Strona 1 z 1

Problemy jelitowe, jak zaradzić?

: 19 cze 2021, 20:25
autor: dżakarta
Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?

Re: Problemy jelitowe, jak zaradzić?

: 28 cze 2021, 7:03
autor: maćkowa
Myślę że musi kupić dobry probiotyk bo dzięki kolonizacji jelita grubego i odbytu preparat ProctoLact-M przywraca prawidłową mikroflorę końcowego odcinka przewodu pokarmowego, wspomagając leczenie stanów zapalnych odbytu i zapobiegając też kolejnym infekcjom

Re: Problemy jelitowe, jak zaradzić?

: 14 lip 2021, 7:08
autor: murielka
dżakarta pisze: ↑19 cze 2021, 20:25 Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
U dorosłych zawsze można łatwiej sobie poradzić z takim sprawami ale dzieci niekiedy nie da się nakłonić do jedzenia określonych produktów. U nas pediatra polecił podawać multilac baby i herbatki ziołowe

Re: Problemy jelitowe, jak zaradzić?

: 20 lip 2022, 14:37
autor: Aurelka
U dzieci bardzo skutecznie na zaparcia działają czopki eva qu bambini. Co najważniejsze, są bezpieczne, działają miejscowo, nie rozleniwiają jelit, więc można je stosować zawsze gdy jest taka potrzeba. Są skuteczne i na zaparcia nawykowe i czynnościowo, pomagaj szybko, ale w łagodny sposob (nie maja działania przeczyszczającego). U nas bardzo pomogły synkowi, który ze powodu stresu nabawił się nawykowych zaparć. I z tego co sie orientuję to także dla dorosłych są czopki, nazywają się Eva Qu.