Strona 1 z 1

Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 06 maja 2021, 22:49
autor: Łozek
Witam!
Gdzie kupujecie wyposażenie do swojej kuchni w lokalu gastronomicznym. Macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim gdzie warto ich szukać licząc na jakość, ceny i różnorodność w ofercie? Liczę, że trochę wskazówek się tutaj oczywiście pojawi :)

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 14 maja 2021, 8:47
autor: Nezeń
Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia kuchennego to w mojej opinii na pewno warto tutaj wymienić w mojej opinii Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w przypadku których można zarówno liczyć na jakość, pełne wsparcie i jednocześnie różnorodność zestawień zarówno jeżeli chodzi o meble metalowe, czy także można znaleźć wszystko czego można potrzebować do własnej kawiarni :)

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 16 maja 2021, 18:08
autor: Laceś
Wyposażyć choćby małą gastronomię to nie lada wyzwanie. Ale jak się zdecydowało to trzeba iść za ciosem. Dlatego należy wstępnie rozejrzeć się po sklepach z takim sprzętem. U nas było to dość proste i postawiliśmy na Invest Horeca o której również pisze poprzednik. Mam nadzieję, że akurat co do nich będziecie pozytywnie przekonani, z resztą my nigdy się nie zawiedliśmy.

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 19 maja 2021, 9:24
autor: Łozek
Laceś pisze: ↑16 maja 2021, 18:08 Wyposażyć choćby małą gastronomię to nie lada wyzwanie. Ale jak się zdecydowało to trzeba iść za ciosem. Dlatego należy wstępnie rozejrzeć się po sklepach z takim sprzętem. U nas było to dość proste i postawiliśmy na Invest Horeca o której również pisze poprzednik. Mam nadzieję, że akurat co do nich będziecie pozytywnie przekonani, z resztą my nigdy się nie zawiedliśmy.

Dzięki za Wasze podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję i rozpoczęcie biznesu gastronomicznego.

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 19 maja 2021, 16:41
autor: Mirków
Dla mnie równie kluczowym elementem były kruszarki do lodu uważam, że to bardzo przydatna rzecz, szczególnie jeżeli idzie to na wyposażenie kuchni lokalowej, wcześniej myślałam, że to zbędna rzecz a tu proszę jak się miło zaskoczyłam, teraz nie wyobrażam sobie życia bez niej.

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 29 maja 2021, 18:06
autor: Bołka
Na pewno warto tutaj zdecydowanie wymienić porządną hurtownię gastronomicznę Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w której zawsze można liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i ogromny wybór nie tylko pieców, trzonów kuchennych, czy mebli ale również drobnych akcesoriów które często ulegają zniszczeniom. No i szybko realizują każde zamówienie!

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 30 cze 2021, 21:34
autor: kaśka2
Tutaj https://sklep.technica.pl/syfony-do-bit ... er-edition jest miejsce, gdzie możecie się naprawdę kompleksowo wyposażyć. Trzeba stawiać na profesjonalne rozwiązania, ale nie przepłacać. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Propozycji jest naprawdę wiele.

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 21 lis 2021, 10:43
autor: MikołajPL
Dzięki za wszystkie merytoryczne i pomocne komentarze. Możesz zainteresować się także ofertą firmy https://www.elte.pl/kontakt. Od ponad roku zamawiamy stamtąd naczynia jednorazowe, papierowe artykuły higieniczne, opakowania gastronomiczne i reklamówki. Znacznie ułatwiło nam to dostarczanie posiłków naszym klientom w czasie pandemii, dzięki czemu przetrwaliśmy ten trudny okres. Aktualnie także korzystamy z ich usług, ponieważ wielu klientów nadal woli zamawiać jedzenie do domu, niż jeść na mieście.

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 23 mar 2022, 13:00
autor: popen
Tylko i wyłącznie - winterhalter.com/pl-pl/produkty/zmywarki-kapturowe/seria-pt/ Tzn. typ zmywarki to już kwestia taka, jakie macie możliwości powierzchniowe - pod bistro lepiej się może sprawdzić np. podblatowa, natomiast wyłącznie sprzęt przygotowany do dużych wymagań, typowo gastronomiczny i to z górnej półki jakościowej. Przy takich obciążeniach to nie może być byle co, bo będziecie mieć wyłącznie problemy. Nie macie środków, to weźcie wynajem długoterminowy, ale nie ładujcie się w rozwiązania, które będą wam utrudniać działalność. Jakość wyposażenia jest kluczowa - szybko to zauważycie.

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 11 cze 2022, 11:26
autor: maryśka
Właśnie sama prowadzę własną restaurację, dlatego też moim zdaniem najważniejsze jest jednak odpowiednie wyposażenie restauracji , dlatego też mogę wam śmiało polecić benler.pl .Ogólnie tutaj bez problemu kupiłam najpotrzebniejsze akcesoria, które nie ma co ukrywać, ale sprawdziły się u mnie doskonale pod każdym względem, więc jeżeli chodzi o wyposażenie to faktycznie nie dość, że prezentuje się naprawdę estetycznie to jest też solidnie wykonane co jest też bardzo ważne.

Re: Restauracja - wyposażenie do kuchni

: 20 lip 2022, 10:40
autor: renateczka
Jak restauracja to również strona www, dzięki której zaistniejesz w sieci i zdobędzie nowych klientów. Ciekawą ofertę dla restauracji posiada firma Hermer. Oto link do ich oferty https://e-hermer.pl/strony-internetowe-dla-restauracji Firma istnieje już ponad 10 lat w czasie których zebrała ogromne doświadczenie, które procentuje najwyższą jakością wykonywanych usług. Firma Hermer jest godna polecenia. Ich strony www są efektywne i funkcjonalne, dzięki którym osiągniesz sukces.