System płatności ratalnej

Wątek o prowadzeniu firmy.
Jędryk

System płatności ratalnej

Post autor: Jędryk »

Prowadzę od roku swój sklep online na platformie Shoper, teraz przyszedł czas na wprowadzenie kolejnych udogodnień do naszego biznesu dla klientów i zastanawiamy się nad tym, żeby jednak zdecydować się na system płatności ratalnej. Jaki możecie polecić i jednocześnie co słyszeliście o iRaty.pl?
Broń

Re: System płatności ratalnej

Post autor: Broń »

W mojej opinii jeżeli szukacie dodatkowego wsparcia w zakresie systemu płatności ratalnej, który będzie działał odpowiednio w przypadku sklepów postawionych na platformie Shoper to według mnie iRaty.pl sprawdza się bardzo dobrze. Sama integracja poszła sprawnie i coraz więcej klientów zaczyna z takiej opcji korzystać.
iRaty - płatności

Re: System płatności ratalnej

Post autor: iRaty - płatności »

Witamy, Nasza wtyczka jest całkowicie bezpłatna dla sklepów na każdej platformie sklepowej. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca natomiast w razie dodatkowych pytań nasza obsługa oczywiście służy radą i pomocą!
Jędryk

Re: System płatności ratalnej

Post autor: Jędryk »

iRaty - płatności pisze: ↑29 paź 2021, 19:44 Witamy, Nasza wtyczka jest całkowicie bezpłatna dla sklepów na każdej platformie sklepowej. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca natomiast w razie dodatkowych pytań nasza obsługa oczywiście służy radą i pomocą!
Bardzo dziękuję za podpowiedzi, na pewno sprawdzę dokładnie jak to będzie działało w naszym przypadku.
DamianPeś

Re: System płatności ratalnej

Post autor: DamianPeś »

W mojej opinii przede wszystkim warto szukać skutecznego systemu płatności ratalnej, która jak się okazuje może być słuszną opcją szczególnie jeżeli chcecie mieć dobrze dopracowany system, z profesjonalną obsługą i też nie płacić zarówno za jego wdrożenie jak i dalsze użytkowanie. Klienci jak do tej pory u nas również są z tego wyboru bardzo zadowoleni.
ODPOWIEDZ