gastronomia - sprzęty i dostawcy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
marekŻ

Re: gastronomia - sprzęty i dostawcy

Post autor: marekŻ »

Jeśli o to chodzi to ja podrzucę taki kontakt: firma Starmeat, w której kupisz wysokiej jakości mięso drobiowe od polskich i zagranicznych dostawców. Firma sprzedaje mięso kurczaka i indyka w typie Baader i MOM a także filety, nogi, podudzia czy trymming jasny. Po szczegóły odsyłam cię na stronę internetową firmy https://starmeat.pl/ Sprawdź ich sobie, będziesz zadowolony ze współpracy, są solidni i terminowi no i pod względem cenowym jest u nich w porządku. Ta firma to mój najlepszy dostawca. Powodzenia w interesach!

Płotka

Re: gastronomia - sprzęty i dostawcy

Post autor: Płotka »

Wiecie co, jak już mowa o wyposażeniu gastronomicznym, to chciałabym was zapytać o przechowywanie lodów. Gdzie zazwyczaj je trzymacie i co się u was najlepiej sprawdza? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi, bo niestety dopiero zaczynam w tej branży i muszę się wszystkiego uczyć.

Róża

Re: gastronomia - sprzęty i dostawcy

Post autor: Róża »

To ważna rzecz, która w realny sposób wpływa na jakość świadczonych przez Was usług. Właśnie dlatego powinniście w pierwszej kolejności zajrzeć do https://e-opakowania.info/176-kubki-pap ... -nadrukiem i zorientować się, w jaki sposób moglibyście wykorzystać tego typu kubki papierowe w swojej działalności. Czuję, że mogłoby to Was pozytywnie zaskoczyć.

Rozalia

Re: gastronomia - sprzęty i dostawcy

Post autor: Rozalia »

Pewnie, że tak. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście dobrze zastanowili się nad tym, w jaki sposób moglibyście już teraz zadbać o rozwój Waszego lokalu. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zajrzeli do https://mk-komi.pl/ i sprawdzili takie maszyny. Myślę, że mogłoby być to dla Was ciekawym pomysłem, szczególnie jeśli chcecie znacząco rozwiną Waszą cukiernię. Myślę, że to mogłoby odpowiedni się sprawdzić też u Was.

Mondrian

Re: gastronomia - sprzęty i dostawcy

Post autor: Mondrian »

To ja od siebie dodam świetną hurtownię wina, która ma w ofercie wina od najlepszych producentów z uznanych regionów Europy i Świata. Działają online, także szybko i wygodnie możecie sobie sprawdzić ich ofertę i ceny: https://www.wina.amazis.com/oferta Kupicie u nich wysokiej jakości, wyjątkowe wina, w tym takie nagradzane na międzynarodowych konkursach. W ofercie mają m.in. wina z Bordeaux Cheval Quancard, wina greckie Alpha Estate, wina hiszpańskie Bodegas Osborne, wina z RPA Landskroon czy wina musujące Bohemia Sekt, także zdecydowanie warte uwagi etykiety. Współpraca z firmą układa się bardzo pomyślnie, są solidni i trzymają się terminów.

Bartek

Re: gastronomia - sprzęty i dostawcy

Post autor: Bartek »

Jeśli chodzi o sprawdzone namiary to ja mogę się z wami podzielić namiarami na świetnego dostawcę doskonałej jakości serów podhalańskich. Skierujcie się do gospodarstwa Jadwigi i Ryszarda Smoleniów z Pieniążkowic, to sprawdzony producent serów górskich z naturalnych składników, produkowanych tradycyjnie przy użyciu naturalnym metod, bez polepszaczy, konserwantów i sztucznych aromatów. Tu wam podrzucam kontakt do gospodarstwa https://www.serynaturalne.pl/oferta Nam współpraca z nimi bardzo fajnie się udaje, także zdecydowanie mogę ich doradzić, tym bardziej, że ceny są u nich w porządku.

Piottrek

Re: gastronomia - sprzęty i dostawcy

Post autor: Piottrek »

Ja tu podrzucę fajny namiar jeśli chodzi o opakowania gastronomiczne - m.in. boxy zamykane, kubełki, rożki, tacki i pudełka na ciastka. My wszystkie opakowania kupujemy od firmy Cornetdesign SHOP https://shop.cornetdesign.eu/pl/30-box-zamykany Opakowania są super jakości a firma oferuje możliwość nadruku indywidualnego w technologii offsetowej. Zdecydowanie mogę wam tę firmę doradzić, współpracuje się z nimi bardzo dobrze, są terminowi i solidni.

BeataBataż

Re: gastronomia - sprzęty i dostawcy

Post autor: BeataBataż »

Jeżeli jesteśmy w temacie wyposażenia gastronomicznego to polecam zapoznać się z ofertą firmy Frigo System. Ja cały swój sklep wyposażyłam właśnie w tej firmie http://frigosystem.com.pl/kontakt i kupiłam super lady cukiernicze, lady chłodnicze. Cały asortyment bardzo ładnie wygląda i jeszcze ładniej eksponuję moje wypieki cukiernicze. Polecam wejść do nich na stronę i zapoznać się z ich oferta bo oferują również sprzedaż dystrybutorów do lodów czy witryny grzewcze.

ODPOWIEDZ