Polecam A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz

Jeśli w ostatnim czasie korzystałeś z usług jakiejś firmy, koniecznie opowiedz nam o swoich doświadczeniach. Tutaj możesz także pytać innych o ich spostrzeżenia.
Albin

Polecam A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz

Post autor: Albin »

Witam, mam pytanie, czy ktoś pracował w A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz ? Jakie są wasze opinie?
Adam51451

Re: Polecam A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz

Post autor: Adam51451 »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z porad polecanego mi poradnika na stronie - https://s65.pl/blog/2023/12/16/ladne-pejzaze/ , dlatego zdecydowałem się na zakup fototapety. Według mnie wygląda to świetnie, szczerze polecam zainteresowanym.
debonag

Re: Polecam A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz

Post autor: debonag »

Pod wieloma względami czuję się zadowolona z pomysłów jakie mam odnośnie dekoracji mojego projektu, ale trochę mnie to po prostu wkurza, że nie mogę nijak sobie tego jakoś dobrać. Chodzi o coś takiego jak dom https://www.mgprojekt.com.pl/willa-floryda-2 z dekoracjami retro. Czy myślicie, że to będzie nam pasować? Jak myślicie?
aspirinaa

Re: Polecam A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz

Post autor: aspirinaa »

Zanim remontowanie, to trzeba pomyśleć o tym, co do czego sluży i jak to ogólnie wykorzystywać. No i wstępnie nie wiem do czego służy żywica epoksydowa i jak to ogarnąć. Naprawdę można powiedzieć, że potrzebuję pomocy.
hoopleees

Re: Polecam A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz

Post autor: hoopleees »

Poza tym, że zajmujemy się wieloma sprawami w domu, narzeczony ma mnóstwo możliwości i wiem, że doskonale radzi sobie w codziennych zajęciach, to dodatkowo chce się rozwijać i w tym miejscu f gazy certyfikat ma do zrobienia. U kogo warto?
decalcey

Re: Polecam A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz

Post autor: decalcey »

Czy wiecie jak wkleić lustro ? To dla mnie mocne, żebym właśnie zdecydowała się na konkrety, ale nie mogę również powiedzieć, że nie wiem, jak to ma wyglądać ogólnie, dlatego naprawdę czekam na pomysły, porady. Cokolwiek to będzie, wskażcie mi proszę.
bolek

Re: Polecam A Ja To Remonty i Wykańczanie Wnętrz

Post autor: bolek »

Z tego co wiem, wielu właścicieli domów często pomija znaczenie posiadania kontener na gruz warszawa podczas procesu remontu. Uważam jednak, że jest to kluczowy aspekt do rozważenia. Nie tylko utrzymuje otoczenie w czystości i bezpieczeństwie, ale także chroni przed potencjalnymi karami za niewłaściwe usuwanie odpadów budowlanych. Uważam, że inwestycja w kontener na gruz to mądra decyzja w przypadku każdego projektu remontowego.
ODPOWIEDZ