Dobra kancelaria

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
but_lewego
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:20

Dobra kancelaria

Post autor: but_lewego »

Witam, wiecie może czy kancelaria https://kancelariafortis.pl/ obsługuje również klientów indywidualnych? Potrzebuję pomocy i opinii prawnej na temat okoliczności spadku. Korzystaliście kiedykolwiek z ich usług? Mój znajomy polecał, ale on potrzebował ich usług do firmy. Bardzo sobie to chwalił. Podobno profesjonalnie podchodzą do tematu.
Sentymentalizm zawsze jest pierwszą oznaką oporu wobec postępu
Awatar użytkownika
Ksenia99
Posty: 50
Rejestracja: 23 paź 2019, 16:02

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Ksenia99 »

Myślę, że mogłabyś również skorzystać z kancelarii Sobczak Maciejewska, uważam, że są oni godni zaufania. Mega młody zespół, ale z ręką na sercu, że są oni nad wyraz wykształceni i znają się na prawie jak mało kto. Pani mecenas złota kobieta, która stanie na głowie aby pomóc w każdej sprawie.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Eliza111 »

Ja polecam kancelarię adwokacką Adwokat Zabrze Arkadiusz Szałajko to doświadczony adwokat. Rozwiązuje sprawy cywilne, sprawy karne, zajmuje się rozwodami. Zobaczcie na stronę tam znajdziecie więcej informacji.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:27

Re: Dobra kancelaria

Post autor: tobiaszjablonski »

Jeśli chodzi o dobrą i sprawdzoną kancelarię, to warto skorzystać z pomocy http://adwokattczew.com/. Sam korzystałem kilka razy i jestem bardzo zadowolony!
Awatar użytkownika
Karinka09
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:25

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Karinka09 »

W niektórych przypadkach niestety sam adwokat to za mało żeby wygrać sprawę. Czasami trzeba także posiłkować się dowodami. A z kolei żeby zdobyć szybko i skutecznie dowody do sprawy trzeba wspomóc się umiejętnościami detektywa. Od wielu znajomych słyszałam, że świetny w swoim fachu jest prywatny detektyw Pozaroszczyk. Działa już w tym zawodzie sporo lat i wie w jaki sposób dyskretnie zdobyć dowody, które będą kluczowe żeby móc wygrać daną sprawę.
:)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 153
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: Dobra kancelaria

Post autor: kozi44 »

Jeżeli masz jakieś problemy prawne to polecam antywindykacja długów Śląsk . Jest to osoba z szerokim doświadczeniem i mogę powiedzieć, że bardzo pomógł mi w mojej rozprawie. Rozwiązał mój problem i jestem mu bardzo wzięczny
Awatar użytkownika
Tabasko
Posty: 132
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:05

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Tabasko »

Jak się ma poważne kłopoty to czasem pomoc adwokata jest nieoceniona. Warto pamiętać, że prawo jest bardzo obszerne dlatego jeśli szukacie prawnika to musicie sprawdzić czym się konkretnie zajmuje. Szeroki wachlarz usług oferuje kancelaria http://kurek-partners.com/ . Tu możecie skorzystać nie tylko z fachowej porady ale też np z reprezentowania w sądzie.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 34
Rejestracja: 16 lut 2020, 17:39

Re: Dobra kancelaria

Post autor: zenka »

Doświadczony prawnik jest w stanie tak pokierować, by wygrać przy Twoim udziale każdą sprawę. Przynajmniej mec. Cejrowski, z Tczewa, nie rezygnuje i skutecznie walczy do końca.
Awatar użytkownika
dyllam
Posty: 57
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:24

Re: Dobra kancelaria

Post autor: dyllam »

Musisz szukać w swoim miejscu zamieszkani, bo raczej nie będzie tobie się opłacać korzystać z usług oddalonych np. o 300 km. Jeśli jesteś z Lublina lub okolic, to tam działa kancelaria https://kancelaria-galazka.pl/
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Marek78 »

Witam, poszukuję prawnika,który zajmuję się prawem transportowym.morskim. Jestem marynarzem i bardzo zalezy mi na tym,aby na moj nowy kontakt zerknął prawnik. Z kogo usług warto korzystać? https://www.kancelaria-gdynia.eu/ Co o tym sądzicie? Proszę o wasze opinie.
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 13
Rejestracja: 26 wrz 2019, 15:14

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Amela22 »

Ja mogę polecić JST z Warszawy. Sama korzystałam tam z pomocy Pana Tomaszczyk, który zajmuje się prawem pracy i byłam bardzo zadowolona z porad i wsparcia jakie otrzymałam.
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 98
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

Re: Dobra kancelaria

Post autor: cersei »

Ja korzystałam z usług kancelaria adwokacka https://adwokat-tokarska.pl/ własnie podczas rozwodu i jestem bardzo zadowolona z przeboegu sprawy, ponadto wszystko zostało ladnie i płynnie wyjasnione :)
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 127
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:14

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Katarzyna »

Dobra kancelaria adwokacka to równiez https://adwokat-grzywna.pl/ dzieki której zostałam wybroniona własnie ze zbrodni której nie zrobiłam, za co z całego serca dziekuje
Awatar użytkownika
Czajaa320
Posty: 14
Rejestracja: 15 lis 2019, 15:18

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Czajaa320 »

Amela22 pisze: ↑29 mar 2020, 18:17 Ja mogę polecić JST z Warszawy. Sama korzystałam tam z pomocy Pana Tomaszczyk, który zajmuje się prawem pracy i byłam bardzo zadowolona z porad i wsparcia jakie otrzymałam.
Też mogę polecić JST. Pana Tomaszczyk również znam, doradza nam w sprawach firmowych, i nigdy nie cieszyłem się z tej współpracy tak jak właśnie w dobie obecnego kryzysu.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 60
Rejestracja: 30 wrz 2019, 15:12
Kontakt:

Re: Dobra kancelaria

Post autor: mleczko90 »

Dla firm z Warszawy polecam zainteresować się ofertą kancelarii Panasiuk - mają bogate doświadczenie, na stronie są przykłady współprac a oferte znajdziecie tutaj https://panasiuk.com.pl/specjalizacje/m ... przejecia/
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 13
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:18

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Olkka »

My jako firma już kilka razy korzystaliśmy własnie z pomocy Pana Tomaszczyk więc w razie problemów na pewno nie będę szukała nikogo nowego tylko od razu idę pod jego adres. W prawie pracy ma duże doświadczenie i wiedzę, na prawdę zna się na rzeczy i jest zaangażowany.
Awatar użytkownika
LuisLopez
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2020, 7:59

Re: Dobra kancelaria

Post autor: LuisLopez »

Ja ze swojej strony mogę polecić kancelarię GESSEL https://gessel.pl/obszary-praktyk/prawo ... edzerskie/ . Zawsze w profesjonalny sposób doradzali nam z zakresu prawa pracy przy sporządzaniu nowych umów dotyczących stosunku pracy. Bardzo kompetentni i godni zaufania.
Awatar użytkownika
AlvaroMoreno
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2020, 14:06

Re: Dobra kancelaria

Post autor: AlvaroMoreno »

W kwestiach związanych z przebiegiem rozwodu pomogła mi Kancelaria Adwokacka Jesiołowski Szymański z Wrześni https://www.kancelaria-js.com/klienci-indywidualni . Są bardzo kompetentni i z ogromnym zaangażowaniem przykładają się do prowadzonych spraw dbając o pełne zadowolenie klienta.
Awatar użytkownika
Alina_W
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2020, 17:38

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Alina_W »

polecam JST z Warszawy, od kilku lat korzystamy z porad mecenasa Tomaszczyka
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2020, 16:16

Re: Dobra kancelaria

Post autor: AnitaT »

Alina_W pisze: ↑30 maja 2020, 19:17 polecam JST z Warszawy, od kilku lat korzystamy z porad mecenasa Tomaszczyka
Również zdarzyło mi się korzystać z pomocy Pana Tomaszczyk i byłam bardzo zadowolona. Konkretny, rzetelny,doświadczony, widać, że wie co robi. Także śmiało mogę polecić jego kancelarię.
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 81
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Dobra kancelaria

Post autor: majsterekmaly »

W przypadku spraw karnych warto polecić tą kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , otrzymamy tam profesjonalne wsparcie. Kancelaria Mecenasa Olężałka to również ogromne zaangażowanie w każdą ze spraw, często sam Mecenas osobiście zjawia się na miejscu nadzoruje wszystkie czynności. Wiele osób poleca ich również za stawki honorariów, w odniesieniu do jakości usługi są wręcz bardzo konkurencyjne.
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2020, 16:16

Re: Dobra kancelaria

Post autor: AnitaT »

JST z Warszawy jest na pewno godne polecenia. Sama korzystałam już kilka razy z pomocy Pana Tomaszczyk i zawsze byłam zadowolona z udzielnych porad i wsparcia.
Awatar użytkownika
brado
Posty: 168
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:01

Re: Dobra kancelaria

Post autor: brado »

Zdecydowanie zespół kancelarii Łukasza Węgłowskiego można śmiało zaliczyć do dobrych kancelarii. Jedna jest w Kamieniu Pomorskim, a druga w Szczecinie. Specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, obsługują firmy i osoby prywatne. Z dużym doświadczeniem co ważne.
Oluś23

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Oluś23 »

Karinka09 pisze: ↑21 mar 2020, 17:55 W niektórych przypadkach niestety sam adwokat to za mało żeby wygrać sprawę. Czasami trzeba także posiłkować się dowodami. A z kolei żeby zdobyć szybko i skutecznie dowody do sprawy trzeba wspomóc się umiejętnościami detektywa. Od wielu znajomych słyszałam, że świetny w swoim fachu jest prywatny detektyw Pozaroszczyk. Działa już w tym zawodzie sporo lat i wie w jaki sposób dyskretnie zdobyć dowody, które będą kluczowe żeby móc wygrać daną sprawę.
Detektyw to bardzo dobre rozwiązanie, jednak musi być on doświadczony i dyskretny. Ostatnio jak szukałam detektywa to polecano mi http://www.detektyw-androsz.pl/. Mają tam specjalne techniki śledcze.
Zośka

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Zośka »

Zależy z jakiej dziedziny potrzebna jest pomoc. Warto na pewno wziąć pod uwagę Kancelarię JST z Warszawy. Maja specjalistów z różnych dziedzin. Sama miałam okazję korzystać z pomocy Pana Tomaszczyk z zakresu prawa pracy i byłam bardzo zadowolona z tego jak podszedł do sprawy i wsparcia jakie dostałam.
rótynek

Re: Dobra kancelaria

Post autor: rótynek »

Kancelaria z Grudziądza http://www.grudziadzadwokat.pl/o-kancelarii/ ucieliła mi pomocy na polu dotyczącym spraw spadkowych. W swojej dziedzinie okazali się oni absolutnymi specjalistami , gdyż moj problem dotyczyl klopotu nieuczicwego podzialu spadku. Ale wspolnymi silami zaczelismy to rozwiazywac i zaczelo nam to wychodzic faktycznie na + . Idealny wybor!
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 166
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Dobra kancelaria

Post autor: otylia »

Moi drodzy ja w Krakowie mogę taką kancelarię polecić. W tym mieście kompleksową obsługą prawną osób fizycznych i prawnych z wielu dziedzin zajmuje się Centrum Prawa Stanicka. Jak dobrze widzę na stronie to otworzyli także filię w Katowicach co mnie nie dziwi, bo to są na tyle profesjonalne usługi, że zwyczajnie z takimi specjalistami warto współpracować. Prowadzą między innymi sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego czy karnego.
Jenia

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Jenia »

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że można uzyskać odszkodowanie za ujawnienie danych osobowych? Sama byłam w takiej sytuacji, szukałam kancelarii, która specjalizuje się w takich sprawach i polecono mi https://kancelariaciti.pl/dochodzenie-o ... osobowych/
trybuś

Re: Dobra kancelaria

Post autor: trybuś »

Dzięki współpracy z takimi osobami, jak prywatny detektyw można w skuteczny sposób zażegnać nawet najtrudniejsze sytuacje życiowe. Agencja detektywistyczna http://detektyw-krakow.com proponuje usługi da każdego i na każda kieszeń. Oferta agencji detektywistycznej skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i Klientów indywidualnych. Detektywi wykonują takie działania jak wykrywanie podsłuchów, obserwacja osób, ustalenie miejsca pobytu osoby zaginionej bądź poszukiwanej, pozyskanie informacji o źródłach dochodu, a także dokumentowanie zdrad.
Toneśka

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Toneśka »

Najlepiej wybierać adwokatów, którzy specjalizują się w danym temacie. Na przykład u nas jeżeli chodzi o sprawy nieruchomości, a inwestujemy na tym rynku już od kilku lat to pomocą w przypadku współwłasności, spadków, czy też podziałów działek pomaga nam Pani adwokat https://grabowicz-gajda.pl/ właśnie od prawa nieruchomości. Ogromna wiedza, zawsze wyjaśni wszystkie wątpliwości i też nie raz uchroniła nas przed naprawdę ogromnymi kosztami które przez nieopaczność mogliśmy ponieść.
pisklę

Re: Dobra kancelaria

Post autor: pisklę »

Kancelaria prawna z Kielc https://sw-kancelaria.pl to bogate doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym jak i z przedsiębiorcami. Każdemu zapewniają kompleksową pomoc prawną, jak również wsparcie na każdym etapie – od czynności przedprocesowych, przez proces sądowy, aż po zakończenie sprawy i wykonanie orzeczenia sądu.
mariannaS

Re: Dobra kancelaria

Post autor: mariannaS »

Zgadza się, dobry adwokat jest na wagę złota :) Jeśli interesuje was taki sprawdzony adwokat ze Szczecina to podpowiem wam, że ja nie raz korzystałam z Kancelarii Adwokackiej Adwokat Anety Adamskiej http://www.anetaadamska.pl/ i zawsze byłam zadowolona z jej usług. To super solidna, rzetelna, zaangażowana w sprawy klienta adwokat no i przede wszystkim bardzo skuteczna, do tego z rozsądnymi stawkami. Dodam, że adwokat Adamska udziela także porad prawnych online, to bardzo przydatna, wygodna opcja.
KarolinaĆyniak

Re: Dobra kancelaria

Post autor: KarolinaĆyniak »

Jakiś czas temu moja córka miała problemy natury karnej....może to wszystko wynikało z faktu, że za mało czasu poświęcaliśmy jej w dzieciństwie w pogoni za pieniędzmi. Summa summarum córka weszła w złe towarzystwo i policja zatrzymała ją z mała ilością środków psychoaktywnych... W związku z tym musiałam rozejrzeć się za dobrą kancelarią, która podejmie się takiego działania. Moja znajoma, która też ma takie pomysłowe dziecko poleciła mi kancelarię http://adwokacipiotrowscy.pl/specjalizacje/ w Lublinie i powiem wam, że bardzo pomogli nam w kłopocie....wiadomo córka musi ponieść odpowiedzialność za swoje czyny ale może ta sytuacją ją czegoś nauczy.
KamilaP

Re: Dobra kancelaria

Post autor: KamilaP »

Jeśli szukacie dobrej kancelarii która poprowadzi wam sprawę o rozwód i alimenty to z własnego doświadczenia mogę wam doradzić, żeby najpierw spróbować mediacji. Mediacjami można uzyskać więcej niż walkami w sądzie, a przy okazji jest to szybsze i tańsze rozwiązywanie problemów. Ja korzystałam m z pomocy pani Magdaleny Adamczewskiej https://www.adamczewska.com.pl/, która jest doświadczonym mediatorem, i która pomogła mi się dogadać z moim ex i przeprowadzić rozwód w cywilizowany sposób.
MacMacż

Re: Dobra kancelaria

Post autor: MacMacż »

Ja miałem problem karny i bałem się, że sobie z tym nie poradzę i musiałem zasięgnąć porady w dobrej kancelarii. Dobrze, że znajomy polecił mi swojego adwokata w Grójcu u pana mecenasa Dudka https://www.adwokat-grojec.pl/kontakt i tam waśnie uzyskałem fachową pomoc. Moja sprawa jest trochę skomplikowana i z własnej głupoty muszę ponieść konsekwencję ale dzięki pomocy kancelarii może uda się jakoś załagodzić tą całą niefartowną sprawę i wszystko będzie dobrze.
Teresa

Re: Dobra kancelaria

Post autor: Teresa »

Bardzo dobrą kancelarią, godną polecenia, jest kancelaria prowadzona przez panią radcę prawnego Magdalenę Adamczewską - https://www.adamczewska.com.pl/ . Specjalizuje się ona w prawie leśnym a także prawie łowieckim. Jej kancelaria od lat współpracuje z jednostkami Lasów Państwowych, a także z właścicielami lasów prywatnych. Pomaga prawidłowo prowadzi gospodarkę oraz wydawać zarządzenia i akty prawne zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jest bardzo profesjonalna, rzeczowa i empatyczna. Uzyskacie u niej kompleksową pomoc.
ODPOWIEDZ