Monitoring w firmie

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Stoisław-89
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2020, 7:16

Monitoring w firmie

Post autor: Stoisław-89 »

Chciałbym założyć monitoring w firmie. W sumie przydałby się nie tylko taki monitoring przeciw włamaniom, ale i na wypadek wycieków gazu czy pożaru - tak przy okazji montażu jednej instalacji. Znacie może kogoś, kto się zajmuje tym?
Awatar użytkownika
Juliusz1974
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2019, 20:17

Re: Monitoring w firmie

Post autor: Juliusz1974 »

Takie kompleksowe podejście jest coraz częstszą praktyką, wiadomo - wypadki chodzą po ludziach i firmach. W mojej firmie monitoring zakładała firma Saipp Security. Mogłem też na nich polegać w kwestii wyboru sprzętu.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Monitoring w firmie

Post autor: KacperSz »

Szukając dobrego monitoringu do swojego domu to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta orllo u którego znajdziecie zarówno kamery bezprzewodowe, jak i stacjonarne. My zdecydowaliśmy się na IP WiFi Full HD Sony ORLLO CAMSET PRO C1+ dobra cena i też rozsądne parametry. Zakup jak najbardziej udany, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Monitoring w firmie

Post autor: suzzi »

Dzisiaj nie brakuje oszustw, jak i złodziejstwa. Dlatego z całą pewnością warto mieć u siebie dobry system monitorujący. Z tego co widziałam firma https://innex.pl/monitoring-wizyjny/ oferuje innowacyjne i praktycznie rozwiązania w tym zakresie. Możecie się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
Uzels
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:24

Re: Monitoring w firmie

Post autor: Uzels »

Szukając wysokiej jakości propozycji w zakresie kamer do swojego domu, czy firmy to koniecznie sprawdźcie DMSI - systemy monitoringu w przypadku których można liczyć na najwyższą jakość, wysoki standard i jednocześnie profesjonalne podejście ze strony obsługi która pomoże Wam w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej. Pozdrawiam serdecznie ;)
ODPOWIEDZ