przemysł

Wątek o prowadzeniu firmy.
życie

przemysł

Post autor: życie »

Pracujemy w przemyśle spożywczym. Robimy między innymi garmażerkę do sklepów. W pracy potrzebujemy dużego nakładu nabiału i produktów mlecznych. To wszystko, w tym proszki mleczne, serwatki, kazeine, itp., mamy od rzetelnego producenta SZALPOL https://www.szalpol.pl/kontakt z Legionowa. Ich oferta jest szeroka, produkty mają najwyższej jakości, zdecydowanie się na nich nie zawiedziecie. Mają korzystne ceny, polecam.
ałlm

Re: przemysł

Post autor: ałlm »

O to pewnie tez potrzebowaliście armatury przemysłowej. My nasza mamy z firmy Klimos https://www.klimos.pl/wsparcie-techniczne z Białegostoku, oni zajmują się dystrybucją urządzeń z zakresu armatury przemysłowej. Swoją pracę wykonują rzetelnie, pomogli nam w doborze odpowiednich produktów, otrzymaliśmy od nich wsparcie techniczne. Sprzęt mają od cenionych producentów, ogólnie jest to firma godna polecenia.
aerń

Re: przemysł

Post autor: aerń »

Myślę, że mogą wam się przydać, tak jak i mnie, układy smarowania, dzięki nim moje maszyny pracują niezawodnie. Obecnie mamy kilka takich maszyn, w tym jedną nową, jest to automatyczny układ smarowania prasy, wszystkie kupione w firmie Układy Centralnego Smarowania https://dropsa.com.pl/oferta/smarowanie-prasy z Sadów. Takie automatyczne smarowanie prasy szybko się zwraca, ogólnie dostępne tam urządzenia są bardzo dobrej jakości, w korzystnych cenach, nie wyobrażam sobie pracy bez nich.
dło

Re: przemysł

Post autor: dło »

Kto u was zajmował się montażem linii produkcyjnej? U nas zatrudniliśmy firmę, która kompleksowo zajęła się tym zadaniem, inżynieryjną stroną automatyki przemysłowej i jeszcze kilkoma innymi czynnościami. Jet to firma Centrum Projekt https://centrumprojekt.pl/oferta/linie- ... rodukcyjne z Wrocławia. Oni mają korzystne ceny, są rzetelni, maja, jak zresztą już wspomniałem, szeroki zakres usług, których warto skorzystać, polecam.
kłmn

Re: przemysł

Post autor: kłmn »

Pracujemy w przemyśle, ale spożywczym, a dokładniej w branży cukierniczej. Przy produkcji ciast i wyrobów słodkich bez dobrej jakości maszyn byłoby trudno :). Urządzenia, które są wykonane ze stali nierdzewnej, bardzo wysokiej jakości, które są niezawodne i działają skutecznie, kupiliśmy od 2LHDM https://2lhdm.com/specification-categor ... ekarnicza/ z Poznania. Szczerze je polecam, są warte swojej ceny.
ość

Re: przemysł

Post autor: ość »

My potrzebowaliśmy dobrych maszyn do obróbki metali, CNC. Szukaliśmy w wielu miejscach i po zrobieniu analizy rynku i producentów postanowiliśmy skorzystać z oferty firmy MMC Hardmetal Poland https://mmc-hardmetal.com/pl/products/i ... rt-milling we Wrocławiu. To jest oddział wydziału narzędziowego japońskiej Mitsubishi Materials Corporation, a ta marka mówi sama za siebie. produkty od nich są bardzo wysokiej jakości, doskonale nam się sprawdzają, są godne polecenia.
paweło

Re: przemysł

Post autor: paweło »

To ja z kolei podzielę się z wami namiarem na firmę, której specjalnością są maszyny pomiarowe i centralki spinające czujniki. Ta firma to CHP z Katowic https://chpgroup.eu/ Wykonują instalacje wysokociśnieniowe, pomiary przepływów, systemy zarządzania bądź sterowania oraz identyfikacji elektronicznej. Są solidni i można liczyć na ich profesjonalizm a także ceny z gatunku rozsądnych.
indń

Re: przemysł

Post autor: indń »

Korzystaliśmy z usługi wtrysku z firmy Hubeny http://hubeny.com.pl/oferta/wtryskownia/ z Klonowa Dolnego. Oni kompleksowo podeszli do zlecenia. Przede wszystkim wykonali porządny projekt, dobrali odpowiednie materiały, wykonali prototyp, próby, aż w końcu przeszli do produkcji seryjnej. Zdecydowanie ich polecam. Mają szeroki zakres usług, są rzetelni pod każdym względem, są terminowi, no i usługi mają w atrakcyjnych cenach.
mereż

Re: przemysł

Post autor: mereż »

To ja z kolei podzielę się namiarami na firmę Trol zajmującą się sprzedażą sprzętu niezbędnego do prowadzenia gospodarki leśnej. Mają w ofercie sprzęty Jopn Dree, Fuchs czy Iggesund Forest, m.in. głowice ścinkowe i osprzęt do nich, np. prowadnice czy łańcuchy. Szczegóły sprawdźcie sobie tu: https://www.trolonline.pl/produkty/glow ... arwesetera Traficie tam na dobra jakość i w porządku ceny.
wałekk

Re: przemysł

Post autor: wałekk »

Przydatna jest usługa wycinania laserowego profili i rur, którą możesz zlecić tej firmie: http://ciecielaser.pl/wycinanie-laserowe-rur-i-profili/ Dzięki temu masz zagwarantowaną wysoką jakość usługi jak i terminowość. Firma ma w swojej bazie najlepszy sprzęt do wycinania, toczenia czy frezowania. Zachęcam do sprawdzenia oferty :).
erilć

Re: przemysł

Post autor: erilć »

Przy biznesie związanym z przemysłem ważne są odpowiednie maszyny. Trzeba rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się budową maszyn. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.zakladbudowymaszyn.eu/ Jest to świetna firma, w której pracują doświadczeni specjaliści.
sdłm

Re: przemysł

Post autor: sdłm »

Bardzo ważna jest ochrona antykorozyjna. My pracujemy w takich warunkach, że odpowiednia ochrona naszych maszyn jest konieczna. Zleciliśmy wykonanie pasywacji powłok naszych urządzeń firmie GALWANEX EXPORT z Lublina. Nie zawiedli nas, swoja prace wykonali w dobrej cenie, terminowo, naprawdę dobrze sobie ze wszystkim poradzili. Znają się na tym, co robią, polecam.
dośćże

Re: przemysł

Post autor: dośćże »

Nie należy również zapomnieć o odpowiednim zabezpieczeniu konstrukcji, U nas tego typu instalacje, czyli zabezpieczenia przeciwpożarowe w przemyśle wykonała firma STRAŻAK z Warszawy. To świetni specjaliści, znają się na wykonywanej pracy i mają ogromne doświadczenie. Są na bieżąco z obowiązującymi wymaganiami prawa, szczerze uch wam polecam.
zżż

Re: przemysł

Post autor: zżż »

Oprócz tego, że należy kupić dobrej jakości maszyny, to później trzeba również zadbać o ich stan. Chodzi przecież o to, by służyły nam jak najdłużej i jak najlepiej. Do tego potrzebna jest chemia przemysłowa, w którą my zaopatrujemy się w firmie MDD POLSKA https://mddpolska.com.pl/smarowanie.html z Warszawy. Tam kupujemy smary, itp., wszystko najwyższej jakości i w bardzo atrakcyjnych cenach, polecam ich serdecznie.
asmń

Re: przemysł

Post autor: asmń »

jeżeli chodzi o maszyny przemysłowe, to my nasze mieliśmy wykonane na specjalne zamówienie. Zaprojektowała je i wykonała firma DM engineering S.C. https://www.dm-engineering.pl/kontakt z Bydgoszczy. Ich oferta jest kompleksowa, pracują rzetelnie, spełnili wszystkie nasze wymagania co do jakości urządzeń. Mechanika projektowa to zagadnienie, w którym się specjalizują, zatem nie oczekiwaliśmy niczego innego, niż dostaliśmy, czyli świetnie wykonanej usługi, polecam.
łapka

Re: przemysł

Post autor: łapka »

Moim zdaniem, regeneracja maszyn przemysłowych ma sens, jeśli tylko oddacie swoje mienie profesjonalnemu zespołowi, który zna się na rzeczy. Jeśli poszukujecie takiej firmy, to warto zajrzeć pod adres internetowy: pbokaszynski.pl. Warto tam zajrzeć, ponieważ mają doskonale skrojoną ofertę dla każdej firmy.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

Re: przemysł

Post autor: panalkra »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://www.naj-sklep.pl/
rótka

Re: przemysł

Post autor: rótka »

Prowadząc taki biznes, często musimy oprzeć się na sprzątaniu przemysłowym. Dla nas zdecydowanie jest to zbyt duże wyzwanie, także dobrze powierzyć te zadanie specjalistom. W moim przypadku całkowicie pomocni okazali się https://www.polita.com.pl/uslugi-i-ofer ... rzemyslowe ze swoją ofertą. Wszelkie sprzątanie sprostało naszym wymogom na tym polu.
iakń

Re: przemysł

Post autor: iakń »

Jeżeli potrzebujecie maszyn, oprzyrządowania do CNC, ale także automatyki przemysłowej, to śmiało możecie zwracać się do producenta LF https://www.lf-y.com/oferta/maszyny-cnc z Bierunia. To świetni fachowcy, którzy mają w swojej ofercie wysokiej jakości urządzenia i usługi na bardzo wysokim poziomie. Maszyny od nich doskonale nam się sprawdzają, a automatyka przemysłowa działa niezawodnie, całość wyszła w dobrej cenie, polecam ich serdecznie.
niłla

Re: przemysł

Post autor: niłla »

Jeżeli chodzi o izolacje przemysłowe, to zdecydowanie powinniście skorzystać z oferty firmy IzoSerwis https://izoserwis.net/#oferta z Tuliszkowa. Oni mają szeroką ofertę produktową i usługową, mają korzystne ceny, zdecydowanie ich polecam. Naprawdę warto się do nich zwrócić, bo to doświadczeni i kompetentni fachowcy, roboty wykończeniowo-budowlane to jedna z ich specjalności i muszę wam powiedzieć, że świetnie się w tym zakresie u nas spisali.
qłel

Re: przemysł

Post autor: qłel »

Projektem i budowa naszej inwestycji, czyli zakładu przemysłowego zajęła się u nas firma Kalemba https://www.fhu-kalemba.pl/oferta/realizacja-inwestycji w Sieprawiu, w województwie małopolskim. Ich oferta jest szeroka, mają w niej kompleksowe usługi w bardzo dobrych cenach. To fachowcy z doświadczeniem, którzy znają się na wykonywanej pracy, pracowali terminowo, z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły, polecam wam ich serdecznie.
doł

Re: przemysł

Post autor: doł »

Przy budowie naszej hali zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty firmy AZ-DACH https://az-dach.radom.pl/oferta/budowni ... zemyslowe/ w Radomiu. U nich zaopatrzyliśmy się w niektóre materiały budowlane, w tym na przykład w łaty stalowe. Ich oferta jest szeroka, ceny dostępnych tam produktów są atrakcyjne, a jakość dostępnych tam produktów jest wysoka. Firmę oczywiście wam polecam, bo jesteśmy zadowoleni z ich produktów i obsługi klienta.
suśka

Re: przemysł

Post autor: suśka »

A tutaj https://corobotics.pl/przemyslowy-robot ... 65/hcr-12/ już się rozglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że naprawdę warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat robotów przemysłowych. Myślę, że warto poczytać sobie na ten temat, bo takie rozwiązania możecie wykorzystać w swojej firmie.
ogń

Re: przemysł

Post autor: ogń »

Produkty antykorozyjne i ogniochronne kupujemy zawsze od firmy Carboline Polska https://www.carbolinepolska.pl/ z Wiśliny. Dostępne tam rzeczy są bardzo dobrej jakości i w korzystnych cenach, oni prowadzą sklep internetowy, z którego warto skorzystać, to wygodna opcja. Zakupy u nich robimy zawsze ekspresowo, bez problemu znajdujemy tam interesujące nam produkty, które działają skutecznie, polecam ich serdecznie.
ująć

Re: przemysł

Post autor: ująć »

My mieliśmy problem ze spękaniami, ogólnie chodziło o nieodpowiednią hydroizolację naszej hali. Naprawa rys i spękań zajęła się u nas firma ATP Hydroizolacje https://www.atp-hydroizolacje.pl/oferta ... -dylatacji z Ząbek. To specjaliści od hydroizolacji, iniekcji ciśnieniowej, itp., wykonali kawał dobrej roboty w korzystnej cenie. Pracują terminowo i kompleksowo, warto im zaufać, polecam wam ich serdecznie.
łem

Re: przemysł

Post autor: łem »

My regularnie korzystamy z usług spawalniczych wykonywanych przez firmę PolSpaw https://www.polspaw.com.pl/uslugi z Krzepic (w województwie śląskim). Ich oferta jest szeroka, tam zaopatrywaliśmy się wcześniej także w materiały budowlane, bo ich działalność obejmuje szeroki zakres usług i produktów. Ceny mają atrakcyjne, są rzetelni pod każdym względem, zlecenia realizują kompleksowo i w dobrych cenach, polecam.
siankaś

Re: przemysł

Post autor: siankaś »

Przy obróbce materiałów najważniejsza jest skuteczność i precyzja moim zdaniem. I człowiek ręcznie nie jest w stanie wykonać obróbki skrawaniem tak skutecznie jak to robią nowoczesne maszyny wyposażone w dopasowane sterowniki do maszyn cnc . Sterowniki te dzięki temu, że podłączane są do komputera umożliwiają swobodne regulowanie pracy maszyny. Także możliwe jest redukowanie obciążeń na silniku podczas pracy na jałowym biegu co skutkuje podwyższeniem trwałości jednostki napędowej. Maszyny cnc wraz ze sterownikami najczęściej wykorzystywane są w przemyśle, a także warsztatach gdzie istotne jest precyzyjne obrabianie materiałów
ława

Re: przemysł

Post autor: ława »

Pracujemy w tej samej branży co wy, u siebie potrzebowaliśmy pomp hydraulicznych. Je kupiliśmy bez żadnego problemu z firmy Sigma https://www.sigmaklimczak.com/kontakt z Daszewa. Oni mają szeroki zakres produktów bardzo wysokiej jakości, które u nas są niezastąpione. Dodatkowo prowadzą serwis pomp, oraz wykonują także ich regenerację. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, to bardzo dobrzy specjaliści.
wieść

Re: przemysł

Post autor: wieść »

Czyli pracujecie na taśmach? My też, ostatnio musieliśmy wymienić kilka rolek napędowych do naszej taśmy produkcyjnej. Skorzystaliśmy z produktów dostępnych w ofercie producenta Mewaa https://www.mewaa.pl/26-rolki-napedowe z Sukowa. Można kupić od nich rolki także transportowe, podajniki i podpory. Są to łatwe do wymiany i montażu elementy, które są wytrzymałe, dostępne w przystępnych cenach. U nas są niezastąpione, polecam je serdecznie.
mój

Re: przemysł

Post autor: mój »

My do naszych maszyn przemysłowych kupiliśmy także urządzenia badające poziom ich drgań i wibracji. Je mamy z firmy MBJ electronics https://mbj.com.pl/o-firmie/ z Krakowa. To rzetelna firma, mają urządzenia efektywne, które sprawdzają nam się świetnie, nie tylko robią pomiary, ale także je analizują, co jest nam przydatne. Ceny mają korzystne, doradzili nam, polecam ich serdecznie, warto skorzystać z ich usług.
płlk

Re: przemysł

Post autor: płlk »

Układy hydrauliczne dla przemysłu wykonuje firma Hydromet http://www.hydromet.pl/uklady-hydrauliczne.html z Bytomia na Śląsku. Ten zakład mechaniczny ma duże doświadczenie w projektowaniu i budowaniu układów hydraulicznych, właśnie taki układ zaprojektowali i zbudowali u nas. Wykonali swoją pracę rzetelnie i w korzystnej cenie. Nasz układ jest o znacznym stopniu skomplikowania, a mimo to doskonale sobie z jego wykonaniem poradzili, polecam.
młesek

Re: przemysł

Post autor: młesek »

Jeśli szukalibyście firmy zajmującej się wykonywaniem szablonów laserowych do pasty lutowniczej i kleju, to mogę wam kogoś polecić. Korzystaliśmy w tym temacie z usług firmy Komalaser SMT https://www.komalaser.pl/oferta . Śmiało możemy polecić ich ofertę. Jakość wykonania jest wysoka, a spory atut to także terminowa realizacja zlecenia. Zdecydowanie warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: przemysł

Post autor: Marek78 »

Kompaktowe, lekkie, 6-cio osiowe roboty przemysłowe NACHI serii MZ są obecnie najszybszymi na świecie robotami w swojej klasie.
Po więcej informacji polecam stronę: https://corobotics.pl/produkty/roboty-p ... owe-nachi/.
Podkreślę tylko, że owa firma jest pionierem, jeśli chodzi o branżę robotów w przemyśle. Pozdrawiam.
awkł

Re: przemysł

Post autor: awkł »

My termoizolacje i różnego rodzaju inne materiały uszczelniające do przemysłu kupujemy w hurtowni Lubawka https://lubawka.pl/termoizolacje/ w Chełmsku Śląskim. Ich oferta jest szeroka, produkty mają wysokiej jakości, no zdecydowanie ich polecam. Warto skorzystać z ich usług, cenowo się na pewno opłaca. Korzystamy z ich produktów od lat, nie mamy na co narzekać, dodatkowo jest tam, z czego wybierać.
człll

Re: przemysł

Post autor: człll »

A jak radzicie sobie z ptakami? U nas był z nimi ogromny problem, cały czas przylatywały na naszą halę przemysłową. W końcu kupiliśmy profesjonalne urządzenie do odstraszania ptaków, to biosoniczny odstraszasz ptaków Bird Gard Pro Plus, który kupiliśmy od producenta Bird Proof https://www.birdcontrol.net.pl/bird-gard-pro-plus/ z Bydgoszczy. Cenowo jak najbardziej się opłaca, a sprzęt naprawdę działa świetnie, polecam.
lótka

Re: przemysł

Post autor: lótka »

Do maszyn związanych z obróbką metali należało zamówić produkty w znakomitej jakości. Dzięki dodatkom zapewnionym przez https://www.bth-karibex.pl/oferta udało nam się poprawić działania naszych maszyn, w końcu o to chodziło, Także i Wam zalecam rozejrzeć się za tym, czym dysponują - można sporo zyskać.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: przemysł

Post autor: Marek78 »

PRZEMYSŁ 4.0 W PROJEKTACH EUROPEJSKICH
Wiele osób zastanawia się, czym jest „przemysł 4.0”, ponieważ hasło to wielokrotnie pada w kontekście nowych technologii. Tymczasem to nic innego, jak automatyzacja i komputeryzacja świata przemysłu, bazująca na wcześniejszych osiągnięciach związanych z pojawieniem się komputera. Nie istnieje jedna definicja przemysłu 4.0. Najprościej wyjaśnił to specjalista od technologii, Daniel Burrus, mówiąc, że czwarta rewolucja przemysłowa to upowszechnienie się cyfrowej technologii, która pozwala ludziom na wydajną współpracę z maszynami.
Więcej znajdziecie tutaj https://edoradca.pl/przemysl-4-0-w-proj ... opejskich/
Pozdrawiam.

przedpokój indigo
żiwosz

Re: przemysł

Post autor: żiwosz »

Gdybyście potrzebowali produktów jak łożyska, panewki, podkładki oporowe i inne materiały ślizgowe to odsyłam was do gdyńskiej firmy FPM IN-BEAR https://inbear.pl/oferta/ Mają w ofercie dobry wybór produktów od uznanych producentów, rzeczy bardzo porządnej jakości. Macie u nich też możliwość realizacji zamówienia na tuleje niestandardowe. Firma ogólnie bardzo w porządku, także pod względem cenowym.
grześekP

Re: przemysł

Post autor: grześekP »

Ważna sprawa, by przy inwestycjach przemysłowych brać pod uwagę jak dana inwestycja wpłynie na funkcjonowanie środowiska, czy nie spowoduje jego degradacji. Dlatego podrzucę wam istotny kontakt - firma ProEkoEkspert z Wrocławia zajmuje się ochroną środowiska, m.in. przeprowadza ekspertyzy, inwentaryzacje przyrodnicze oraz monitoring zwierząt i roślin. Ich badania pozwalają przedsiębiorcom przeprowadzić inwestycje bez szkód dla okolicznych terenów przyrodniczych. Szczegółowe informacje tu sobie znajdziecie https://www.proekoekspert.com/kontakt My jesteśmy w 100 % zadowoleni, że na nich trafiliśmy, bo dobro środowiska jest dla nas ważne.
Waćka

Re: przemysł

Post autor: Waćka »

Właśnie przemysł jest tą dziedziną , gdzie różnego rodzaju nowinki techniczne i udogodnienia organizacyjne mają zastosowanie w praktyce. To proces produkcyjny w motoryzacji już od wielu lat szczyci się chyba największą automatyzacją procesów produkcyjnych. Czy tylko motoryzacja zasługuję na automatyzację czy robotyzację procesów ? - oczywiście ,że nie .Zajrzyjcie tutaj - https://fitech.pl/blog/kiedy-automatyza ... ie-oplaca/ - to blog prowadzony przez firmę zajmującą się wdrażaniem takich procesów w różnych branżach.
Falski

Re: przemysł

Post autor: Falski »

Gdybyście planowali zaopatrzyć się do swoich firm w węże chemiczne, do zastosowań w bardzo trudnych warunkach to ja mam jak najlepsza opinię o firmie Bogdan Gil z Bielska Białej. Tu ich strona internetowa: https://www.bogdangil.pl/portfolio/hardygil/ Kupicie u nich w zdecydowanie korzystnych cenach węże różnego typu, w tym właśnie węże chemiczne. Dodam, że firma oferuje węże wysokiej jakości, solidnie wykonane, bardzo wytrzymałe, także będą wam dobrze i długo służyły.
Tommik

Re: przemysł

Post autor: Tommik »

Ja mogę wam doradzić dobrej jakości maszyny obuwnicze dla przemysłu skórzanego, m.in. hydrauliczne wycinarki i prasy do rozkroju czy hydrauliczne ćwiekarki do obuwia. Wszystko to zamówicie w Leibrock-Polska z Łodzi http://www.leibrock.pl/kontakt Oferują też chemię obuwniczą (m.in. kleje, środki antyadhezyjne, lakiery, barwienie w formie, pasty barwiące do PU, farby, środki do wykańczania). Jakość ich maszyn i akcesoriów jest bardzo dobra, idzie to w parze z przyjaznymi cenami.
reszko

Re: przemysł

Post autor: reszko »

Co do firmy specjalizującej się w uszczelkach i materiałach uszczelniających to zgłoście się do Larkis , to solidni specjaliści w tym zakresie, firma rzetelna i dokładna, można na nich polegać. Mają też w porządku ceny, to ich kolejny atut. Oprócz standardowych wyrobów z silikonu i gumy w grę u nich wchodzi także możliwość wykonania projektów indywidualnych na niestandardowe produkty. Zresztą na stronie internetowej firmy znajdziecie wszelkie niezbędne szczegóły - https://larkis.pl/produkty/uszczelki-i-uszczelnienia Na plus też fakt, że działają terminowo i mają dobry kontakt z klientem.
byol

Re: przemysł

Post autor: byol »

My potrzebowaliśmy maszyn. Nie chodziło tu o kupno gotowych urządzeń, a ich projekt i budowę, jak najlepsze dopasowanie ich do naszego zapotrzebowania. Tym właśnie zajęła się na nasze zlecenie firma Pro-Assem https://pro-assem.pl/offer/projekt-i-budowa-maszyn/ ze Skawiny. To bardzo dobrzy specjaliści, którzy znają się na tym, co robią, mają doświadczenie w branży i zaprojektowali oraz wykonali maszyny idealne dla nas. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak pracowali, z tego jak się z nimi dogadywaliśmy, no i oczywiście z działania samych urządzeń, które są niezawodne, polecam.
rojek

Re: przemysł

Post autor: rojek »

Ode mnie taki namiar - GIR Europa z Chorzowa, dystrybutor materiałów ogniotrwałych dla branży hutniczej, a także dla wszystkich gałęzi przemysłu, gdzie występują warunki pracy w postaci wysokich temperatur. Także o ile was interesują materiały ogniotrwałe dla przemysłu metalurgicznego, maszynowego i obróbki metalu, chemicznego i petrochemicznego czy spożywczego to zgłoście się do wspomnianej firmy https://www.gir.com.pl/oferta Oferują dobry wybór, porządnej jakości produkty, dobry kontakt z klientem i ceny z gatunku korzystnych.
marikj

Re: przemysł

Post autor: marikj »

Jeżeli szukacie cewek nietypowych albo transformatorów toroidalnych, o mocy do 4000 VA o nietypowych parametrach, czy małoseryjnych transformatorów na rdzeniach ferrytowych, to mam dla was dobra wiadomość. Wykonawstwem tych produktów zajmuje się firma ELTII https://www.eltii.pl/uslugi/ z Olkusza i mogę ich wam szczerze polecić. My sami się u nich zaopatrujemy w tego typu rzeczy, zlecenia realizują terminowo. To specjaliści, którzy wiedzą, jak wykonać wysokiej jakości produkty.
ellio

Re: przemysł

Post autor: ellio »

A co z zasilaniem przemysłowym? Korzystacie z akumulatorów i baterii przemysłowych? U nas są one niezbędne, dlatego musieliśmy się w nie zaopatrzyć. Wybraliśmy w tym celu produkty firmy Westerberg z Jaworzna. One działają naprawdę niezawodnie, są wytrzymałe, dobrze, porządnie wykonane. Firma ma doświadczenie w branży, zajmują się tego typu produktami od lat, tworzą wydajne urządzenia wysokiej jakości. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach, opłaca się u nich w nie zaopatrzyć, firma świadczy również profesjonalne doradztwo.
tarin

Re: przemysł

Post autor: tarin »

Korzystacie z taśm przenośnikowych? W naszym zakładzie są one używane codziennie. Jak wiadomo, takie taśmy są podatne na różne uszkodzenia mechaniczne, dlatego trzeba je odpowiednio zabezpieczyć. My zdecydowaliśmy się na ich wulkanizację na gorąco. Taką usługę oraz wiele innych świadczy firma Trans-Pas https://trans-pas.pl/oferta/wulkanizacja-tasm-na-goraco z Wierzbna. Oni je także kompleksowo serwisują, mają doświadczenie w branży, odpowiedni sprzęt, no i wykonują swoje usługi dokładnie. Szczerze ich polecam.
Tiguan

Re: przemysł

Post autor: Tiguan »

Jak tak wiele firm z branży przemysłowej się udziela to na pewno do wyposażenia produkcji potrzebują urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej. Świetnej jakości sprzęt znajdziecie na stronie Consteel Electronics -> https://consteel-electronics.com/
Urządzenia mają solidną i odporną obudowę z certyfikatami IP, są przeznaczone do środowiska przemysłowego, posiadają szeroki zakres temperatur i napięcia oraz charakteryzują się niskim poborem mocy.
ODPOWIEDZ