Opinie o Smart Kid Belt

Polecamy sklepy online. W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Devil93

Opinie o Smart Kid Belt

Post autor: Devil93 »

W sumie w sieci możemy dziś wszystko kupić, ale wydaje mi się, że warto zapytać, jeśli się jest niepewnym zakupu. I tak muszę od was wiedzieć, czy takie pasy Smart Kid Belt macie w domach? Używacie jako alternatywa do fotelików, czy nie? Jak to u was z tym jest?
rozmowna

Re: Opinie o Smart Kid Belt

Post autor: rozmowna »

Niestety, ja nie pomogę pod względem używalności, bo nie mam dzieci. I nie używałam, ale zapytam brata, bo on do starszego ma coś takiego. Chyba, albo mi się zdawało... Przynajmniej wrócę z informacjami na ten temat. Oki? Może tak być?

ogólny znak ostrzegawczy
ólka

Re: Opinie o Smart Kid Belt

Post autor: ólka »

No ja wam mogę powiedzieć, że takie opinie różne są o tym sprzęcie. Ale czytałam tutaj https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 , że podobno nawet blokowano ten sprzęt. I to dlatego, że ci od fotelików bali się, że niestety, ale skb wyprze ich z rynku.
diśka

Re: Opinie o Smart Kid Belt

Post autor: diśka »

Też czytałam dużo opinii różnych na ten temat i przyznam, że błędne są. Myślę, że jak ktoś sam spróbuje to się do nich przekona. Super opcja dla osób, które mają dzieci w wieku przedszkolnym i wyżej i jak je ciągle ktoś inny odbiera ze szkoły. Pasy takie są małe i można je przenosić z auta do auta i spakować nawet do plecaka.
ODPOWIEDZ