czy firmy muszą segregować śmieci

Wątek o prowadzeniu firmy.
Alyxandra

czy firmy muszą segregować śmieci

Post autor: Alyxandra »

Cześć wszystkim! :)

Myślę, że segregacja śmieci jest ważna, ponieważ pomaga chronić środowisko i zmniejsza ilość odpadów, które trafiają do składowisk. Firmy mogą wykorzystać segregację śmieci do wytwarzania produktów z materiałów wtórnych, co może przyczynić się do zmniejszenia zużycia surowców i zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Segregacja śmieci może również pomóc w zmniejszeniu kosztów utylizacji odpadów. Wszyscy możemy wziąć udział w segregacji śmieci, aby pomóc naszej planecie. :)
jui3933

Re: czy firmy muszą segregować śmieci

Post autor: jui3933 »

Oczywiście, że tak. Wszyscy powinny segregować śmieci, dlatego teraz pojawiają się informacje o różnych karach. Na osiedlach bywa z tym różnie, bo może okazać się, że osoby, które segregują otrzymają zbiorową karę. Dlatego jeszcze bardziej jestem za propozycją dyspenserów na oznakowane worki na śmieci. Całą ofertę ma Ecosorting.
kwiatu

Re: czy firmy muszą segregować śmieci

Post autor: kwiatu »

Myślę, że warto rozważyć również ofertę firmy odbiorydomowe.pl, jeśli zależy Wam na ekologicznym pozbyciu się elektrośmieci. Specjalizują się w tego typu odbiorach, więc ich usługi są warte uwagi.
ODPOWIEDZ