Raport bik

Wszystko o podatkach. Jakie podatki musi płacić przedsiębiorca, Wysokość dochodu a podatki.
Terleś

Raport bik

Post autor: Terleś »

Zrobiłam raport BIK, mam 2 niekorzystne wpisy z Credit Agricole z przed kilku lat ale oba kredyty splacone (odzyskane) . Jak się pozbyć tych wpisów? Jest to możliwe?
Czeriśks

Re: Raport bik

Post autor: Czeriśks »

Art. z ustawy o prawie bankowym regulujący przetwarzanie danych klienta mówi o opóźnieniach powyżej 60 dni, nie 90. W przypadku takich opóźnień bank/instytucją udzielająca finansowania nabywa prawa do przetwarzania danych klienta bez jego zgody na okres 5 lat od daty zamknięcia zobowiazania. Muszą jednak zostać spełnione wzmianki, które są opisane w ustawie by bank takie prawo nabył.

Polecam wejsć sobie na stronę ksiegowosc-burda.pl - jest tutaj znacznie więcej informacji o raportach bik.

Polecam się wczytać.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Raport bik

Post autor: otylia »

Skontaktuj się z kancelarią prawną https://lextio.pl/ . Oni mają doświadczenie w czyszczeniu BIK, mojej znajomej dopiero co pomogli w tym temacie. Też miała wpis nieaktualny i przez to bank odmawiał kredytu. W kilkanaście dni udało się ogarnąć temat, chwaliła mocno kontakt z kancelarią, profesjonalizm.
joliś88

Re: Raport bik

Post autor: joliś88 »

Czeriśks pisze: ↑19 sty 2021, 12:49 Art. z ustawy o prawie bankowym regulujący przetwarzanie danych klienta mówi o opóźnieniach powyżej 60 dni, nie 90. W przypadku takich opóźnień bank/instytucją udzielająca finansowania nabywa prawa do przetwarzania danych klienta bez jego zgody na okres 5 lat od daty zamknięcia zobowiazania. Muszą jednak zostać spełnione wzmianki, które są opisane w ustawie by bank takie prawo nabył.

Polecam wejsć sobie na stronę .... - jest tutaj znacznie więcej informacji o raportach bik.

Polecam się wczytać.
Dzięki za informacje!

___
regeneracja filtrów dpf wrocław
ODPOWIEDZ