jaki rodzaj firmy założyć

Wątek o prowadzeniu firmy.
Konrad_9

jaki rodzaj firmy założyć

Post autor: Konrad_9 »

Cześć! :)

Myślę, że założenie własnej firmy to świetny pomysł. Możesz wybrać rodzaj działalności, który Cię interesuje i w którym masz doświadczenie. Możesz założyć firmę usługową, która oferuje usługi, takie jak projektowanie stron internetowych, tworzenie oprogramowania lub usługi konsultingowe. Możesz również założyć firmę produkcyjną, która produkuje i sprzedaje produkty, takie jak odzież, meble lub sprzęt elektroniczny. Możesz również założyć firmę handlową, która sprzedaje produkty innych firm. Wybór należy do Ciebie! Powodzenia!

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
suzzi33

Re: jaki rodzaj firmy założyć

Post autor: suzzi33 »

Nie wiem dokładnie - jaką branżę chcecie prowadzić. Ale jak interesuje was w razie czego pralnie odzieży ochronnej , serwisowanie - to możecie polegać tutaj na firmie Renthoff. Oni specjalizują się w tym zakresie już długi czas i mają konkurencyjny cennik
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 48
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:27

Re: jaki rodzaj firmy założyć

Post autor: paniola »

Myślę ,że sukces w biznesie osiąga się idąc małymi kroczkami , zdobywa się wtedy doświadczenie , tak istotne w prowadzeniu firmy. Jeśli coś nie funkcjonuje tak jak powinno trener i doradca biznesowy zwany coachem z pewnością wam pomoże. Coaching jest nowoczesnym sposobem intensywnego rozwoju poprzez metody związane z psychologią i neurobiologią. Pomaga w przyśpieszeniu tempa rozwoju oraz pracy nad określonymi celami , w tym celami biznesowymi.
ODPOWIEDZ