Trading automatyczny na walutach - warto?

Jak generować dochody online? W jaki sposób rozkręcić biznes w internecie?
Awatar użytkownika
Alto44
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:17

Re: Trading automatyczny na walutach - warto?

Post autor: Alto44 »

Zdecydowanie warto spróbować, nawet jeśli nigdy wcześniej nie handlowałeś. Polecam tę platformę: https://www.instaforex.com/reviews_forex_traders jest to główna platforma, na której handluję.
Awatar użytkownika
bergamotka
Posty: 126
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:59

Re: Trading automatyczny na walutach - warto?

Post autor: bergamotka »

Jasne, ze warto, trzeba tylko na spokojnie ogarnąć co i jak i poczytać też na start o inwestowaniu. Wiedza najważniejsza, potem można w systemie XTB na przykład podziała, wpłacając na start niewielki depozyt i działac. Pamiętajcie też, żeby nie dawać się ponieść emocjom i zachować zimną krew.
Awatar użytkownika
snuffkin
Posty: 2
Rejestracja: 21 lut 2020, 8:07

Re: Trading automatyczny na walutach - warto?

Post autor: snuffkin »

Zautomatyzowany system handlowy, podobnie jak inne systemy handlowe, nie gwarantuje 100% zysku. Jeśli istnieje taki, który rzekomo to robi, prawdopodobnie jest to oszustwo. Przeczytaj więc uważnie recenzje na ich temat. https://www.trustpilot.com/review/instaforex.com tam możesz przeczytać więcej o handlu walutami. Chociaż zautomatyzowane systemy handlu forex nie gwarantują 100% zysku, mogą przyczynić się do zyskownych transakcji.
Yenefer1

Re: Trading automatyczny na walutach - warto?

Post autor: Yenefer1 »

Inwestowanie na forex może być bardzo opłacalne, tylko trzeba robić to z głową. najlepiej po jakimś kursie. Ja u Roberta Gawędy się uczyłem i naprawdę konkretne taktyki daje i można zacząć szybko zarabiać
mondolego

Re: Trading automatyczny na walutach - warto?

Post autor: mondolego »

Naprawdę mam wrażenie, że po prostu muszę wysłać męża na zgrzewanie rur pe szkolenie , bo to jest dla niego ważne. Sam się oczywiście nie zapisze, bo i po co, a ja jednak mam wrażenie, że to ważne, by się stosunkowo dobrze na tym skupić. Dlatego czekam na wskazówki i to jest ważne, by jakoś wspólnie to rozwinąć. Co wy na to?
ODPOWIEDZ