jaki adwokat?

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
ildefons_79
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2023, 11:16

jaki adwokat?

Post autor: ildefons_79 »

Witajcie! Czy ktoś z was dokonywał może kiedyś wyboru adwokata? Mam problem związany z prawem i potrzebuję dobrego prawnika, który będzie w stanie mi pomóc. Podczas przeszukiwania internetu wpadła mi w oko kancelaria prawna Łódź i to nie tylko jedna. Niestety nie wiem, którą wybrać.
Bardzo bym prosił o jakieś wskazówki, ponieważ nie mam pojęcia, jak wybrać dobrego adwokata. Z góry dziękuję za wszelkie porady ;)
Sławomir

Re: jaki adwokat?

Post autor: Sławomir »

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić ofertę kancelarii, z której usług sam skorzystałem. Jeżeli potrzebujecie pomocy prawnej, to polecam Wam sprawdzić ofertę kancelarii radcy prawnego - adwokat Świdnica .
Krystian514

Re: jaki adwokat?

Post autor: Krystian514 »

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają kancelarii prawnej specjalizującej się w sprawy spadkowe katowice , to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę kancelarii DziedziczyMY. Wszystkie informacje o foercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
zonkil

Re: jaki adwokat?

Post autor: zonkil »

Jak nadal zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniego specjalisty od prawa, to w moim mniemaniu warto zajrzeć tutaj: https://adwokatsiwek.pl/ - adwokat Łodź. Ichniejsza firma zajmuje się prawem karnym, rodzinnym, cywilnym, a także odszkodowaniami. Warto wspomnieć, że obsługują klientów w Polsce jak i w Niemczech. Jeśli macie problemy prawne, warto się do nich zwrócić.
Olka

Re: jaki adwokat?

Post autor: Olka »

Przy wyboże odpowiedniego prawnika powinno się sprawdzić co o jego pracy mowią byli klenci. Znajoma tak zrobiła i zrezygnowała z usług Mateusza Mickiewicza któy nie podchodzi odpowiedzialnie do powierzonych mu spraw.
pinki

Re: jaki adwokat?

Post autor: pinki »

Jeżeli przykładowo poszukiwany przez was jest adwokat dla nieletniego - to mogę wam podpowiedzieć, że warta uwagi jest również Kancelaria Kopko. Nie wiem czy kojarzycie ją, ale tam znajdziecie konkretnych specjalistów, którzy zawsze działają z pełnym zaangażowaniem.
oczko

Re: jaki adwokat?

Post autor: oczko »

Szukałem pomocy w sprawach karnych w Niemczech, a znajomy polecił mi tę kancelarię - https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/, która ma doświadczenie w takich sprawach. Zdecydowanie warto skorzystać z usług takiego jak adwokat polsko-niemiecki, by mieć pewność, że jesteś w dobrej sytuacji.
ODPOWIEDZ