Dobry salon samochodowy w Rzeszowie?

Wątek o prowadzeniu firmy.
Mizoń

Dobry salon samochodowy w Rzeszowie?

Post autor: Mizoń »

Cześć!
Jaki salon samochodowy w Rzeszowie jesteście mi w stanie polecić i przede wszystkim, czy też sami mieliście okazję z niego korzystać. Rozglądam się za busem L2H2 do firmy i też teraz szukamy nowego auta dla żony czegoś mniejszego może Hyundai. Natomiast chętnie poznam Wasze opinie :)
PiotrOś

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie?

Post autor: PiotrOś »

Według mnie zdecydowanie warto tutaj wymienić salon Auto Res z Rzeszowa w którym będziecie mogli znaleźć różne propozycje aut nowych i używanych takich marek jak Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy także Jeep. My zdecydowaliśmy się jako auto rodzinne na Hyundaia Tucson, robi wrażenie. No i co również ważne trudno mieć co do nich jakiekolwiek zastrzeżenia, bo naprawdę sprostali naszym wymaganiom.
ŁukaszOs

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie?

Post autor: ŁukaszOs »

Akurat tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jeżeli szukacie profesjonalnego wsparcia dobrej jakości i jednocześnie rozbudowanej oferty uwagę na salon z Rzeszowa Auto Res. Miałem okazję kupić u nich busa Fiata Ducato i nie tak dawno w leasingu wziąłem Jeep Cherokee jako takie moje auto do jazdy na co dzień i do klientów na budowy. Jak do tej pory niezawodni :)
Mizoń

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie?

Post autor: Mizoń »

ŁukaszOs pisze: ↑21 paź 2021, 12:45 Akurat tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jeżeli szukacie profesjonalnego wsparcia dobrej jakości i jednocześnie rozbudowanej oferty uwagę na salon z Rzeszowa Auto Res. Miałem okazję kupić u nich busa Fiata Ducato i nie tak dawno w leasingu wziąłem Jeep Cherokee jako takie moje auto do jazdy na co dzień i do klientów na budowy. Jak do tej pory niezawodni :)
Dzięki wielkie za informacje, zabieram się za sprawdzenie i może akurat na cos ciekawego trafię.
TomaszMis

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie?

Post autor: TomaszMis »

Tutaj jak najbardziej jednym z takich pewniejszych miejsc jest zdecydowanie salon Auto Res jeśli chcesz mieć większy wybór modeli i też pomoc obsługi która zna się na rzeczy i potrafi odpowiedzieć na pytania i wątpliwości od strony technicznej samochodu. Ogólnie tutaj kupowałem samochód dla żony Hyundaia i20, a do firmy braliśmy busa Ducato w leasingu. Zapewnili dobre warunki, samochód udało się odebrać w rozsądnym terminie no i od razu na miejscu u nich jest serwis aso w razie potrzeb
KarolOz

Re: Dobry salon samochodowy w Rzeszowie?

Post autor: KarolOz »

Cytat:
"Cześć!
Jaki salon samochodowy w Rzeszowie jesteście mi w stanie polecić i przede wszystkim, czy też sami mieliście okazję z niego korzystać. Rozglądam się za busem L2H2 do firmy i też teraz szukamy nowego auta dla żony czegoś mniejszego może Hyundai. Natomiast chętnie poznam Wasze opinie :)"

Takimi ciekawymi propozycjami aut jest zdecydowanie Fiat Tipo albo SUV-a Hyundai Tuscon, czy również Jeep Renegade. Najlepiej będzie jeśli po prostu rozejrzysz się w różnych ofertach wybierając opcje pod swoje potrzeby. Akurat w Rzeszowie salon Auto Res, to jeden z ciekawszych miejsc jak chcecie się rozejrzeć w modelach nowych i używanych.
ODPOWIEDZ