Dom seniora

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Aluśka

Dom seniora

Post autor: Aluśka »

Jakie jest Wasze zdanie na temat calodziennej opieki seniora? Nam bardzo to odpowiada, uważam, ze to super rozwiązanie dla rodzin, które nie chcą oddawać osoby starszej na stałe do domu opieki. My babcię zawozimy do ośrodka rano a popołudniu odbieramy, przebywa tam po prostu w naszych godzinach pracy. To idealne rozwiązanie. Wybraliśmy Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ bo spodobały nam się ich warunki, terapia zajęciowa i miłe opiekunki.
Awatar użytkownika
molika
Posty: 214
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Dom seniora

Post autor: molika »

.................
Awatar użytkownika
mon
Posty: 97
Rejestracja: 29 maja 2020, 7:55

Re: Dom seniora

Post autor: mon »

Dokąłdnie tak, dom seniora pod topolami http://podtopolami.eu ma świetne podejscie do swoich pacjentów, troszcza się o nich i do tego sa na kazde zawołanie starszej osoby, jest tam przytulnie milo i konkretnie
Kaśśka

Re: Dom seniora

Post autor: Kaśśka »

Decyzja o oddaniu bliskiej osoby do domu opieki jest naprawdę trudna i to nie podlega dyskusji, jednak trzeba kierować się rozsądkiem i dobrem starszej osoby a nie emocjami. Ja mogę Wam polecić dom opieki "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. Gwarantuję, że seniorzy będą tam mieli dobrą opiekę i warunki.
Awatar użytkownika
bergamotka
Posty: 126
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:59

Re: Dom seniora

Post autor: bergamotka »

mon pisze: 02 lis 2020, 19:28 Dokąłdnie tak, dom seniora pod topolami http://podtopolami.eu ma świetne podejscie do swoich pacjentów, troszcza się o nich i do tego sa na kazde zawołanie starszej osoby, jest tam przytulnie milo i konkretnie
ojj tak ten osrodek jest rewelacyjny, moja mam też tam mieszka i jest bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 404
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Dom seniora

Post autor: ksenia88 »

Seniorzy to osoby, które przede wszystkim chcą czuć, że są samodzielni. To ważna kwestia, która przede wszystkim opiera się na ich zdrowiu i funkcjonowaniu. Bardzo ważne jest zatem aby stawiać na konkretne rozwiązania i wybory. Dlatego też jeśli zaczynają pogłębiać się pewne problemy, np. z dobrym słuchem postaw na aparat słuchowy który pomoże rozwiązać ten problem.
bużko

Re: Dom seniora

Post autor: bużko »

W zasadzie ja tam nie mam nic przeciw domom seniora, ale wydaje mi się, że dobrze także pomyśleć o tym, żeby osoby w nim zamieszczone były naprawdę szczerze badane. Nie może być tak, że nie jest sprawdzane ich zdrowie. Dlatego też musicie czasem dopilnować takich rzeczy jak echo serca Lublin i inne badania przesiewowe seniorów.
łatka

Re: Dom seniora

Post autor: łatka »

Perfekcyjnie zajmą się waszym seniorem w https://podtopolami.eu/ , ja na forach czytałam wiele pozytywnych opinii. Seniorzy muszą być pod profesjonalną opieką, odpowiednie leki, rehabilitacje, do tego wiele rozmów i szkoleń. Starsza osoba będzie miała co tam robić.
Ewcia Ż

Re: Dom seniora

Post autor: Ewcia Ż »

Aluśka pisze: 27 wrz 2020, 23:58 Jakie jest Wasze zdanie na temat calodziennej opieki seniora? Nam bardzo to odpowiada, uważam, ze to super rozwiązanie dla rodzin, które nie chcą oddawać osoby starszej na stałe do domu opieki. My babcię zawozimy do ośrodka rano a popołudniu odbieramy, przebywa tam po prostu w naszych godzinach pracy. To idealne rozwiązanie. Wybraliśmy Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ bo spodobały nam się ich warunki, terapia zajęciowa i miłe opiekunki.
Coraz więcej ośrodków oferuje taką formę opieki. Sami zawozimy babcię każdego ranka do https://klinikaseniora.pl/. Bierze udział w rehabilitacji i zajęciach grupowych, po czym po południu wraca do domu, super sprawa dla starszej osoby.
ODPOWIEDZ