Strona 1 z 1

Router lte

: 01 lip 2019, 7:27
autor: tiny30
Podobno takie routery to teraz najlepsze wyjście na rynku. Ja czytam opinie specjalistów tutaj https://www.asmax.com.pl/router-lte/ . Według mnie jest to najlepszy artykuł tego typu w necie.

Re: Router lte

: 07 lis 2020, 19:03
autor: Kamił
Jeśli szukasz dobrego routera, to możesz zajrzeć na https://mimarkt.pl/inteligentne-urzadze ... -4c-bialy/. U mnie sprawuje się naprawdę świetnie. W całym domu łapie mi wifi i szczerze powiedziawszy, to nawet na klatce w bloku mógłbym śmiało z niego korzystać.

Re: Router lte

: 29 kwie 2021, 22:39
autor: kemiś49443
A czy możecie mi z kolei polecić jakiś dobry router? Musimy wymienić sobie router w mieszkaniu i szukam godnego zastępcy. Myślicie, że ktoryś z oferty będzie w porządku - https://www.senetic.pl/cisco/ ? Router będzie musiał obsługiwać dwa telewizory, dwa telefony i komputery, więc musi na pewno być szybki. A że codziennie korzystamy z internetu, to musi to być też router mało awaryjny i solidny.

Re: Router lte

: 16 lis 2021, 10:27
autor: Lolka
A skoro już mowa o routerach, to czy ktoś z Was miał może do czynienia z czymś takim jak routing vpn? Na czym to tak właściwie polega? Czy możecie podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniami z tego zakresu? Ja słyszałam, że rynek VPN czyli Virtual Private Network bardzo dynamicznie się rozwija w ostatnich latach, więc podejrzewam, że korzysta z tego coraz więcej firm. Jakie jest Wasze zdanie na temat takiego właśnie rozwoju technologii? Jesteście za, czy może przeciw?

Re: Router lte

: 11 maja 2022, 14:55
autor: Marks
Dobre routery przemysłowe znajdziecie na https://consteel-electronics.com/komunikacja-bezprzewodowa/gsm-3g-4g-5g/routery-przemyslowe
Takie przemysłowe routery mają wbudowane I/O (cyfrowe oraz analogowe), odporność na niskie i wysokie temperatury oraz na uderzenia, zakłócenia elektromagnetyczne, wibracje, wilgotność.
Takie routery mogą znaleźć zastosowanie w zdalnym dostępnie do urządzeń tj. kamery IP, sterowniki PLC; systemach SCADA; systemach rozproszonych, sieci extranet.