Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Jak generować dochody online? W jaki sposób rozkręcić biznes w internecie?
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 37
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:24

Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: Rozalka »

Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?
Chodzi mi o to, ze chciałabym zarabiac np na kryptowalutach,
i żeby je kupić to wzięłabym sobie małą pożyczkę, a potem normalnie z wypłaty bym sobie na raty spłaciła,
a w tym czasie krypto już było i mogłabym czekać aż wzrośnie...
Czy to wg was dobry pomysł?

Sprawdziłam na
https://niska-emerytura.pl/szybka-pozyc ... y-klopoty/
że są takie pożyczki gdzie spłacasz tylko tyle ile wziąłeś i tak się zastanawiam
Awatar użytkownika
levka
Posty: 9
Rejestracja: 19 kwie 2020, 11:39

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: levka »

kryptowaluty są ryzykowne a jak jeszcze dorzucić do tego szybkie pożyczki, to moze być grubo.
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 114
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: cersei »

Lepiej nie, lepiej mieć swoje odłożone i z tego co masz odłożone na przykład zainwestować 10% w kryptowaluty albo w surowce. Ja sama tak zrobiłam, a jeszcze ostatnio się troszke doinformowałam dzięki systemowi XTB jak to wygląda i już :)
Awatar użytkownika
mobilny
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2020, 1:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: mobilny »

zerknij sobie ogolnie na ten portal pożyczkowy:
https://xkassa.pl

tu masz chyba najlepszą porównywarkę chwilówek i pożyczek
Awatar użytkownika
Noszber
Posty: 3
Rejestracja: 17 mar 2020, 9:37

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: Noszber »

Nie sądzę, że to dobry krok, aby wziąć pożyczkę na handel. Zacząłem handlować bez pieniędzy na podstawie opinii instaforex review. Po prostu otworzyłem konto demo i handluję od prawie 5 miesięcy bez żadnych inwestycji.
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 61
Rejestracja: 30 paź 2019, 21:57

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: WikiDab »

Pożyczka na zarabianie!!?? Głupota... i to straszna...
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 56
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:54

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: kitti32 »

Ofert jest wiele, a pożyczki też mają wiele wariantów i czasami trudno się w tym połapać. Są pożyczki takie jak np. https://monebay.pl/pozyczka-spolecznosciowa. Są też pożyczki takie jak pożyczka długoterminowa, krótkoterminowa itd. Pamiętajcie jednak, że każda pożyczka to coś do czego trzeba podejść z głową i odpowiedzialnie, a terminowe spłaty rat i pełne ich kwoty to podstawa.
Awatar użytkownika
majsterekmaly
Posty: 79
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:18

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: majsterekmaly »

Dobrą pożyczkę również na taki cal znajdzie dla nas firma finansowa Bold Invest, specjalizuje się właśnie w usługach consultingu finansowego. Dobry kredyt to spore oszczędności, można zaoszczędzić sporo na prowizji czy odsetkach w porównaniu z gorszą ofertą, firma ma ogromne kompetencje w tego typu porównaniach i wyborach najlepszych kredytów na różne cele.
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: sapex »

Akurat pożyczki nie trzeba brać żeby zarabiać przynajmniej tak mi się wydaje i nie jest to zbyt mądre rozwiązanie. Lepiej jak macie oszczędności polecam stronę https://kryptosi.pl/ i lekturę artykułów na temat zarabiania na kryptowalutach. Od jakiegoś czasu jestem w tym temacie i coraz bliżej mojej pierwszej inwestycji. Trzymajcie kciuki :D
Baliń

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: Baliń »

Słuchajcie, a wiecie jakie dokumenty są potrzebne żeby wnioskować o pożyczkę w Wonga?

mora bushcraft survival black
oewonga_pożyczki

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Baliń pisze: ↑10 lis 2020, 1:43 Słuchajcie, a wiecie jakie dokumenty są potrzebne żeby wnioskować o pożyczkę w Wonga?
Cześć,
wystarczy, że przygotujesz dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer telefonu komórkowego, który przyda się do weryfikacji. Wniosek złożysz w prosty i szybki sposób na naszej stronie wonga. com lub telefonicznie, dzwoniąc na infolinię pod nr 660 168 100/ 22 388 88 88
W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to zapraszam także do skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

chlorofil w płynie
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 47
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: Czy wziąc pożyczkę na zarabianie w internecie?

Post autor: Oleandro »

Można zainwestować, no ale jest też praca online, które nie będzie wymagać takich ruchów. Poprzeglądajcie sobie oferty pracy zachodniopomorskie na Geopracy, może akurat znajdziecie coś jeżeli chodzi o pracę online. Ja tu znalazłam pracę w Szczecinie :)

t 123
ODPOWIEDZ