Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Jak generować dochody online? W jaki sposób rozkręcić biznes w internecie?
Awatar użytkownika
Ernest41
Posty: 27
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:17

Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Ernest41 »

Jak pomnożyć posiadany kapitał?
jakie sensowne pomysły poza gównianymi lokatami? :?
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Rozalka »

A co Ty chcesz od lokat?
Może super zysków nie dają, ale lepszy rydz, niż nic :)
Czy nie?

Zobacz sobie to: :arrow: http://www.prop-trading.pl/,
to automatyczne strategie do zarabiania handlu walutowym, obserwuję ich ostatnio,
niedawno zaczęli pokazywać wyniki więc myślę że warto rzucić okiem.

Wg mnie ciekawsze niż lokata, ale jak kto uważa
Ostatnio zmieniony 29 mar 2020, 11:52 przez Rozalka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ernest41
Posty: 27
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:17

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Ernest41 »

No właśnie niczego od lokat nie chce :lol: :lol:
Ale dziękuję za ten pomysł w prop tradingiem, ciekawa rzecz, się pochylę nad tym
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:32

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: foxi »

No właśnie, najpierw trzeba zaoszczędzić a później można myśleć o pomnażaniu.Znam niestety ludzi, którzy tego nie zrozumieli i ciężko za to zapłacili. Właśnie dlatego bezpieczne strategie inwestycyjne przynajmniej na początku są wskazane dla każdego gracza.Później w miarę apetytu na ryzyko i co za tym idzie chęci większego zysku można pomyśleć o bardziej ryzykownych instrumentach finansowych.
Awatar użytkownika
polna
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:29

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: polna »

Lokaty wcale nie muszą być gówniane - no chyba, że właśnie takie wybierasz :) Zajrzyj do rankingów, porównaj różne możliwości - to ułatwi Ci wybór. W dzisiejszych czasach lokatę możesz założyć nawet bez konta, poczytaj sobie: https://najlepszelokaty.pl/tag/lokata-bez-konta .
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Rozalka »

W sumie lokaty nie są takie złe...
Nie zarobi Ci taka wprawdzie 25% rocznie - tak jak te automaty walutowe z :arrow: http://www.prop-trading.pl/ przy najniższej kwocie, jaka tam dotąd była rocznie z danych historycznych,
ale jak ktoś ma cykora takiego, ze woli 1 czy 2% rocznie z lokaty, no to jego wybór.
Ludzie tak mają, ze boją się nowych rzeczy i nawet już uwierzyli że lokata to szczyt sukcesu... ;)
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Marek78 »

Nie zapominajcie tylko, że przy każdym biznesie najważniejsze jest bezpieczeństwo i mówię tutaj również o dokumentach. Potrzebne jest 100% bezpieczeństwo, dlatego polecam zainteresować się https://fordata.pl/, która świadczy usługi virtual data room, dzięki któremu takie bezpieczeństwo poufnych dokumentów możecie zapewnić.
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Rozalka »

Tandem pisze: ↑19 sty 2020, 10:02 weź przejrzyj te lokaty które pokazjesz... sorry ale one są gówniane :lol:
pewnie żadnej nawet sam nie ma, dlatego głupoty wypisuje;)
Awatar użytkownika
levka
Posty: 9
Rejestracja: 19 kwie 2020, 11:39

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: levka »

niedawno zaczęli pokazywać wyniki więc myślę że warto rzucić okiem.
Awatar użytkownika
Savannahluis
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:23

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Savannahluis »

Możesz łatwo rozpocząć pracę z instaforex review platforma zapewniająca szeroki wachlarz usług. Jest dość łatwy w użyciu, możesz również przeczytać recenzje, aby uzyskać więcej informacji o firmie.

koszt sprowadzenia samochodu z usa
Awatar użytkownika
Jolieye
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 17:22

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Jolieye »

Świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy jest gra w kasynie online. Odpoczywasz i zarabiasz pieniądze w tym samym czasie. Doskonały wybór https://gryonline2.pl/hot-target/ dla tego.
Jukaś

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Jukaś »

w tych czasach cięzko powiedzieć w co zainwestować. My kupilismy mieszkanie na wynajem i musielismy obnizyć cene, ale mam nadzieje, ze w przyszlym roku sobie odbijemy
Anna Śrem

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: Anna Śrem »

Mieszkanie też dobra opcja. Ja zdecydowałam się na polisolokate i teraz żałuje. Ubezpieczyciel kiedy chcę wypłacić pieniądze nakłada opłatę likwidacyjną w tym przypadku allianz. Kancelaria z Warszawy pomaga mi rozwiązać tą sprawę bez strat ale zobaczymy jak się skończy to wszystko.
głabek

Re: Jak pomnożyć posiadany kapitał?

Post autor: głabek »

Wydaje mi się, że może wam pomóc kalkulator inwestycyjny , który znajdziecie na stronie generali-investments.pl. Posiadają na swojej stronie wiele ciekawych treści, które pomogą wam w podejmowaniu odpowiednich ruchów podczas inwestowania w fundusze. Moim zdaniem warto poświęcić kilka chwil i zagłębić się w treści na stronie.
ODPOWIEDZ