Strona 1 z 1

kancelariaae.pl - opinie

: 01 gru 2020, 19:12
autor: Mażanka
Słuchajcie, orientujecie się może jaka firma specjalizująca się w odszkodowaniach jest godna polecenia? Chodzi między innymi o wypadki przy pracy, wypadki drogowe czy błędy medyczne. Zależy mi na skuteczności i rzetelności. W internecie znalazłam stronę https://kancelariaae.pl macie może doświadczenia z tą konkretną kancelarią? Z góry dziękuję za opinie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 gru 2020, 19:55
autor: Papużka
Współpracowałam z tą kancelarią w temacie odszkodowanie za błędy medyczne, to była trudna sprawa dla mnie, ale kancelaria AE naprawdę dała radę. Zwyciężyliśmy :) Współpraca przebiegała wzorowo, byłam informowana o każdym kroku postępowania. Jestem bardzo zadowolona.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 gru 2020, 9:34
autor: Draś
Miałam wypadek przy pracy, Kancelaria AE pomogła mi uzyskać odszkodowanie. Bardzo kompetentni fachowcy, jestem zadowolona z efektów. Zdecydowanie polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 gru 2020, 17:47
autor: Hruś
Jako rowerzysta miałem wypadek komunikacyjny nie z mojej winy. Kancelaria AE pomogła mi uzyskać odszkodowanie, które ułatwiło mi powrót do zdrowia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania w moją sprawę. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 gru 2020, 18:58
autor: Truś
Jeśli ktoś miał wypadek i chciałby uzyskać najwyższe możliwe odszkodowanie, to zdecydowanie mogę polecić Kancelarię AE. Naprawdę dobrzy fachowcy, którzy są doskonale przygotowani do swojej pracy. Świetny zespół.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 gru 2020, 8:55
autor: Dagleźja
Tak, ja miałam doświadczenia, korzystałam z ich usług już kilka razy. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że to chyba najlepsza kancelaria odszkodowawcza na jaką mogłam trafić. Pełen profesjonalizm, i fachowe rozwiązanie problemu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 gru 2020, 15:57
autor: Uniśta
Cieszę się, że do nich trafiłam. I uważam, że powinien zrobić to każdy, kto tak jak ja, spłaca lub spłacał kredyt we frankach. Na pewno pomogą w odzyskaniu nadpłaconych rat. Polecam Kancelarię Odszkodowawczą AE.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 gru 2020, 23:34
autor: Kraś
Jeśli chodzi o odszkodowanie za wypadek przy pracy to Kancelaria AE jest świetna. Wywalczyła dla mnie całkiem porządne odszkodowanie. Są skuteczni, uczciwi i po prostu dobrzy. Jestem zadowolona i szczerze mogę polecić.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 gru 2020, 17:32
autor: Kiść
Ogólnie jeśli chodzi o odszkodowania to ta kancelaria jest genialna. Uzyskują chyba najwyższe w Polsce odszkodowania, walczą o klienta jak lwy. Naprawdę super robota. Jeśli tylko macie problem z uzyskaniem odszkodowania za wypadek przy pracy, komunikacyjny itp. to śmiało zgłoście się do tej kancelarii.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 gru 2020, 19:03
autor: wiarę
Mój mąż miał w zeszłym roku wypadek przy pracy, dzięki fachowej pomocy kancelarii odszkodowawczej AE uzyskał naprawdę spore odszkodowanie, które mogliśmy przeznaczyć na jego rehabilitację. Polecam!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 gru 2020, 12:32
autor: mawiś
Naprawdę, jeśli chodzi o uzyskanie najwyższego odszkodowania, np. za wypadek przy pracy, to Kancelaria AE jest najlepsza. Pracują w niej sami fachowcy, znający się doskonale na swojej pracy. Rzetelni, słowni i kompetentni. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 gru 2020, 19:20
autor: Magieś
Naprawdę można u nich załatwić wszystko. Na czas naprawy mojego samochodu po kolizji załatwili dla mnie samochód zastępczy. Polecam współpracę z kancelarią AE.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 gru 2020, 12:24
autor: Ryś
Niestety czasem zdarzają się błędy medyczne, dobrze mieć kogoś kto pomoże uzyskać odszkodowania za taki błąd. Kancelaria AE jest w tym naprawdę świetna. Bardzo polecam. Warto im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 gru 2020, 8:38
autor: Trudźka
Nigdy nie wiemy jakie sytuacje życiowe nas mogą spotkać, dlatego warto mieć w razie potrzeby kontakt do Kancelarii AE. Moim zdaniem, a mówię to z doświadczenia, to najlepsza kancelaria odszkodowawcza do jakiej możecie trafić. polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 gru 2020, 15:15
autor: boreź
Wypadki się zdarzają, takie życie. Ale kiedy ma się wypadek przy pracy, traci się zdrowie, a firma rozkłada ręce, to już nie życie. Dobrze że znalazłem Kancelarię AE - pomogła mi uzyskać odszkodowanie. Są bardzo słowni i kompetentni. I skuteczni. Dziękuję.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 gru 2020, 8:14
autor: sinuś
Jeśli chodzi o błędy medyczne, to możecie Kancelarii AE zaufać w 100%. Doprowadzą sprawę do szczęśliwego finału. Są bardzo kompetentni, z życzliwością podchodzą do klienta, znają się na swojej robocie i widać że to ich pasja. Bardzo polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 gru 2020, 19:45
autor: Dąbek
Miałem wypadek komunikacyjny i Kancelaria AE bardzo pomogła mi wywalczyć odszkodowanie. W zasadzie nie tyle pomogła ile zrobiła to za mnie. Jestem ogromnie wdzięczny. Świetni specjaliści, godni zaufania.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 gru 2020, 1:41
autor: Oliś
Z Kancelarią AE uzyskanie odszkodowania w najlepszej, najwyższej możliwej formie jest po prostu możliwe. Oni znają się na swojej pracy jak nikt inny. Ich działania naprawdę są sprawne i skuteczne. Dlatego polecam Ci współpracę w tym zakresie właśnie z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 gru 2020, 10:51
autor: astąr
Jeśli chcecie uzyskać wysokie odszkodowanie, to naprawdę Kancelaria AE jest najlepszym miejscem do tego. Na pewno zrobią wszystko, co w ich mocy, żeby pomóc.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 gru 2020, 21:31
autor: łucja
Dopiero kiedy trafiłam do tej kancelarii sprawa z moim odszkodowaniem ruszyła do przodu. A walczyłam o nie prawie dwa lata. Dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepsza kancelaria odszkodowawcza.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 gru 2020, 20:01
autor: Helć
Jeśli chodzi o wywalczenie dopłaty do szkód w pojeździe to jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią AE. Dobrze poprowadzili moją sprawę, uzyskałem dokładnie to czego chciałem, a nawet więcej. Bardzo polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 31 gru 2020, 17:31
autor: Gonć
Za mną trudna sprawa, bo chodziło o błędy medyczne. Kancelaria AE dała radę! Jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy. A tak się bałem że nic z tego nie będzie. A jest lepiej niż dobrze. Polecam tę kancelarię.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 sty 2021, 10:02
autor: amiś
Potrafią załatwić samochód zastępczy z OC sprawcy. Bez żadnych kosztów z mojej strony. Super sprawa. Fajne podejście firmy do klienta. Jestem zadowolony. Bardzo polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 sty 2021, 12:03
autor: Kojotś
Przyznaję, że kredyt we frankach, który miałam przysparzał mi sporo nerwów, na szczęście dzięki fachowości pracowników kancelarii AE uporałam się z tym problemem. polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 sty 2021, 10:15
autor: Nuśka
Po pożarze mieszkania starałam się o wypłatę odszkodowania za szkody majątkowe. Kancelaria AE nie dość że wywalczyła dla mnie wyższe odszkodowanie, to także Odszkodowanie za utracone korzyści - bo w mieszkaniu prowadziłam działalność gospodarczą. Bardzo polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 sty 2021, 10:09
autor: łącznie
Mój mąż miał wypadek w pracy, na początku zeszłego roku. Naprawdę dziękuję za pomoc kancelarii AE, bo nie wiem jak ta sprawa by się potoczyła, gdyby nie ich fachowe podejście i profesjonalizm.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 sty 2021, 9:01
autor: Zoreń
Ja walczyłem o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, którego byłem ofiarą. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i nie miałem żadnej pewności, że uzyskam cokolwiek. Udało się. Pomogła mi kancelaria AE. Uzyskała dla mnie odszkodowanie z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 sty 2021, 6:47
autor: Argiń
Świetna kancelaria odszkodowawcza. Naprawdę są w stanie rozwiązać każdy problem związany z odzyskaniem/uzyskaniem odszkodowania. Super, że są tacy specjaliści.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 sty 2021, 14:22
autor: Rośko
Pomoc Kancelarii AE jest nieoceniona. Dzięki nim można uzyskać naprawdę wysokie odszkodowanie, w szybkim terminie. Warto się do nich odezwać po pomoc w załatwieniu wszelkich formalności.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 sty 2021, 2:19
autor: Jułia
Każdy wypadek przy pracy należy zgłaszać i walczyć o swoje. Pracownicy kancelarii Automobile Expert z Częstochowy zrobią wszystko, żebyśmy dostali dobre odszkodowanie. Mają wiele lat doświadczenia, dlatego żadna sprawa nie jest dla nich zaskakująca.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 sty 2021, 0:29
autor: Bałałajka
Dzięki nim uzyskanie odszkodowania jest zdecydowanie łatwiejsze. Dlatego warto zaufać firmie, takiej jak Kancelaria AE, gdzie pracują osoby z doświadczeniem w tej dziedzinie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 sty 2021, 12:58
autor: Moś
Życia jest pełne niespodzianek, niestety nie zawsze przyjemnych, niestety może zdarzyć się także wypadek przy pracy i nie zawsze łatwo jest wywalczyć odszkodowanie. Na szczęście Kancelaria AE to fachowcy i świetnie sobie z tym radzą :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 sty 2021, 23:06
autor: Kańka
Zdarzył się w naszej rodzinie wypadek w gospodarstwie rolnym, niestety często takich wypadków nigdzie się nie zgłasza. Co jest wielkim błędem. Dzięki kancelarii AE udało się uzyskać spore odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 sty 2021, 8:19
autor: Drań
Wypadek komunikacyjny to nic przyjemnego, zwłaszcza jeśli samemu się nie zawiniło. Kancelaria AE pomaga uzyskać odszkodowanie za taki wypadek. I powiem szczerze: wywalczyli dla mnie dużo więcej niż się spodziewałem. Super.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 sty 2021, 5:26
autor: Małek
Pomimo tego, że nasza sprawa od samego początku wydawała się dość skomplikowana, to kancelaria odszkodowawcza AE naprawdę stanęła na wysokości zadania. Kompetentni pracownicy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 sty 2021, 11:13
autor: Froń
Ja dzięki tej kancelarii, mogłem skorzystać z opcji: samochody zastępcze, póki mój po wypadku był nie do użytku. Fajnie to załatwili. Jestem bardzo zadowolony z obsługi przez tę kancelarię.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 sty 2021, 22:24
autor: Ełenia
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że kancelaria Automobile Expert, a właściwie jej pracownicy pomagają rozwiązać również sprawę z nadpłatą kredytu hipotecznego. Ja jestem wdzięczna za ich pomoc w tym zakresie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 sty 2021, 10:41
autor: Świt
Odszkodowanie za szkodę majątkową po pożarze - bardzo ważne było dla mnie wywalczenie takiego odszkodowania żeby móc chociaż trochę stanąć na nogi. To był dramatyczny czas i gdyby nie pomoc Kancelarii AE to chyba bym sobie nie poradziła. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 sty 2021, 15:22
autor: Ryś
Miałam wypadek na chodniku - złamałam rękę, chodnik był nieodśnieżony i nie był posypany żadnym piaskiem, więc było ślisko i niebezpiecznie. Kancelaria AE wywalczyła dla mnie odszkodowanie za ten wypadek i to więcej niż się spodziewałam, bo również z tytułu utraconych dochodów (przez cztery tygodnie nie mogłam pracować). Polecam - nie żeby łamać sobie ręce oczywiście, tylko kancelarię :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 sty 2021, 13:54
autor: Fładi
Bardzo dobra kancelaria. Każdą sprawę o odszkodowanie można im zlecić. Obawiałam się, że w naszym przypadku czas wypłaty będzie naprawdę długi, ale dzięki pracownikom kancelarii AE, udało się rozwiązać to na naszą korzyść naprawdę szybko.

umiejętności menedżerskie

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 sty 2021, 11:38
autor: Wikryń
Nie wiedziałam, że można załatwić coś takiego jak dopłaty do szkód w pojeździe, myślałem że tyle ile z ubezpieczenia i tyle. Ale kancelaria załatwiła mi dopłatę, bo ubezpieczyciel wypłacił mi zbyt mało. Dziękuję i polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 sty 2021, 18:57
autor: Piruł
Wywalczyli dla mnie naprawdę wysokie odszkodowanie. Sam nie byłbym w stanie załatwić tej sprawy. Taka profesjonalna pomoc pomaga zaoszczędzić sporo stresów.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 sty 2021, 21:14
autor: Zuń
Jeśli chodzi o zdarzenia losowe, nigdy nie możemy być w stu procentach pewni że zabezpieczyliśmy się przed ich skutkami. Ale ubezpieczanie od takich zdarzeń, przynajmniej zapewnia nam odszkodowanie za szkodę majątkową. Kancelaria AE doprowadziła moją sprawę do szczęśliwego finału, uderzenie pioruna, spięcie, pożar z tego powodu w domku na działce - wszystko tam straciłem. Kancelaria pomogła mi uzyskać całkiem wysokie odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 31 sty 2021, 12:51
autor: Broń
Dzięki kancelarii AE mogłem skorzystać po wypadku, z opcji samochody zastępcze. Wszystko załatwili praktycznie sami, bardzo rzeczowo i sprawnie. To najlepsza tego typu kancelaria z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Zdecydowanie polecam współpracę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 lut 2021, 13:35
autor: Zośka123
Koniecznie zobaczcie na stronę https://helpfind.pl/doplata-do-odszkodowania tutaj jest bardzo dużo pomocnych informacji o odszkodowaniach o dokumentach i wnioskach. Jeśli ten temat was dotyczy to zerknijcie i się z tym zapodajcie. To ważny temat dlatego warto się z nim zapoznać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 lut 2021, 16:56
autor: Litwiś
Kancelaria AE bardzo pomogła udowodnić dla mnie błędy medyczne, dzięki temu uzyskałem wysokie odszkodowanie i mogłem ratować swoje zdrowie. Dziękuję Kancelarii. To prawdziwi fachowcy, znający się jak nikt inny na swojej robocie. Jestem bardzo zadowolony i każdemu mogę polecić współpracę z tą firmą. Nie tylko w temacie błędów medycznych.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 lut 2021, 15:38
autor: kłak
Szkoda tylko, że wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogą walczyć o swoje. I że są specjaliści, tacy jak Ci, zatrudnieni w kancelarii odszkodowawczej Automobile Expert, którzy naprawdę są w stanie pomóc. Znają się na swojej pracy jak nikt inny. Pomogli mojemu wujkowi, który miał wypadek w gospodarstwie rolnym.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 lut 2021, 8:04
autor: Wiś
Różne zdarzają się sytuacje w życiu, więc naprawdę bardzo się cieszę, że został mi polecany kontakt z pracownikami kancelarii AE. U nas zdarzyła się taka sytuacja, że wyniku nieszczęśliwego wypadku, pożaru, straciliśmy naprawdę sporo z naszego zyciowego dorobku. Okazało się, że należy się nam odszkodowanie za szkodę majątkową oraz rzeczową, to sporo pomogło.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 lut 2021, 20:53
autor: Jagła
Polecam kontakt z tą agencją, jeśli potrzebują Państwo pomocy w sprawie uzyskania/odzyskania odszkodowania. Moim zdaniem ta konkretna kancelaria odszkodowawcza Automobile Expert jest naprawdę jedną z najlepszych. Cechuje ich pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 lut 2021, 8:42
autor: Bryś
Jeśli ktoś z Was miał wypadek przy pracy i nie może uzyskać odszkodowania, to zdecydowanie polecam Kancelarię AE. Bardzo dobrze sobie radzą z takimi sprawami. Są bardzo kompetentni, znają się na swojej robocie. Ja naprawdę jestem im wdzięczny i zdecydowanie mogę polecić tę kancelarię.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 lut 2021, 15:45
autor: Sureś
Jeśli ktoś, tak jak ja, wpakował się w kredyt we frankach, to Kancelaria AE może pomóc wywalczyć zwrot nadpłaconych rat. Uratowali mi życie, wcale nie przesadzam, to świetna firma, która potrafi wejść w buty klienta. Walczą do ostatniej kropli krwi. Świetni ludzie. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 lut 2021, 2:42
autor: Robśi
Co ja mogę powiedzieć, to jest naprawdę świetna kancelaria odszkodowawcza. Sama jestem idealnym przykładem na to, że ich pracownicy naprawdę są w stanie zrobić wszystko co w ich mocy, żeby pomóc klientowi/klientce, rozwiązać sprawę tak, żeby było dobrze i żeby była zadowolona. Jeśli ktoś z Was szuka właśnie takiej kancelarii, to lepszych specjalistów na pewno nie znajdziecie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 lut 2021, 7:05
autor: Barbaraż
Uczestniczyłam w wypadku samochodowym w którym zostałam poszkodowana. Doznałam niefortunnego złamania kości ramiennej, potrzebowałam długiej i kosztownej rehabilitacji. Pracownicy kancelarii odszkodowawczej AE zawarli w moim imieniu ugodę, która jak najbardziej mnie satysfakcjonowała i wystarczyła na pokrycie wszystkich kosztów rehabilitacji. Dobra kancelaria odszkodowawcza.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 lut 2021, 17:01
autor: Tośkan
Błędy medyczne to nadal temat tabu w naszym społeczeństwie. Przyjęło się, że nie ma co nawet walczyć z lekarzami bo nigdy się z nimi nie wygra. Ale Kancelaria AE udowadnia, że można walczyć i można wygrywać. Jestem wdzięczny że przyjęli moją sprawę i z tego jak ją załatwili.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 lut 2021, 2:27
autor: Miś
Jeśli ktoś z Państwa miał wypadek w gospodarstwie rolnym i chciałby walczyć o wypłatę ubezpieczenia to z całego serca polecam Kancelarię AE. Uczciwi i dobrze przygotowani do takich spraw. Wiedzą co robić, żeby klient zyskał jak najwięcej. Bardzo warto im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 lut 2021, 21:47
autor: Atnieś
Świetne w tej kancelarii jest to, że udostępniają numer kontaktowy, na który można dzwonić nawet po godzinie szesnastej, to naprawdę jest dowód na to, że zależy im na swoich klientach. Tutaj kontakt: https://kancelariaae.pl/kontakt/ Druga sprawa jest taka, że można do nich zadzwonić, czy napisać z pytaniem i bezpłatnie udzielą porady, szkoda, że nie każda kancelaria jest tak profesjonalna jak Kancelaria AE, polecam!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 lut 2021, 2:15
autor: Grabiś
Wiedzieliście że po wypadku, można załatwić sobie samochód zastępczy z OC sprawcy? Ja nie miałem pojęcia, ale gdy zgłosiłem się do Kancelarii AE żeby wywalczyła dla mnie odszkodowanie po wypadku, zaproponowali mi właśnie taką opcję. Jestem bardzo zadowolony z tego jak moja sprawa została załatwiona.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 lut 2021, 15:34
autor: Mątewka
Naprawdę życzę każdemu, żeby jego sprawa potoczyła się, a co ważniejsze skończyła tak dobrze jak w moim przypadku. A to wszystko dzięki fachowemu, profesjonalnemu podejściu i pełnemu zaangażowaniu pracowników kancelarii AE. Polecam, naprawdę. . .

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 lut 2021, 22:48
autor: Mójra
Trzeba przyznać, że pracownicy kancelarii są naprawdę bardzo dokładni i rzetelni w swojej pracy. Sprawdzają i analizują wszystkie dokumenty, żeby niczego nie przeoczyć i żeby faktycznie rozwiązać sprawę z jak największą korzyścią dla klienta. Fajnie, że można wysłać zgłoszenie online. Kontakt bardzo dobry. To prawda, że odzyskiwanie odszkodowań nie stanowi dla nich problemu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 lut 2021, 14:22
autor: Drać
Jeśli w wyniku pożaru, zalania lub wypadku uległo uszkodzeniu mienie, należy się odszkodowanie za szkodę majątkową. Kancelaria AE świetnie walczy, aby to odszkodowanie było jak najwyższe. Naprawdę się starają, co przekłada się na wymierne korzyści dla klienta. Polecam serdecznie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 lut 2021, 17:33
autor: Krań
Kancelaria Automobile Expert to świetna kancelaria odszkodowawcza. Starają się jak mogą żeby wywalczyć jak najwyższe odszkodowanie od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Można śmiało im zaufać, są bardzo konkretni i dokładnie wyjaśniają jak będzie przebiegał cały proces uzyskiwania odszkodowania. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 lut 2021, 9:46
autor: Urszuła
Powiem z własnego doświadczenia. Moja sytuacja była dość skomplikowana i zgłaszałam się po pomoc do kilku, jeśli nie kilkunastu różnych kancelarii odszkodowawczych. Ale powiem szczerze, że dopiero kiedy trafiłam na stronę https://kancelariaae.pl i później "pod opiekę" kancelarii AE z Częstochowy, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 lut 2021, 9:12
autor: Zamieć
Wypadek komunikacyjny to nie jest przyjemne doświadczenie. Zwłaszcza gdy później nie można wywalczyć należnego odszkodowania. Ale mi z pomocą przyszła Kancelaria AE. Naprawdę warto było im zaufać. Wywalczyli dla mnie wyższe niż się spodziewałem odszkodowanie. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 mar 2021, 0:17
autor: Lubiś
Podczas ostatnich mrozów miałem wypadek na chodniku, dodam: na nieodśnieżonym chodniku. Kancelaria AE zajęła się moją sprawą. Próbujemy wywalczyć odszkodowanie. Ufam im i widzę że pracują bardzo rzetelnie. Jestem spokojny o wynik sprawy. Widać że trafiłem na profesjonalistów.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 mar 2021, 3:36
autor: Wareś
Wypadek przy pracy, nie z mojej winy, a firma nie śpieszyła się z wypłaceniem odszkodowania. Zwróciłem się do Kancelarii AE, żeby pomogła mi wywalczyć należne zadośćuczynienie. Jestem ogromnie wdzięczny bo wyszło lepiej niż się spodziewałem. Solidna firma.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 mar 2021, 17:04
autor: Zduń
Super że Kancelaria AE potrafi załatwić samochody zastępcze, z OC sprawcy, na czas naprawy auta po wypadku. Już sam wypadek to okropne przeżycie, a później oczekiwanie na naprawę, brak możliwości poruszania się potem, żeby pozałatwiać wszystkie sprawy. Dziękuję Kancelarii, naprawdę świetne podejście do sprawy. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 mar 2021, 0:28
autor: Reźko
Długo walczyłem o zwrot nadpłaty kredytu frankowego i dopiero pomoc Kancelarii AE pomogła mi wyjść z tego bagna frankowego. Teraz jestem spokojniejszy, mogło skończyć się naprawdę źle, dlatego jestem taki wdzięczny Kancelarii. Świetnie się sprawdzili, walczyli jak lwy o moją sprawę. Polecam ich szczerze.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 mar 2021, 2:32
autor: Radość
Niestety tak się porobiło w moim życiu, że byłem zmuszony skorzystać z usług Kancelarii. Błędy medyczne doprowadziły mnie do takiego stanu, że tylko walka o odszkodowanie dawała nadzieję że cokolwiek wróci do normalności. Kancelaria AE stanęła na wysokości zadania w 110 procentach, jestem ogromnie wdzięczny. Zdecydowanie polecam współpracę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 mar 2021, 2:43
autor: Biało
Jakiś czas temu miałam sama okazję korzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej Automobile Expert z Częstochowy, pomoc dotyczyła sprawy związanej z wypadkiem przy pracy. Dlatego, kiedy moi znajomi opowiedzieli mi, że mają kredyt we frankach i problemy z jego spłatą, poleciłam im kontakt właśnie z tą kancelarią. Zajmują się również pomocą w tej dziedzinie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 mar 2021, 5:46
autor: Sońko
Mój wujek miał wypadek w gospodarstwie rolnym. Długo nie mógł doczekać się na wypłatę odszkodowania. Dopiero oddanie sprawy w ręce Kancelarii AE ruszyło coś do przodu. To sprawdzeni, kompetentni fachowcy. Totalnie warto im zaufać. Wiedzą co robią i wiedzą jak uzyskać jak najwyższe odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 mar 2021, 7:13
autor: Rożek
Czasem zdarza się wypadek przy pracy, Kancelaria AE bardzo sprawnie i szybko wywalczyła wyższe odszkodowanie dla mnie. Mimo że firma ubezpieczeniowa próbowała grać na zwłokę i nie chciała wypłacić należnego odszkodowania. Moja firma również stanęła na wysokości zadania i stała po mojej stronie. Jestem zadowolony ze współpracy z tą kancelarią.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 mar 2021, 18:50
autor: Muśko
Kradzież lub pożar może pozbawić nas całego dobytku, dlatego też się ubezpieczamy. Jednak niektórzy ubezpieczyciele unikają wypłacenia tego co nazywa się: Odszkodowanie za szkodę majątkową i rzeczową. Kancelaria AE pomaga uzyskać należne odszkodowanie i robi to naprawdę skutecznie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 mar 2021, 0:26
autor: Groń
Każdemu może przytrafić wypadek komunikacyjny, ważne wtedy żeby jak najszybciej uzyskać pomoc. Kancelaria AE specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych sprawcy wypadku. My wtedy jesteśmy zabezpieczeni i spokojnie możemy skupić się na odzyskiwaniu zdrowia.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 mar 2021, 5:20
autor: nela
Dla mnie Kancelaria AE załatwiła samochód zastępczy z OC sprawcy. Ja nie ponosiłam żadnych kosztów. Wyłącznie sprawca wypadku w którym moje auto zostało uszkodzone. Mogłam wybrać samochód zastępczy, najem skończył się w momencie gdy moje auto było naprawione.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 mar 2021, 6:23
autor: Albina
Śmierć bliskiej osoby nigdy nie jest łatwym przeżyciem. A gdy taka osoba ginie w wypadku jest jeszcze trudniej. Ksznelaria AE pomaga uzyskać odszkodowanie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Nieoceniona pomoc. Świetni fachowcy, którzy rozumieją potrzeby klienta.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 mar 2021, 15:22
autor: otwór
Świetnie, że istnieją takie miejsca, jak kancelaria odszkodowawcza AE. Niestety nadal wiele osób nie wie, że warto walczyć o swoje odszkodowanie. Pracownicy w kancelarii Automobile Expert oferują pomoc prawną na każdym etapie postępowania odszkodowawczego

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 mar 2021, 7:11
autor: Oleg99
Kancelaria AE ma w ofercie również coś takiego jak Dopłaty do szkód w pojeździe Firmy ubezpieczeniowe często zaniżają odszkodowania gdy mieliśmy stłuczkę z nie swojej winy. Warto zawalczyć o większą wypłatę, tak żeby na pewno starczyło na naprawę samochodu. Kancelaria AE naprawdę dobrze to robi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 mar 2021, 18:09
autor: zenon76
Miałem wypadek komunikacyjny Jako pieszy zostałem potrącony na pasach. Ciężko było wywalczyć odszkodowanie, bo firma ubezpieczeniowa sprawcy uważała że moje obrażenia były zbyt małe. Kancelaria AE udowodniła moją szkodę i wywalczyła dla mnie odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 mar 2021, 5:28
autor: Borys
Ja zgłosiłem się do Kancelarii AE w temacie wypadek w gospodarstwie rolnym Byłem sceptyczny, nie wierzyłem że cokolwiek uda się wywalczyć. A jednak kancelaria walczyła i udało się! Dostałem odszkodowanie większe niż myślałem że jest możliwe. Super kancelaria.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 mar 2021, 15:04
autor: ilga
Zima w tym roku długo trzymała. Już zaświeciło słońca a potem znowu śnieg. Może dlatego spotkał mnie wypadek na chodniku. Zgłosiłam się do tej Kancelarii w kwestii odszkodowania. Bardzo sprawnie i szybko załatwiono moją sprawę. Jestem bardzo zadowolona.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 mar 2021, 7:58
autor: Bonawentura74
Ja miałem wypadek przy pracy, było on z winy przełożonych. Kancelaria AE walczyła dla mnie o zadośćuczynienie za poniesiony krzywdy od pracodawcy, a także zwrot kosztów leczenia. Walczyła skutecznie bo dostałem to czego oczekiwałem, a może nawet więcej.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 mar 2021, 16:09
autor: Loteś
Poprzedniej zimy poślizgnęłam się na nieodśnieżonym chodniku, w wyniku tego zdarzenia skręciłam nogę i złamałam rękę w dwóch miejscach. Okazało się, że rehabilitacja trwa naprawdę długo, ale dowiedziałam się też, że wypadek na chodniku podlega dodatkowemu ubezpieczeniu i warto o nie walczyć.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 mar 2021, 19:07
autor: abelard-74
Super że kancelaria zajmuje się czymś takim jak zwrot nadpłaconego kredytu we frankach. Nie spodziewałem się że można coś takiego ugrać. Kredyt mnie naprawdę zjadał, a dzięki Kancelarii mam trochę oddechu. Jestem ogromnie wdzięczny.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 28 mar 2021, 21:48
autor: Adrianna-74
Kancelaria AE zajęła się moją sprawą i staraliśmy się udowodnić błędy medyczne Uzyskałam odszkodowanie za ten błąd lekarzy a sprawa została przez kancelarię wygrana. Mogę z czystym sumieniem polecić ich. Są naprawdę skuteczni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 30 mar 2021, 11:51
autor: sulislaw-85
Miałem wypadek przy pracy i było dosyć źle. Na szczęście wyszedłem z tego. Moim odszkodowaniem zajęła się Kancelaria AE której jestem ogromnie wdzięczny, gdyby nie oni nic bym nie ugrał. Super firma, godna polecenia i godna zaufania.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 kwie 2021, 1:14
autor: Annasz1996
Wypadek komunikacyjny może przydarzyć się każdemu. Dobrze miec wtedy kontakt do tak dobrej kancelarii jak Kancelaria AE, która potrafi wywalczyć duże odszkodowanie, które pokryje koszty rehabilitacji czy naprawy samochodu. Ja bardzo sobie chwalę tę współpracę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 kwie 2021, 3:11
autor: lew_77
Ja zgłosiłem w Kancelarii AE wypadek w gospodarstwie rolnym a raczej zgłosiłem chęć pomocy przy wywalczeniu odszkodowania za taki wypadek. Kancelaria spisała się na piątkę z plusem. Ja jestem usatysfakcjonowany. Super współpraca.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 kwie 2021, 21:31
autor: Siemowit_90
W naszym kraju dosyć ciężko udowodnić błędy medyczne, ale warto walczyć, warto zgłosić się do Kancelarii AE która ma ogromne doświadczenie w takich sprawach. Można wygrać, można uzyskać odszkodowanie. Warto walczyć.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 kwie 2021, 1:48
autor: Xena
Niby taka głupia sprawa, niby taka błaha: wypadek na chodniku, a jednak samodzielnie ciężko było wywalczyć odszkodowanie. Zgłosiłam się do Kancelarii AE i oni wzięli sprawy w swoje ręce. Jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 kwie 2021, 9:38
autor: Kłajpa
Bardzo polecam współpracę z kancelarią odszkodowawczą AE, widać, że są to ludzie, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, znają się na niej i są w stanie pomóc, nawet przy dość skomplikowanych sprawach. U mnie pomogli w takiej sytuacji, jak odszkodowanie za szkodę majątkową.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 kwie 2021, 22:08
autor: Bałeni
Mażanka pisze: 01 gru 2020, 11:13 Słuchajcie, orientujecie się może jaka firma specjalizująca się w odszkodowaniach jest godna polecenia?
Zdecydowania kancelaria odszkodowawcza AE jest godna polecenia. Pomogli mi przy dwóch sprawach, jestem pod wrażeniem sprawnego ich przeprowadzenia. Będę polecać każdemu, dlatego, że właśnie dzięki nim można uzyskać naprawdę wysokie odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 kwie 2021, 11:50
autor: konstancjusz1961
Miałem do czynienia z Kancelarią AE kiedy przydarzył mi się wypadek komunikacyjny. To był trudny dla mnie czas, ale Kancelaria walczyła w mojej sprawie o odszkodowanie. To była ogromna pomoc. I skuteczna pomoc!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 kwie 2021, 11:42
autor: Iliana1988
Myślałam, że w takiej sprawie jak błędy medyczne nic nie da się zrobić. Że nie można udowodnić takiego błędu, że na pewno nie da się wywalczyć odszkodowania. Ale trafiłam na Kancelarię AE i okazało się że można, że da się walczyć. Super fachowcy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 kwie 2021, 10:52
autor: Oktawiusz
Dla mnie kancelaria AE załatwiła samochód zastępczy opłacany z OC sprawcy kolizji. Póki mój samochód był unieruchomiony miałem zapewniony środek lokomocji. Bez tej kancelarii nie udałoby mi się tego załatwić.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 kwie 2021, 13:02
autor: michał1962
Zwrot nadpłaty kredytu frankowego - ciężka walka którą ta kancelaria dla mnie wygrała. Jestem niesamowicie wdzięczny, znów mogę oddychać i mam jakąś przyszłość! Świetni fachowcy, świetne podejście do klienta i świetne, waleczne podejście do pracy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 kwie 2021, 18:10
autor: Amira
W czasie burzy, pomimo zabezpieczeń wszelakich w wyniku przepięcia spaliły nam się różne urządzenia. Kancelaria AE zajęła się sprawą, bo ubezpieczyciel nie chciał wypłacić odszkodowania za szkodę majątkową. Wszystko skończyło się pomyślnie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 kwie 2021, 8:13
autor: sylwiusz-75
Wypadek przy pracy, pracodawca nie chciał ponieść odpowiedzialności mimo ewidentnego zaniedbania. Zgłosiłem sprawę do tej kancelarii i oni zajęli się nią doskonale. Uzyskałem wszystko czego oczekiwałem. A może nawet więcej. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 kwie 2021, 2:18
autor: Maja
Jeśli spotka Was nieszczęście, wypadek przy pracy, wypadek komunikacyjny itp. i nie możecie wywalczyć odszkodowania to śmiało zgłoście się do Kancelarii AE. To walczaki, którzy każdą sprawę traktują jako najważniejszą. Poczujecie że ktoś jest po Waszej stronie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 kwie 2021, 16:17
autor: mira89
Ja niestety miałam pecha i spotkał mnie wypadek na chodniku. Nie wiedziałam nawet że mogę ubiegać się o odszkodowanie. Znajoma poleciła mi Kancelraię AE i zachęciła żeby walczyć o to odszkodowanie. Udało się.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 kwie 2021, 18:03
autor: Florentyn_64
Nie spodziewałem się że za wypadek w gospodarstwie rolnym również należy się odszkodowanie. Pewnie bym sam go nie wywalczył, ale słyszałem dobre opinie o Kancelarii AE i oddałem sprawę w ich ręce. To był doskonały pomysł. Jestem wdzięczny.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 kwie 2021, 4:02
autor: Ulana-60
Niestety bliska mi osoba uczestniczyła w wypadku. Niestety wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Byłam załamana, nie myślałam o odszkodowaniu, o sądowej batalii ze sprawcą. Na szczęście bliskie mi osoby o tym pomyślały. Zgłosiliśmy się do Kancelarii AE która wzięła sprawy w swoje ręce. Dziękuję.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 kwie 2021, 10:07
autor: Wahid-92
Samochody zastępcze - nie wiedziałem że w przypadku kolizji (nie z mojej winy) mam do nich prawo, a opłacane są z OC sprawcy. Gdyby nie to że już wcześniej słyszałem dużo dobrego o tej kancelarii nie zgłosiłbym się po wypadku do nich. Ale cieszę się że to zrobiłem.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 kwie 2021, 0:33
autor: Mikołaj
Bardzo trudno jest udowodnić błędy medyczne, a przede wszystkim zależność pomiędzy błędem a utratą zdrowia. Na pewno moja sprawa nie była łatwa dla Kancelarii AE, ale postarali się. Naprawdę dobrze się postarali. Super. Dziękuję.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 kwie 2021, 5:10
autor: Klaudyna-77
Mój brat miał wypadek przy pracy. Znajomi polecili nam Kancelarię AE, żeby wywalczyli dla brata jak najwyższe odszkodowanie. Bardzo przydały się te pieniądze na rehabilitację i powrót do zdrowia. Świetna robota!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 kwie 2021, 9:00
autor: Daniel96
Ta kancelaria jest super. Jeśli tylko walczycie o odszkodowanie na przykład za wypadek komunikacyjny to zgłoście się do nich. Znają się na tej robocie jak nikt inny, są skuteczni i bardzo uczciwi. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 28 kwie 2021, 15:52
autor: zenobiusz
Jak wielu innych ludzi wpakowałem się w kredyt we frankach. Myślałem że już do końca życia będe sie ztym męczył. Jednak znajomi polecili mi żeby walczyć o zwrot nadpłaty za kredyt frankowy. Pomogła mi w tym Kancelaria AE i złapałem drugi oddech.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 30 kwie 2021, 3:10
autor: Wincenty_84
Nie spodziewałem się że moim udziałem będzie wypadek przy pracy, a jednak stało się. Trudno było wynegocjować odszkodowanie za ten wypadek, dlatego podjąłem współpracę z Kancelarią AE, która stanęła po mojej stronie w tej sprawie. Wszystko się udało.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 maja 2021, 2:36
autor: Martyna66
Błędy medyczne to wciąż bardzo trudny temat, nie tylko w Polsce ale ogólnie - na świecie. Trudno je udowodnić, jeszcze trudniej uzyskać odszkodowanie. Dlatego super, że jest taka firma jak kancelaria AE, która specjalizuje się w takich sprawach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 maja 2021, 13:12
autor: Stanisław
Dobrze że jest taka kancelaria, należało mi się odszkodowanie po wypadku drogowym, ale jakoś tak ubezpieczyciel nie spieszył się z wypłatą. Firma AE wywalczyła dla mnie wypłatę, wyższą się niż się spodziewałem. Brawo.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 maja 2021, 1:59
autor: Sąnia
Świetna kancelaria, naprawdę jestem ogromnie wdzięczna za ich polecenie, cieszę się, że do nich trafiłam. Naprawdę pomogli mi rozwiązać kilka spraw. Jeśli interesuje Was dopłata do uszkodzonego pojazdu - to oni są specjalistami również w tej dziedzinie. Nam udało się ją uzyskać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 maja 2021, 1:53
autor: Alicja1977
Każdy wypadek to stres, a wypadek przy pracy to stres podwójny. Dlatego takie ważne jest żeby po takim wypadku bez problemu dostać odszkodowanie, pozwalające na rehabilitację i powrót do zdrowia. Kancelaria AE super sobie radzi z takimi sprawami. Są niezawodni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 maja 2021, 11:37
autor: Adrian-67
Fajnie, że Kancelaria AE potrafi załatwić samochody zastępcze z OC sprawcy. To bardzo ułatwia komunikację gdy auto jest rozwalone i czeka na naprawę. Jestem wdzięczny za to co kancelaria zrobiła dla mnie po wypadku.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 maja 2021, 16:27
autor: oleg_86
Ja walczyłem o odszkodowanie za utratę mienia w wyniku kradzieży. Ubezpieczyciel robił różne sztuczki żeby nie wypłacić mi odszkodowania. Dlatego zgłosiłem się do Kancelarii AE, która poprowadziła moją sprawę do zwycięstwa. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 maja 2021, 7:33
autor: Adrian-97
Kiedy miałem wypadek komunikacyjny, w pierwszej chwili nie myślałem o odszkodowaniu, o walce o niego. Ale gdy dochodziłem do zdrowia a oszczędności powoli się kończyły zgłosiłem swoją sprawę do kancelarii AE. Pomogła mi i to bardzo. Jestem wdzięczny.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 maja 2021, 0:00
autor: Maja
Miałam z pozoru niegroźny wypadek na chodniku, nie wiedziałam nawet że mogę walczyć o odszkodowanie. Znajomi polecili mi Kancelarię AE która pomaga wywalczyć odszkodowanie w takich sprawach. Wszystko skończyło się z pozytywnym dla mnie skutkiem.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 maja 2021, 13:01
autor: Milena_93
Dla mnie ta kancelaria wywalczyła Zwrot nadpłaty kredytu we frankach. Bardzo się cieszę że na nich trafiłam, nie miałam już nadziei na wyjście z tej sytuacji a oni naprawdę bardzo mi pomogli. Są super. Polecam ich.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 maja 2021, 18:36
autor: Rosłan66
Przydarzył mi się wypadek w gospodarstwie rolnym i byłem naprawdę załamany. Dostałem namiary na Kancelarię AE, która pomaga uzyskać odszkodowanie za tego typu wypadki. Poszło super. Jestem naprawdę zadowolony.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 maja 2021, 22:55
autor: lew_77
Jeśli potrzebujecie pomocy, żeby wywalczyć odszkodowanie np. za wypadek przy pracy lub wypadek komunikacyjny, to śmiało - polecam kancelarię AE. Skuteczni, waleczni i z ogromną wiedzą. No i mają talent do wygrywania spraw.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 maja 2021, 7:47
autor: Łucja
Bardzo się cieszę że trafiłam na kancelarię AE. Chciałam walczyć z lekarzami i udowodnić im błędy medyczne, ale sama nie dałabym sobie z tym rady. Kancelaria bardzo mi pomogła i wygraliśmy sprawę. Uzyskałam odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 maja 2021, 22:52
autor: Waclawa63
Jeśli szukacie dobrej kancelarii odszkodowawczej to dobrze trafiliście. Takie sprawy jak wypadek przy pracy, błędy medyczne, wypadek komunikacyjny, to dla nich chleb powszedni. Wiedzą co robią i są w tym świetni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 maja 2021, 10:44
autor: Adrian-97
Zwrot Nadpłaty kredytu we Frankach to sprawa trudna do wygrania. Banki są silne. Dlatego dobrze zgłsić się do prawdziwych fachowców. Takimi fachowcami są pracownicy kancelarii AE. Możecie im zaufać, będą naprawdę starać się wygrać Waszą sprawę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 maja 2021, 13:44
autor: Apolonia1998
W wyniku wypadku zginął mój mąż. To był dla mnie prawdziwy koszmar. Nie wiedziałam jak poradzę sobie w życiu bez niego. Kancelaria AE pomogła mi uzyskać odszkodowanie za wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Pieniądze nie przywróciły mu życia, ale pomogły w tych pierwszych miesiącach po jego odejściu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 maja 2021, 13:37
autor: alfreda_84
Jeśli szukacie dobrej, sprawdzonej i w stu procentach rzetelnej kancelarii odszkodowawczej to polecam Kancelarię AE. Jeśli mieliście wypadek przy pracy czy komunikacyjny, oni na pewno Wam pomogą uzyskać odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 maja 2021, 2:40
autor: Milan74
To dobra firma, kompetentna, podpowiedzieli mi że mogę uzyskać samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. Nie wiedziałem tego wcześniej. Pomogli mi to załatwić a także wywalczyli dla mnie całkiem niezłe odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 maja 2021, 20:40
autor: Arkadiusz
Radzą sobie nawet z takimi sprawami jak błędy medyczne - ich udowodnienie i wywalczenie odszkodowania. Dla mnie to już jest level master. Świetna robota, bardzo dobry kontakt w trakcie całego procesu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 maja 2021, 21:02
autor: Oswald-66
Wypadek komunikacyjny - utrata zdrowia, samochód w drzazgach i myśl: co dalej. Dobrze że trafiłem na Kancelarię AE bo pomogła mi uzyskać odszkodowanie które pomogło stanąć mi na nogi. I dosłownie i w przenośni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 28 maja 2021, 13:00
autor: marcjan70
Kredyt we frankach okazał się dla mnie prawdziwą pułapką. Nie przypuszczałem że to zmarnuje mi taki kawał życia. Kancelaria AE pomogła mi uzyskać zwrot nadpłaty tego kredytu. Będę im wdzięczny do końca życia.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 cze 2021, 10:35
autor: Adrianna-74
Współpraca z Kancelarią AE przebiegła bardzo dobrze. Bardzo sprawnie, szybko i bezproblemowo. Jeśli szukacie kancelarii która zajmie się uzyskaniem odszkodowania za np. wypadek przy pracy, to Kancelaria AE jest naprawdę świetna.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 cze 2021, 14:36
autor: Gloria
Jeśli mieliście to nieszczęście i przydarzyło Wam się, że lekarze popełnili błędy medyczne i chcielibyście uzyskać odszkodowanie, a nie chcecie walczyć sami, to polecam Kancelarię AE. Są naprawdę dobrzy w takich sprawach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 cze 2021, 8:10
autor: ewelina_63
Są takie sytuacje, w których nikt nie chce się znaleźć. Na przykład wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Ale jeśli, ktoś Wam bliskim zginął w takim wypadku, możecie starać się o wypłatę odszkodowania. Kancelaria AE pomoże Wam w tym.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 cze 2021, 14:49
autor: Mirka1960
W przypadku gdy przytrafił Wam się wypadek na chodniku, przy pracy, lub komunikacyjny walczcie o odszkodowanie. Tacy fachowcy jak Kancelaria AE mogą zająć się Waszą sprawą. Ja jestem bardzo zadowolona z tego jak poprowadzili moją.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 cze 2021, 23:46
autor: serwacy-69
Kancelaria AE to świetna kancelaria odszkodowawcza. Mają doskonałe podejście do klienta, służą radą i wsparciem i sa po prostu świetni w tej robocie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 cze 2021, 13:55
autor: Starwit_97
Miałem wypadek przy pracy i firma Kancelaria AE bardzo pomogła mi uzyskać odszkodowanie z tytułu tego wypadku. Jestem bardzo wdzięczny, bo bez nich nie poradziłbym sobie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 cze 2021, 23:10
autor: Nasif
Wypadek w gospodarstwie rolnym mógł dla mnie skończyć się naprawde tragicznie. Na szczęście nie było tak źle, ale i tak potrzebowałem pomocy Kancelarii AE żeby pomogła uzyskać mi odszkodowanie. Polecam współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 cze 2021, 6:00
autor: Gardomir-77
Fajnie, że Kancelaria AE pomaga także załatwić samochód zastępczy. Poza odszkodowaniem za wypadek taka pomoc jest nieoceniona. Nie jest się uziemionym póki samochód jest w naprawie. Super sprawa.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 cze 2021, 17:40
autor: Mina85
Ciesze się że Kancelaria AE, z którą już kiedyś miałam przyjemność współpracować, podejmuje się również takich spraw jak błędy medyczne. To trudne sprawy ale Kancelaria ma ogromne doświadczenie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 cze 2021, 16:39
autor: żużanna
Walczyłam o zwrot nadpłaty kredytu we frankach, gdyby nie pomoc Kancelarii AE nie poradziłabym sobie z tą sprawą. Ciężko jest wygrac z dużym bankiem. Ale Kancelaria AE to gladiatorzy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 cze 2021, 8:01
autor: Nadia60
Wypadek ze skutkiem śmiertelnym - niestety ale może przytrafić się każdemu. Na początku nikt nie miała do tego głowy, ale po pewnym czasie warto zwrócić się do Kancelarii AE żeby zawalczyła o odszkodowanie za ten wypadek. Na pewno pomogą. Są świetni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 cze 2021, 19:42
autor: adam79
Nie tylko drogi w naszym kraju sa w fatalnym stanie, w wielu miejscach również chodniki. Za wypadek na chodniku możemy domagać się odszkodowania. Kancelaria AE bardzo skutecznie potrafi walczyć w takich sprawach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 cze 2021, 12:55
autor: Bogumiła
Za błędy medyczne również warto dochodzić odszkodowania. Pieniądze przydadzą się na powrót do zdrowia, chociaż na pewno taka sprawa nie będzie łatwa. Ale Kancelaria AE ma doświadczenie więc warto im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 cze 2021, 13:01
autor: marcel72
Warto ubezpieczyć sie od przepięcia, pożaru czy kradzieży, jednak nie zawsze ubezpieczyciel tak ochoczo wypłaci kasę na odszkodowanie za szkodę majątkową. Warto wtedy zwrócić się do Kancelarii AE - potrafią walczyć w takich sprawach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 cze 2021, 21:33
autor: Daniel96
Brałem udział w wypadku samochodowym jako pasażer, długo sam walczyłam o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, aż znajomi polecili mi tę kancelarię. Odkąd zajęli się moją sprawą szybko ruszyła z miejsca. Polecam ich.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 cze 2021, 14:59
autor: joachim90
Kancelaria AE pomogła mi uzyskać zwrot nadpłaty kredytu we Frankach, widać że znają sie na tej robocie i takie sprawy nie są dla nich nowością. Bardzo skuteczni i waleczni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 cze 2021, 1:48
autor: Grazyna_74
Bardzo polecam Kancelarie AE. To wspaniała kancelaria odszkodowawcza. Bardzo mi pogoli w mojej sprawie i na pewno zwróciłabym się do nich jeszcze raz. Są uczciwi i rzetelni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 cze 2021, 7:36
autor: Andrzej-67
Kiedy miałem wypadek przy pracy nawet się nie spodziewałem, ze będe musiał zatrudnić kancelarię. Ale dobrze że ta kancelaria została mi polecona. Wszystkie dobre opinie o nich się sprawdziły.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 cze 2021, 12:24
autor: Józefa-83
Kancelaria AE może wam pomóc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek komunikacyjny, w gospodarstwie rolnym a nawet za błędy medyczne. Sa bardzo sprawni i świetnie sobie radzą.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 cze 2021, 6:11
autor: Malwina
Ja dostałam możliwość aby skorzystać z czegoś takiego jak samochód zastępczy z OC sprawcy. Kancelaria AE mi w tym pomogła, za co jestem bardzo wdzięczna. To była ogromna pomoc.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 cze 2021, 15:20
autor: łolka
Mażanka pisze: 01 gru 2020, 19:12 Słuchajcie, orientujecie się może jaka firma specjalizująca się w odszkodowaniach jest godna polecenia?
Ja powiem tak, do niedawna nie miałam pojęcia, że w ogóle są takie instytucje jak kancelaria odszkodowawcza AE, ale myślę, że wiele osób ma podobnie jak ja i nie wie, że może walczyć o swoje prawa. A to są naprawdę właściwi ludzie na właściwym miejscu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 lip 2021, 4:55
autor: Wislaw
Jeśli szukacie dobrej kancelarii odszkodowawczej, która pomoże Wam np. w załatwieniu odszkodowania za wypadek przy pracy czy wypadek samochodowy, to dobrze trafiliście. Kancelaria AE bardzo rzetelnie podchodzi do każdej sprawy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 lip 2021, 16:38
autor: Dominik62
Mi Kancelaria AE pomogła załatwić samochód zastępczy z OC sprawcy. Super. Na swój samochód czekałem naprawdę długo, a zastępczy ułatwił mi życie. Jestem wdzięczny za pomoc.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 lip 2021, 22:15
autor: Agnieszka
Błędy medyczne to jedne z trudniejszych spraw do wygrania. A jednak Kancelaria AE podejmuje sie pomocy przy takich sprawach. Jestem naprawdę zadowolona z tego jak Kancelaria prowadziła mój przypadek.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 lip 2021, 6:28
autor: Rozalia1991
Kancelaria AE pomogła mi skompletować potrzebne dokumenty, a także przy weryfikacji wysokości proponowanej kwoty jeśli chodzi o odszkodowanie za szkodę majątkową. Szybko, bezproblemowo i kompleksowo. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 lip 2021, 10:54
autor: mira89
Kancelaria AE to naprawdę dobra, rzetelna i kompetentna kancelaria odszkodowawcza. Bardzo rzeczowo podchodzą do sprawy, na każdym etapie podstępowania byłam świadoma co się dzieje. Bardzo polecam tę kancelarię.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 lip 2021, 0:13
autor: leon1990
Ja również jak wielu innych ludzi, wpędziłem się w kredyt we frankach. Dzięki firmie Kancelaria AE udało mi się wywalczyć zwrot nadpłaty tego kredytu. Bardzo skuteczna kancelaria.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 lip 2021, 19:52
autor: Agapit_65
Jeśli przydarzył Wam sie wypadek przy pracy lub inny wypadek i chcielibyście uzyskać wyższe odszkodowanie, lub w ogóle macie problem z uzyskaniem odszkodowania, to polecam współpracę z Kancelarią AE.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 lip 2021, 19:04
autor: augustyn
Jeśli myślicie że nie da się uzyskać odszkodowania za błędy medyczne, to się mylicie. kancelaria AE bardzo skutecznie walczy w takich sprawach. Możecie w pełni im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 lip 2021, 5:49
autor: Szarlina1962
Takie są ostatnio burze, że postanowiłam rozszerzyć ubezpieczenie mieszkania właśnie o takie rzeczy jak uderzenie pioruna. Odszkodowanie za szkody majątkowe w wyniku takiego uderzenia może pokryć część strat np. w sprzęcie elektronicznym. Wiem że Kancelaria AE bardzo skutecznie uzyskuje takie odszkodowania od ubezpieczycieli.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 lip 2021, 12:39
autor: aneta
Miałem niestety wypadek samochodowy, nie z własnej winy, ale jednak mój samochód był do kasacji. Starałem się o odszkodowanie od sprawcy, ale był z tym problem. Pomogła mi kancelaria AE. Polecam ich.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 lip 2021, 20:03
autor: Aaron1976
Ile razy można się spotkać z taką sytuacją że dostajemy wypłatę z odszkodowania i to jest odszkodowanie zaniżone. Jak walczyć o więcej? Kancelaria AE jest w tym bardzo skuteczna. Jestem niezwykle zadowolony z efektów ich pracy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 lip 2021, 8:10
autor: lubomił92
Zdecydowanie i bezapelacyjnie polecam Kancelarię AE jeśli chodzi o walkę o zwrot nadpłaconego kredytu frankowego. Bardzo skuteczni i bezkompromisowi. Waleczni i naprawdę świetni w swoim fachu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 lip 2021, 21:05
autor: Nestor_91
Pomogą nawet wtedy gdy spotkał Was wypadek w gospodarstwie rolnym. Walczą o odszkodowanie dla klienta naprawdę bardzo skutecznie. Jestem zadowolony ze współpracy i polecam wszystkim.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 lip 2021, 10:33
autor: placyd99
Ja dzięki nim mam samochód zastępczy z OC sprawcy. Jestem bardzo wdzięczny bo nie jestem uziemiony aż do momentu naprawy samochodu. Fajna opcja i naprawdę super kancelaria.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 lip 2021, 9:52
autor: sydonia_67
Czy to wypadek samochodowy, czy wypadek przy pracy, kancelaria AE naprawdę bardzo fajnie radzi sobie z uzyskaniem odszkodowania dla klienta. Są skuteczni, mają świetny kontakt z klientem i są bardzo fachowi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 lip 2021, 16:05
autor: Stoislaw
Jeśli miało się wypadek przy pracy to dobrze mieć za sobą kancelarię odszkodowawczą, która będzie skutecznie walczyć o wypłatę odszkodowania za taki wypadek. Polecam kancelarię AE.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 lip 2021, 7:26
autor: elena1990
Wiecie że można walczyć o dopłaty do szkód w pojeździe? Czasem ubezpieczyciel wypłaca zaniżone odszkodowanie. Warto walczyć o wypłatę całości. Kancelaria AE bardzo skutecznie umie w tym pomóc.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 lip 2021, 3:55
autor: iwan1980
Wypadek może przytrafić nam się wszędzie. Super jeśli mamy dobre ubezpieczenie i ubezpieczyciel wypłaca należne pieniądze bez zwłoki. Ale jeśli robi problemy to przyda się wtedy Kancelaria Odszkodowawcza. Ta kancelaria jest świetna.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 lip 2021, 19:19
autor: marcjan
Jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią AE to pierwszy raz miałem do czynienia gdy miałem wypadek w gospodarstwie rolnym. Bardzo sobie chwalę ich pracę. Skuteczni i sprawni. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 28 lip 2021, 16:23
autor: aleksy
Polecam tę kancelarię. Ja sobie chwalę to w jaki sposób zajęli się moją sprawą. Oprócz walki o odszkodowanie załatwili mi również samochód zastępczy na czas naprawy mojego. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 lip 2021, 10:51
autor: Felicja-85
Zgłaszajcie błędy medyczne, nie odpuszczajcie tego tematu. Kancelaria AE na pewno pomoże Wam w przejściu przez taką sprawę. Warto walczyć o swoje. Ja ich serdecznie polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 sie 2021, 6:14
autor: benon1992
Bardzo polecam tę kancelarię, dobra Kancelaria odszkodowawcza to skarb. Można na nich polegać. Są kompetentni i zorientowani na klienta. Jestem zadowolony z tego jak przebiegała u nich moja sprawa.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 sie 2021, 11:58
autor: Jaropelk
Jeśli mieliście pecha i mieliście wypadek przy pracy albo wypadek samochodowy, to kancelaria AE bardzo dobrze sobie radzi z wywalczeniem odszkodowania w takich przypadkach. Naprawdę można na nich liczyć. Zdecydowanie polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 sie 2021, 17:43
autor: August84
Wypadki się zdarzają, wypadek na chodniku, w pracy czy samochodowy - ludzka rzecz, nikt nie chce być ani sprawcą, ani poszkodowanym, ale przydarzyć może się każdemu. Jeśli mieliście takie zdarzenie i macie problem z uzyskaniem odszkodowania, kancelaria AE na pewno Wam pomoże. Są świetni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 sie 2021, 23:44
autor: Alina1991
Mnie niestety spotkało coś takiego jak błędy medyczne, gdyby nie pomoc Kancelarii AE nigdy nie zyskałabym odszkodowania z błędy lekarzy. Na szczęście kancelaria mi pomogła. Bardzo sobie chwalę ich pracę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 sie 2021, 5:13
autor: Dana-95
Mi kancelaria AE pomogła uzyskać odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Sprawca nie poczuwał się do odpowiedzialności, jego ubezpieczyciel próbował przeciągać sprawę, wkroczyła kancelaria i ja mogłam w końcu odetchnąć z ulgą.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 sie 2021, 2:32
autor: Jaromir-64
Jeśli macie kredyt we frankach, możecie starać się o zwrot nadpłaty tego kredytu. Kancelaria AE świetnie się w tym sprawdza. Naprawdę fajna kancelaria, doskonale przygotowana merytorycznie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 sie 2021, 11:00
autor: Gniewomira_93
Czy to wypadek komunikacyjny czy przy pracy - w każdej takiej sytuacji możecie się zgłosić do Kancelarii AE. Pomogą Wam uzyskać jak najwyższe odszkodowanie. Dobrze ich mieć po swojej stronie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 sie 2021, 16:58
autor: juri1983
Kancelaria AE to świetna kancelaria odszkodowawcza - ogromne doświadczenie, wiedza i super podejście do klientów. Jestem bardzo zadowolony z tego jak została załatwiona moja sprawa.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 sie 2021, 17:58
autor: Marika_63
Po wypadku można załatwić samochód zastępczy z OC sprawcy. Kancelaria AE może w tym skutecznie pomóc. Dzięki nim nie musiałam czekać, aż mój zostanie naprawiony. Dlatego jestem naprawdę wdzięczna.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 sie 2021, 23:02
autor: miroda-84
Nawet jeśli mieliście wypadek w gospodarstwie rolnym możecie starać się o odszkodowanie. Ta kancelaria naprawdę świetnie sobie radzi w takich przypadkach. Są skuteczni, kompetentni i dobrzy w tym co robią.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 sie 2021, 23:08
autor: adnan1977
Zdecydowanie polecam tę kancelarię, to świetni fachowcy. Bez względu na to czy chodzi o wypadek przy pracy czy wypadek na chodniku, dzielnie walczą o należne klientowi odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 sie 2021, 8:04
autor: Konstanty_66
Ja poznałem kancelarię AE gdy załatwili dla mnie samochód zastępczy z oc sprawcy wypadku. W czasie gdy mój samochód stał u mechanika ja miałem możliwość jazdy zastępczym. Świetna sprawa.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 sie 2021, 22:11
autor: Lea-78
Kancelaria AE dała mi nadzieję na to że błędy medyczne zostaną ukarane, a ja uzyskam odszkodowanie. Bardzo sprawnie prowadzili moją sprawę. Jestem naprawdę zadowolona z efektów.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 sie 2021, 15:00
autor: Dorian_83
Mogą nawet pomóc jeśli masz kredyt we frankach. To równia pochyła, ale kancelaria AE potrafi uzyskać zwrot nadpłaty takiego kredytu. To naprawdę może pomóc. Bardzo polecam tę kancelarię.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 sie 2021, 22:07
autor: Zaida1990
Jeśli szukacie dobrej kancelarii odszkodowawczej, która wywalczy dla Was odszkodowanie za np. wypadek przy pracy, to polecam tę kancelarię. Są naprawdę skuteczni. Bardzo sobie chwalę współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 sie 2021, 18:03
autor: Salomon-71
Kancelaria AE udowodniła mi że warto walczyć o odszkodowanie jeśli chodzi o błędy medyczne. Ja bym odpuścił, ale oni wierzyli w tę sprawę. Dziękuję. To dla mnie wiele znaczy. Bardzo ich polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 sie 2021, 16:59
autor: wladyslaw_66
Kancelaria odszkodowawcza AE to świetna i skuteczna firma. Jestem bardzo zadowolony z tego jak przebiegała moja sprawa. Na każdym etapie informowali mnie o wszystkim. Są bardzo fachowi. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 sie 2021, 2:16
autor: najmiła-65
Dzięki nim, dowiedziałam się że przysługuje mi samochód zastępczy z oc sprawcy wypadku. Dzięki temu moje życie nie zmieniło się tak bardzo po wypadku w którym ucierpiał mój samochód. Polecam tę kancelarię. Warto im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 sie 2021, 23:14
autor: natanael-98
Polecam kancelarię AE bo to najlepsza Kancelaria Odszkodowawcza w kraju. Bardzo skuteczna i rzetelna. To jak walczą o odszkodowanie dla klienta powinno być przykładem dla innych, to jakie mają podejście do klienta także. Naprawdę są godni zaufania.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 sie 2021, 23:50
autor: Eleonora
Także jeśli chodzi o błędy medyczne świetnie sobie radzą. Nie to że je popełniają, tylko super walczą o ich udowodnienie i wypłatę odszkodowania dla pokrzywdzonego pacjenta. Cieszę się że na nich trafiłam. Warto było im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 sie 2021, 3:36
autor: Radomir79
Dla każdego, kto wpakował się w kredyt we frankach, polecam współpracę z tą kancelarią. Poradzą sobie w walce o zwrot nadpłaty takiego kredytu. Poczujecie różnicę. Jestem pod wrażeniem ich skuteczności. Naprawdę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 wrz 2021, 13:08
autor: olena
Świetna kancelaria odszkodowawcza, bardzo się cieszę że na nich trafiłam. Świetnie przygotowani do każdej sprawy, cały czas byłam informowana o wszystkim. Zdecydowanie polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 wrz 2021, 6:41
autor: Damroka-69
Odszkodowanie za wypadek przy pracy to ważna sprawa, to pomaga w dojściu do siebie, rehabilitacji a czasem nawet daje możliwość zmiany pracy czy branży. Dlatego warto o to walczyć. Polecam w tym temacie kancelarię AE.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 wrz 2021, 14:20
autor: mirosław76
Jeśli mieliście wypadek samochodowy, możecie starać się o samochód zastępczy z OC sprawcy - kancelaria AE może Wam to załatwić. To świetna sprawa. Nie jesteście wtedy uziemieni póki nie naprawią Wam samochodu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 wrz 2021, 19:45
autor: Miron
Idzie zima, już powietrze inaczej pachnie. Zimą często zdarzają się wypadki na chodniku. Warto wtedy mieć kontakt do dobrej kancelarii odszkodowawczej. Kancelaria AE jest najlepsza.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 wrz 2021, 2:25
autor: Jaromiła_92
Ja miałam przyjemność skorzystać z oferty kancelarii AE gdy zdarzył mi się wypadek w gospodarstwie rolnym. Z całą pewnością mogę polecić wszystkim tę kancelarię. Sumiennie podeszli do mojej sprawy.

tablet uchwyt

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 wrz 2021, 9:50
autor: dyter_88
W przypadku gdy zmagacie się z kredytem we frankach szwajcarskich skorzystajcie z opcji: zwrot nadpłaty kredytu - kancelaria AE z pewnością Wam w tym pomoże. Odetchniecie z ulgą.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 wrz 2021, 3:41
autor: Albertyna-74
Walczcie w przypadku gdy spotkały Was błędy medyczne. Walczcie, bądźcie dla siebie ważni. Kancelaria AE świetnie prowadzi takie sprawy i naprawdę udaje im się wygrywać. Polecam bardzo.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 wrz 2021, 14:54
autor: Sergiusz-83
Kancelaria AE to świetna kancelaria odszkodowawcza, która prowadziła moją sprawę dotyczącą odszkodowania za wypadek. Super sobie poradzili i szczerze polecam współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 wrz 2021, 17:02
autor: Mira_99
Bardzo polecam współpracę z kancelarią AE, są rzetelni i kompetentni. Sprawnie poprowadzili moją sprawę związaną z odszkodowaniem za wypadek samochodowy. Można im zaufać w sprawach odszkodowań.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 wrz 2021, 20:13
autor: Bogusz_62
Mi przydarzył się wypadek na chodniku, niby nic wielkiego ale jednak potrzebna mi była rehabilitacja złamanej nogi. Dzięki Kancelarii AE uzyskałem odszkodowanie które pomogło mi w szybszym dojściu do siebie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 wrz 2021, 15:58
autor: Anzelm74
Potrafią nawet wywalczyć odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym. To świetna kancelaria, która na pierwszym miejscu stawia dobro klienta. Polecam Wam jeśli szukacie kogoś sprawdzonego.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 wrz 2021, 20:27
autor: Keira-88
Wypadek może zdarzyć się każdemu, miałam ostatnio wypadek komunikacyjny gdy byłam pieszym. Kancelaria AE bardzo dobrze zajęła się moim przypadkiem i uzyskałam naprawdę fajne odszkodowanie. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 wrz 2021, 21:30
autor: Żużanna1967
Gdy spotkał Was wypadek lub inne losowe zdarzenie, warto mieć namiar na firmę typu Kancelaria Odszkodowawcza. Ta Kancelaria jest świetna, bardzo solidnie się zabrali za moją sprawę. Super firma.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 wrz 2021, 9:46
autor: sylwester-65
Wiecie że jeśli macie kredyt we frankach szwajcarskich możecie starać się o zwrot nadpłaty kredytu? Serio. Dla mnie Kancelaria AE załatwiła tę sprawę i czuję się o wiele wolniejszy. Kancelaria jest naprawdę godna polecenia.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 wrz 2021, 11:29
autor: wenancjusz
Gdy miałem kłopoty z ubezpieczycielem i nie chciał wypłacić mi należnych pieniędzy za coś takiego jak szkoda majątkowa powstała w wyniku zwarcia w instalacji, kancelaria AE bardzo pomogła mi w uzyskaniu tego odszkodowania.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 wrz 2021, 8:00
autor: Adriana_73
W tej chwili uwielbiam kancelarię AE. Zrobili dla mnie naprawdę rzecz niesamowitą. Walczyli by udowodnić błędy medyczne i wywalczyli odszkodowanie. To dla mnie wiele znaczy. Polecam bardzo serdecznie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 wrz 2021, 18:07
autor: Odo
Dzięki Kancelarii AE załatwiłem samochód zastępczy z OC sprawcy. Dzięki temu nie byłem uziemiony gdy mój był w naprawie. To fajna opcja, sprawdźcie w takich wypadkach czy macie możliwość załatwienia czegoś takiego.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 wrz 2021, 20:48
autor: ludowit-83
Wypadek przy pracy to podwójny stres. Nie dość że trzeba walczyć z pracodawcą o odszkodowanie, to powrót do zdrowia też nie jest prostą sprawą. Ale przy pomocy Kancelarii AE to było dużo prostsze. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 wrz 2021, 18:46
autor: Tadea1983
Kredyt we frankach może naprawdę utrudnić życie, ale jeśli traficie na dobrą kancelarię, a kancelaria AE jest świetna, możecie uzyskać zwrot nadpłaty takiego kredytu. Warto o to powalczyć. Kancelaria AE zapewnia stałe wsparcie na każdym etapie tej walki.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 wrz 2021, 1:51
autor: Azona
Jestem naprawdę ogromnie zadowolona i wdzięczna, że polecono mi kontakt z kancelarią odszkodowawczą Automobile Expert. Pomogli mi rozwiązać mój problem, a właściwie uzyskać odszkodowanie, o które walczyłam już naprawdę długo. Chodzi o taką sprawę jak odszkodowanie za szkodę majątkową znają się na swojej pracy, jak nikt inny.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 wrz 2021, 18:55
autor: klementyna
Ta Kancelaria potrafi również wywalczyć dopłaty do odszkodowań za niedoszacowane wypłaty za np. wypadki drogowe. Bardzo polecam współpracę z nimi. Świetnie sobie radzą. Jestem zadowolona z pracy tej kancelarii.

sklep silvapol zielona góra

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 paź 2021, 1:58
autor: norman89
Jeśli przydałaby się Wam Kancelaria Odszkodowawcza, to serdecznie polecam współpracę z Kancelarią AE. Potrafią naprawdę dzielnie walczyć. Jestem zadowolony z efektów ich działań.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 paź 2021, 8:15
autor: Klotylda98
W przypadku gdy spotkał Was wypadek przy pracy czy wypadek samochodowy, możecie walczyć o odszkodowanie. Nie zawsze jest to proste. Ale ta kancelaria skutecznie pomaga w takich sprawach. Ja jestem zadowolona.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 paź 2021, 3:11
autor: Dymfna69
Ja miałam niezłego pecha i niestety ale przydarzyło mi się to nieszczęście, że lekarze popełnili błędy medyczne. Nie wiedziałam że mogę dochodzić odszkodowania, ale polecono mi tę kancelarię i oni zajęli się moją sprawę. Z sukcesem.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 paź 2021, 10:58
autor: Gabriel_91
Warto zaufać tej Kancelarii, są skuteczni, są nastawieni na sukces klienta, mają doświadczenie i je wykorzystują. To dobra Kancelaria Odszkodowawcza, warto mieć do nich kontakt w razie wypadku.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 paź 2021, 1:28
autor: Samanta
Nie wiedziałam, że gdy lekarze popełnią błędy medyczne, można walczyć o odszkodowanie, znajomi dali mi namiary na tę Kancelarię i skorzystałam. Nie żałuję, wręcz przeciwnie. Wygrali dla mnie tę sprawę :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 paź 2021, 9:32
autor: Abelard_89
Czy wypadek przy pracy czy wypadek samochodowy - na pewno przydaje się w takich chwilach kasa na powrót do zdrowia, rehabilitację. Więc warto walczyć, z Kancelarią AE będzie to proste. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 paź 2021, 1:58
autor: Benon-67
Nie spodziewałem się że jeśli chodzi o wypadek w gospodarstwie rolnym, to też można walczyć o wyższe odszkodowanie. Przecież w takiej sytuacji każdy grosz się liczy, więc warto o to zawalczyć. Polecam zgłosić się do Kancelarii AE - są niezwykle skuteczni!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 paź 2021, 7:21
autor: mirka
Cieszę się że poznałam kancelarię AE, wiem że mogę na nich liczyć. Poznałam ich gdy miałam wypadek samochodowy, chwalę sobie ich pracę i skuteczność. Gdybym znów potrzebowała takiej pomocy to tylko oni!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 paź 2021, 2:49
autor: Subislawa
Jeśli walczycie o wypłatę odszkodowania za np. wypadek drogowy, to koniecznie zgłoście się do Kancelarii AE. Są skuteczni i maja ogromne doświadczenie w takich sprawach. Można im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 paź 2021, 22:21
autor: fabia_82
Kancelaria Odszkodowawcza walczy dla klientów o wypłatę należnego odszkodowania za różnego rodzaju wypadki i inne sprawy losowe. Czasem ubezpieczyciel nie doszacuje należnej wypłaty i warto walczyć o więcej. Polecam Kancelarię AE.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 paź 2021, 2:14
autor: Renata1961
Jeśli mieliście wypadek przy pracy, nie odpuszczajcie. Należy się Wam odszkodowanie, które na pewno przyda Wam się na powrót do zdrowia. Ta kancelaria może dla Was wygrać taką sprawę. Są świetni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 paź 2021, 22:34
autor: Oswald63
Polecam kancelarię AE - sa naprawdę doskonali. Wypadek samochodowy, wypadek w gospodarstwie czy na chodniku - walczą jak lwy w takich sprawach. Kliencie naprawdę mogą na nich liczyć. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 paź 2021, 4:18
autor: Joachim_83
Wypadki się zdarzają, nie mamy na to wpływu, ale mamy wpływ na to co zrobimy gdy np. spotkał nas wypadek komunikacyjny. Możemy odpuścić, lub starać się walczyć o jak najwyższe odszkodowanie. Kancelaria AE bardzo skutecznie w tym pomaga.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 paź 2021, 10:30
autor: bibiana-69
Jeśli macie problem z kredytem we frankach, to ta kancelaria może pomóc postarać sie o zwrot nadpłaty kredytu we frankach. Warto o to zawalczyć. Na pewno pomoże Wam to złapać trochę oddechu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 paź 2021, 17:14
autor: Pafnucy60
Czasami się zdarza że wypłacone odszkodowanie jest zaniżone, można postarać się o dopłaty do odszkodowań. Kancelaria AE ma duże doświadczenie w tego typu sprawach i odznacza się wysoką skutecznością :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 paź 2021, 5:06
autor: Konstantyn-62
Kancelaria AE to najlepsze co mnie spotkało po wypadku. Załatwili dla mnie samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. To bardzo ułatwiło mi życie po tym zdarzeniu. Dziękuję.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 paź 2021, 10:45
autor: Maciej-74
Ta kancelaria, to świetna kancelaria odszkodowawcza - są skuteczni, mają wiedzę i doświadczenie potrzebne by wygrywac sprawy swoich klientów. Jestem pod dużym wrażeniem tej kancelarii.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 paź 2021, 0:56
autor: melania_84
Warto starać się o wypłatę jak najwyższego odszkodowania za wypadek przy pracy. Taki wypadek może skutecznie wyłączyć nas z życia zawodowego, więc każdy grosz się przyda. Polecam Wam tę kancelarię która walczy dla swoich klientów w takich sprawach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 paź 2021, 18:51
autor: baltazar_95
Miałem wypadek samochodowy i myślałem że jestem pozbawiony środka komunikacji na dobre. Ale Kancelaria AE uświadomiła mnie że mogę starać się o samochód zastępczy z OC sprawcy. Dziękuję!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 paź 2021, 10:08
autor: iwa_77
Błędy medyczne to wciąż jedne z najtrudniejszych błędów do udowodnienia. Ale warto walczyć. Dla mnie Kancelaria AE wywalczyła odszkodowanie za lekarskie zaniedbania. Jestem wdzięczna kancelarii.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 paź 2021, 6:22
autor: Astryda-94
Wypadki, zdarzenia losowe, utrata mienia czy pożar - na to wszystko nie mamy wpływu. Mamy za to wpływ na to żeby walczyć o wysokie odszkodowanie. Kancelaria Odszkodowawcza AE na pewno Wam w tym pomoże. Są skuteczni i zdeterminowani żeby wygrać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 lis 2021, 5:08
autor: Michalina_98
Szukacie dobrej kancelarii, która pomoże Wam uzyskać odszkodowanie za wypadek przy pracy lub samochodowy? Nie musicie szukać dalej. Kancelaria AE to wszystko czego potrzebujecie. Zdecydowanie polecam współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 lis 2021, 13:07
autor: Efraim1965
Ja potrzebowałem pomocy przy takiej sprawie: zostałem okradziony, a ubezpieczyciel nie chciał wypłacić całej kwoty odszkodowania. Wkroczyła Kancelaria AE i wszystko skończyło się po mojej myśli. Jeśli potrzebna Wam kancelaria odszkodowawcza to śmiało skorzystajcie z ich usług. Dziękuję.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 lis 2021, 16:16
autor: kamil77
Mogę polecić tę AE to fajna, rzetelna i sprawdzona Kancelaria Odszkodowawcza. Naprawdę angażują się w sprawy klientów i bardzo profesjonalnie podchodzą do każdej sprawy. Można im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 lis 2021, 8:49
autor: Diana-88
Jeśli nie możecie poradzić sobie z kredytem we frankach, sprawdźcie czy możecie starać się o zwrot nadpłaty kredytu, ta kancelaria świetnie sobie radzi z takimi sprawami. Szczerze mogę polecić współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 lis 2021, 0:59
autor: Dyzma-74
Gdy uczestniczyliście w wypadku i Wasz samochód został uszkodzony, możecie skorzystać z opcji: samochód zastępczy z OC sprawcy. Ta kancelaria bardzo szybko i sprawnie załatwia takie sprawy. Ja jestem zadowolony, Wy również będziecie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 lis 2021, 3:29
autor: Danisław98
Czasami tak bywa, że kwota odszkodowania jest niedoszacowana przez ubezpieczyciela. Kancelaria AE może pomóc w uzyskaniu dopłaty do szkody w pojeździe. Dla mnie to był prawdziwy ratunek, bez tej dopłaty nie dałbym rady zmienić samochodu, który jest dla mnie istotny w pracy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 lis 2021, 16:31
autor: Marek78
Cześć w pierwszej kolejności należy wyjaśnić, kim dokładnie jest doradca kredytowy i jakie usługi świadczy. Jak można się domyśleć, jest to osoba, która udziela nam wszelkich informacji na temat kredytów, zasad ich udzielania, warunków, które musimy spełnić, a także prawa z zakresu bankowości czy kredytów. I teraz moje pytanie czy korzystał ktoś z tej stronki https://intuum.pl/doradca-kredytowy-gdansk/ bo mi polecił kolega ale zawsze bałem się kredytów.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 lis 2021, 19:52
autor: berta1966
Jeśli macie jakikolwiek problem z uzyskaniem ubezpieczenia lub nie wiecie jak się za to zabrać, polecam tę kancelarię. To świetna i sprawdzona kancelaria odszkodowawcza. Na pewno dobrze zajmą się Waszą sprawą od samego początku to końca.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 lis 2021, 3:23
autor: zygmunta83
Wypadek przy pracy jest bardzo stresującym przeżyciem, walka o odszkodowanie nie musi takim być. Jeśli powierzycie sprawę tej kancelarii uzyskacie nie tylko odszkodowanie ale także spokój. Bardzo polecam współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 lis 2021, 5:46
autor: Sarita
Jeśli chodzi o błędy medyczne i ich udowodnienie to kancelaria AE ma naprawdę dobrą skuteczność. Można im zaufać, bo naprawdę wiedzą co robią. Na pewno będę o nich pamiętać gdybym jeszcze potrzebowała kancelarii odszkodowawczej.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 lis 2021, 4:32
autor: dżanan-64
Jeśli utraciliście mienie w wyniku kradzieży i nie możecie dogadać się z ubezpieczycielem, zgłoście sie do tej kancelarii. Zajmują się takimi sprawami jak utrata mienia i uzyskiwanie odszkodowania za to. Bardzo polecam.

bramy bft

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 lis 2021, 11:12
autor: konstantyn
Bez względu na to czy potrzebujecie pomocy przy uzyskaniu większego odszkodowania czy w ogóle odszkodowania np. za wypadek komunikacyjny, ta kancelaria zajmie się Waszą sprawą na poważnie. Są naprawdę skuteczni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 lis 2021, 13:05
autor: Nadia-89
Jeśli wpakowaliście się w kredyt we frankach, polecam pomoc kancelarii AE w uzyskaniu czegoś takiego jak zwrot nadpłaty kredytu we Frankach. Naprawdę wtedy poczujecie ulgę. Warto zaufać tej kancelarii.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 lis 2021, 0:45
autor: gabriel-64
Firma AE załatwiła dla mnie samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. Nie wiedziałem że jest w ogóle taka możliwość, póki nie przydażył mi się wypadek. Dobrze że trafiłem na tę kancelarię. Są świetni w tym co robią.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 lis 2021, 13:28
autor: Lubosław-86
Dla mnie ta kancelaria to prawdziwy ratunek. Miałem wypadek komunikacyjny i gdyby nie oni mógłbym pożegnać się z odszkodowaniem. Były jakieś problemy, które oni rozwiązali. Naprawdę polecam współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 lis 2021, 19:50
autor: Żytomir_99
Miałem wypadek samochodowy i dzięki tej kancelarii wyszedłem na prostą. Miałem pieniądze na rehabilitację i leczenie po wypadku z odszkodowania które dla mnie wywalczyli. To wspaniała, rzetelna i skuteczna kancelaria.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 lis 2021, 6:28
autor: Farid-68
Wypadek przy pracy czy wypadek samochodowy to czas w którym wszystko wydaje się koszmarem. Dlatego dobrze mieć kancelarię taką jak kancelaria AE która pomoże ogarnąć temat ubezpieczenia i odszkodowania. Każda pomoc jest cenna.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 lis 2021, 21:54
autor: Marcjan1980
Jeśli będziecie potrzebować dobrej kancelarii, która zajmuje się odszkodowaniami za np. wypadek przy pracy to wybierzcie tę kancelarię. Mają ogromne doświadczenie i są bardzo skuteczni. Walczą jak lwy i zazwyczaj wygrywają.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 lis 2021, 1:32
autor: rufus-93
Miałem do czynienia z tą kancelarią i bardzo sobie chwalę naszą współpracę. Nawet załatwili mi samochód zastępczy po wypadku w którym brałem udział. To świetna kancelaria, której ufam i której powierzałbym znowu moją sprawę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 lis 2021, 17:59
autor: Nestor_69
Ja także mogę polecić tę kancelarię, to najlepsza Kancelaria odszkodowawcza w kraju. Znają się na rzeczy, znają się na wygrywaniu. Mają też świetne podejście do klienta. Ich wiedza i doświadczenie naprawdę mi imponują.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 28 lis 2021, 21:59
autor: Derwit1982
Brałem udział w wypadku, to zwykły wypadek samochodowy ale był problem z uzyskaniem odszkodowania za niego. Dlatego zwróciłem się do tej kancelarii o pomoc i ją uzyskałem. Świetnie mi się z nimi współpracowało.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 lis 2021, 2:45
autor: Liliana-75
Oni naprawdę są najlepsi. Miałam wypadek przy pracy i pomogli mi przejść przez proces odszkodowawczy. Cieszę się że na nich postawiłam, bez ich pomocy nie poradziłabym sobie. To firma której można naprawdę zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 gru 2021, 3:14
autor: orian_86
Kancelaria AE ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o sprawy walki o odszkodowania na przykład jeśli chodzi o wypadki przy pracy czy wypadki komunikacyjne. Można w pełni im zaufać, zawsze stają po stronie klienta i walczą do ostatniej sprawy. Zdecydowanie polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 gru 2021, 15:38
autor: Lara_61
Jeśli wpakowaliście się w kredyt we Frankach, to macie jeszcze szansę. Kancelaria AE pomaga uzyskać zwrot nadpłaty kredytu, to ważne żeby poczuć spokój i trochę oddechu. Warto walczyć o to co się nam należy. A ta kancelaria naprawdę pomaga w tej walce.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 gru 2021, 8:55
autor: ulana99
Zdajecie sobie coś takiego jak błędy medyczne, niestety wiecie również że takie błędy bardzo trudno udowodnić a jeszcze trudniej uzyskać za nie odszkodowanie. Kancelaria AE specjalizuje się w takich sprawach. I szczerze mówią: świetnie im one wychodzą.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 gru 2021, 20:46
autor: Hiacynt
Jeśli mieliście wypadek samochodowy i staracie się o odszkodowanie z tego tytułu, lub o dopłatę do odszkodowania za szkodę w pojeździe, zdecydowanie postawcie na Kancelarię AE. Znają się na tej robocie, potrafią osiągnąć cel i są naprawdę skuteczni. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 gru 2021, 17:47
autor: Cezar-72
A wiecie, że ta Kancelaria może również załatwić samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku, w którym ponieśliście szkodę? Ja skorzystałem z tej opcji i bardzo ją sobie chwalę. Nie musiałem korzystać z taksówek czy komunikacji publicznej w trakcie naprawy mojego auta.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 gru 2021, 16:08
autor: Gotszalk_96
Jeśli mieliście wypadek komunikacyjny i potrzebujecie pomocy prawnej, to ta kancelaria jest naprawdę świetna. Dzięki nim uzyskacie wyższe odszkodowanie, będziecie mieć pieniące na rehabilitację i powrót do zdrowia. Ja korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 gru 2021, 21:37
autor: Ferdynand_83
Kancelaria AE to najlepsza kancelaria odszkodowawcza na świecie. Naprawdę bardzo mi pomogli po wypadku i w tracie dochodzenia do zdrowia. Gdyby nie oni, nigdy nie zobaczyłbym odszkodowania za utratę zdrowia. Serdecznie ich polecam, są godni zaufania.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 gru 2021, 6:04
autor: ulana
Jeśli chodzi o błędy medyczne, to nie każda kancelaria przyjmie taką sprawę. Zwłaszcza w naszym kraju, gdzie tak ciężko jest udowodnić taki błąd, że w ogóle miał miejsce. Ale ta kancelaria jest naprawdę super i podejmuje się takich spraw. Warto im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 gru 2021, 5:47
autor: zygfryda-62
Przyszedł czas gdy wypadki na chodniku będą się zdarzać częściej. Wiecie, że wtedy też możecie starać sie o odszkodowanie? Będzie chociażby na czas rekonwalescencji. Warto o to walczyć. Ta kancelaria naprawdę może Wam w tym pomóc. Są świetni w takich sprawach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 gru 2021, 8:02
autor: Barabasz66
Wypadek samochodowy, wypadek przy pracy czy inne tego typu zdarzenie - zawsze w takich wypadkach polecam kontakt z Kancelarią AE. Są dobrze przygotowani, bojowi i dzielnie walczą do końca o jak najwyższe odszkodowanie dla swoich klientów. Szczerze polecam tę kancelarię.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 gru 2021, 15:02
autor: marzena-93
Walczyłem z ubezpieczycielem i z moim pracodawcą. Miałem wypadek przy pracy i próbowano zrzucić na mnie winę za niego. Ta kancelaria pomogła mi sobie z tym poradzić. Wygrałem i z ubezpieczycielem i z pracodawcą. To świetna kancelaria. Można im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 gru 2021, 11:46
autor: nikola76
Miałam wypadek samochodowy i straciłam w jego wyniku samochód. Wypadek nie był z mojej winy, więc kancelaria AE pomogła mi uzyskać samochód zastępczy z OC sprawcy. Na co dzieńauto potrzebne mi jest do pracy, więc to było świetne rozwiązanie. Polecam tę kancelarię.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 gru 2021, 1:23
autor: Leopolda_78
Dzięki tej kancelarii załatwiłam coś takiego jak zwrot nadpłaty kredytu we Frankach. Dzięki nim będę lżej wchodzić w Nowy Rok, będę miała spokojniejszą głowę. Dziękuję bardzo całej kancelarii za Wasze podejście do klienta, za Waszą pracę. Super że na Was trafiłam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 gru 2021, 0:35
autor: Milan
Czy wypadek samochodowy, czy wypadek przy pracy - nie ma znaczenia, ta kancelaria podejmie się każdej tego typu sprawy. I najprawdopodobniej ją wygra. Dla mnie nie ma lepszej kancelarii odszkodowawczej w tym kraju. Oni są po prostu doskonali. Polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 gru 2021, 6:37
autor: Rozamunda_71
Dobrze że są takie firmy jak Kancelaria AE i że nie boją się udowadniać że błędy medyczne miały miejsce. Myślałam że zostanę z tym sama, że nie poradzę sobie, ale trafiłam na tę kancelarię i ona zajęła się moją sprawą skutecznie. To świetna kancelaria, godna polecenia.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 gru 2021, 20:54
autor: Albrecht66
Gdy traci się bliską osobę, nie myśli się o wypłacie odszkodowania za szkodę śmiertelną. Ale warto, gdy emocje już opadną, skorzystać z usług kancelarii AE i zawalczyć o to odszkodowanie. Życia się nie wróci, ale pieniądze na pewno się przydadzą. To nie wstyd.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 gru 2021, 7:11
autor: ilona-89
Ja miałam problem z kredytem we frankach, co i raz to płaciłam więcej, juz nie wiedziałam co mam z tym robić i żałowałam że w ogóle wzięłam kredyt. Nawet mieszkanie przestało mnie cieszyć. Kancelaria podpowiedziała coś takiego jak zwrot nadpłaty kredytu we frankach. I udało się!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 gru 2021, 22:29
autor: dorosława89
Czasami ubezpieczyciel niby wypłaca odszkodowanie, ale zbyt niskie niż się spodziewaliśmy. Można zawalczyć o coś takiego jak dopłata do szkody w pojeździe. Kancelaria AE świetnie sobie radzi z takimi sprawami. Są skuteczni i waleczni i nie poddają się.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 gru 2021, 8:42
autor: nira_86
Cieszę się że spotkałam ta kancelarię na swojej drodze. Może mniej cieszy mnie powód, nawet w ogóle nie cieszy. Ale dzięki nim udowodniłam błędy medyczne które popełniono. Gdyby nie ta kancelaria nie udałoby mi się to. Serdecznie polecam na pewno będziecie zadowoleni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 gru 2021, 13:30
autor: Świetlana78
Wypadek przy pracy może zdarzyć się każdemu, ale nie każdy będzie miał problem z uzyskaniem odszkodowania za taki wypadek. Ja niestety miałam i kancelaria AE bardzo mi pomogła w jego uzyskaniu. Gdyby nie oni nie wiem jakby to się wszystko skończyło. Raczej niezbyt dobrze.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 gru 2021, 12:20
autor: Antonin
Idzie zima więc wypadki na chodniku bedą zdarzać się częściej. Dlatego lepiej się ubezpieczyć i od razu zapisać namiary na tę kancelarię. Skutecznie pomagają uzyskać odszkodowanie za taki nieszczęśliwy wypadek. Ja jestem im bardzo wdzięczny i zawsze będę ich polecał.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 sty 2022, 21:56
autor: Rajmund_99
Kancelaria AE to kancelaria, w której pracują wspaniali fachowcy. Miałem wypadek samochodowy i w ich ręce oddałem wszystkie formalności związane z odszkodowaniem. Załatwili mi nawet samochód zastępczy z OC sprawcy na czas naprawy mojego auta. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym jak podeszli do mojej sprawy. Serdecznie polecam tę kancelarię. Warto im zaufać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 sty 2022, 3:37
autor: joanna-61
Dla mnie Kancelaria AE to firma, której szukałam. Oni dali mi nadzieję na pozytywne załatwienie mojej sprawy. Miałam wypadek komunikacyjny i niestety ale był problem z uzyskaniem odszkodowania. Gdyby nie ta kancelaria zostałabym na lodzie, a oni zajęli się moją sprawą i wywalczyli więcej niż się spodziewałam. Polecam bardzo współpracę z nimi. Na pewno będziecie zadowoleni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 sty 2022, 4:48
autor: Rajna-95
Jeśli szukacie dobrej kancelarii odszkodowawczej, to właśnie możecie przestać szukać. Ta kancelaria jest świetna, bez względu na to czy sprawa dotyczy wypadku samochodowego, czy przytrafił Wam się wypadek przy pracy, możecie uderzać do nich jak w dym. Naprawdę przejmują się sprawą, są oparciem dla klienta i wiedzą dokładnie co robią. Jestem naprawdę zadowolona, że właśnie do nich trafiłam. Są najlepsi. Zdecydowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 sty 2022, 6:26
autor: fryderyka87
Ta kancelaria to naprawdę świetni ludzie, którzy bardzo pomagają tym, którzy wpadli w kłopoty z ubezpieczycielami. Można się zgłosić do nich na przykład gdy miało się wypadek w gospodarstwie rolnym. Bardzo dobrze sprawdzają się przy tego rodzaju sprawach i naprawdę można im zaufać. Nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze byli przygotowani i wiedzieli doskonale co robią. Polecam współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 sty 2022, 8:33
autor: Deresa
Bardzo polecam współpracę z Kancelarią AE, sumiennie podchodzą do swoich obowiązków, bardzo rzetelnie przygotowują się do każdej sprawy, można im w stu procentach zaufać. Dzięki nim dowiedziałam się że jest coś takiego jak zwrot nadpłaty kredytu we frankach. Dla mnie to było jak haust świeżego powietrza. Przeprowadzili mnie przez cały proces tego zwrotu i zrobili to naprawdę bardzo profesjonalnie. Polecam tę kancelarię.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 sty 2022, 2:59
autor: Nataniel85
Każdy czasem potrzebuje pomocy, zwłaszcza jeśli musi walczyć z dużym graczem jakimi są firmy ubezpieczeniowe. Dlatego dobrze mieć namiary na taką kancelarię jak Kancelaria AE - są doświadczenie, kompetentni i nastawieni na sukces. Wypadek przy pracy, inne rodzaje wypadków - kontakt do kancelarii i z wypłatą odszkodowania nie będzie żadnego problemu. Są naprawdę skuteczni, za co bardzo ich cenię. Podkreślam: warto mieć do nich kontakt.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 sty 2022, 8:15
autor: kordian1987
Na moim przykładzie widać, że każdy, nawet najrozsądniejszy człowiek może wpakować się w kredyt we frankach. Na szczęście jest coś takiego jak zwrot nadpłaty kredytu i ta kancelaria bardzo skutecznie pomaga w takich sytuacjach. Nie wiem gdzie byłbym bez ich pomocy, zawsze będę im wdzięczny za to jak poprowadzili moją sprawę i jak dzięki nim mogłem odetchnąć z ulgą.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 sty 2022, 18:09
autor: Floriana98
Miałam wypadek przy pracy i miałam problem z uzyskaniem odszkodowania za nie. Trzeba było naprawdę nieźle się postarać żeby odzyskać moje pieniądze z rąk ubezpieczyciela. Kancelaria AE bardzo mi w tym pomogła. Mogę szczerze polecić współpracę z nimi, są kompetentni, rzeczowi i świetnie sobie radzą w takich sprawach. Jeśli spotka Was wypadek przy pracy, zgłoście się do nich.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 sty 2022, 9:18
autor: karola_96
Ostatnio poślizgnęłam się na źle odśnieżonym chodniku i złamałam nogę, nie wiedziałam czy mogę domagać się odszkodowania za wypadek na chodniku i tak trafiłam do tej kancelarii. Bardzo mi pomogli i jestem im za to bardzo wdzięczna, gdyby nie oni, w ogóle nie wiedziałabym jak się zabrać do takiej sprawy. Są świetni i bardzo sprawnie sobie radzą z tego typu sprawami.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 sty 2022, 20:56
autor: Sebastian_96
Tylko kancelaria AE mogła sobie poradzić ze sprawą w której trzeba udowodnić błędy medyczne. Miałem już wcześniej do czynienia z tą kancelarią, więc właśnie do nich zgłosiłem się natychmiast jak potrzebowałem takiej pomocy. Jestem bardzo zadowolony z ich podejścia do klienta, z tego jak się starają i jak walczą do ostatniej chwili o wygraną. Zwykle im się udaje.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 sty 2022, 14:39
autor: Dajmira
Za każdy wypadek należy się odszkodowanie, czy to jest wypadek przy pracy czy w drodze do pracy - możecie walczyć o to, żeby wypłacono Wam jak najwyższe odszkodowanie. Ta kancelaria jest w stanie Wam w tym pomóc, są świetni, mają dobre przygotowanie i starają się wygrać każdą sprawę. Naprawdę widać że walczą. Polecam Wam współpracę z nimi. Są warci zaufania.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 sty 2022, 4:33
autor: chwalislaw-61
Mi kancelaria AE pomogła pozbierać się po kredycie we frankach, podpowiedzieli mi takie rozwiązanie jak zwrot nadpłaty kredytu i tylko dzięki nim udało się to załatwić. Jeśli więc szukacie, bardzo dobrej kancelarii zajmującej się tego typu sprawami, to szczerze polecam Wam współpracę z nimi. Są nieocenioną pomocą w walce z wielkimi graczami. Polecam naprawdę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 sty 2022, 8:17
autor: Hipolit98
Błędy medyczne, to nie jest coś co łatwo udowodnić i jeszcze trudniej wywalczyć odszkodowanie za takie błędy. Dlatego dobrze, że jest ktoś taki jak Kancelaria AE, która świetnie sprawdza się w tego typu sprawach. Walczą jak lwy, walczą naprawdę zażarcie. Jeśli chcecie wygrać taką sprawę - zgłoście się do nich. Na pewno będziecie mieli większą szansę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 sty 2022, 13:43
autor: renata
Wiecie jak teraz jest łatwo o wypadek na chodniku? Niby znam chodnik pod moim blokiem jak własną kieszeń, a jednak gdy wracałam ze sklepu poślizgnęłam się na nim i mam teraz złamaną rękę. Dobrze, że miałam kontakt do tej kancelarii, bo wiem, że dadzą radę wywalczyć dla mnie odszkodowanie za ten wypadek. Są naprawdę najlepsi, mogę szczerze polecić ich usługi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 sty 2022, 23:23
autor: gerwazy69
Wypadek samochody to bardzo trudne przeżycie. Nawet jeśli wyszło się z niego w miarę dobrym stanie, to i tak samo przeżycie jest bardzo traumatyczne. A gdy jeszcze ubezpieczyciel zwleka z wypłatą odszkodowania, wychodzi jeszcze gorzej. Dlatego dobrze, że jest taka kancelaria jak ta i pomaga w takich sprawach. I robią to naprawdę świetnie. Polecam ich bardzo.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 sty 2022, 0:14
autor: Zygfryda-91
Nie wiem czy wiecie, ale po wypadku samochodowym, jeśli Wasz pojazd uległ zniszczeniu, możecie starać się o samochód zastępczy z OC sprawcy. Macie wtedy możliwość poruszania się, nawet jeśli Wasz samochód stoi w warsztacie. Ja tego nie wiedziałam, ale właśnie ta kancelaria mnie o tym uświadomiła i załatwiła dla mnie taki samochód. Świetna sprawa. :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 sty 2022, 18:19
autor: Edwin1963
Ja również jestem zadowolonym klientem tej kancelarii, dzięki nim udowodniłem błędy medyczne moim lekarzom, którzy wpędzili mnie w naprawdę poważny stan. Dzięki pracy tej kancelarii musieli mnie przeprosić i wypłacić mi odszkodowanie, które były bardzo pomocne żeby dojść do jako takiego zdrowia. Bardzo polecam tę kancelarię, są naprawdę niesamowici.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 sty 2022, 2:00
autor: marcela1976
Mój dziadek miał niedawno wypadek w gospodarstwie rolnym, chociaż od dawna go prosiłem, żeby już nie wychodził do pracy w polu. Jestem pewny, że mógł uniknąć tego wypadku. Dobrze, że ta kancelaria pomoże nam w walce o odszkodowanie, będzie miał przynajmniej jakieś zabezpieczenie na leczenie i rehabilitację. Dziękuję kancelarii i dziękuję że walczą do końca.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 sty 2022, 7:47
autor: Ligia_75
Warto im pozwolić poprowadzić Waszą sprawę, bez względu na to czy chodzi o wypadek, zwrot nadpłaty kredytu, czy samochód zastępczy z oc sprawcy wypadku. Każdą sprawę starają się poprowadzić na sto procent, dają z siebie naprawdę wszystko. Jestem pewna, że to najlepsza kancelaria odszkodowawcza w kraju. Bardzo polecam współpracę z nimi, będziecie zadowoleni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 29 sty 2022, 6:44
autor: noemi
I ja miałam to nieszczęście, że przydarzył mi się wypadek przy pracy, na szczęście mój pracodawca bardzo szybko zareagował i nie skończyło się tragicznie. A dzięki kancelarii AE mam też całkiem niezłe odszkodowanie wypłacone za ten wypadek. W sam raz na czas gdy siedzę na L4. Jestem pewna, że to właśnie ich zasługa, że wysokość odszkodowania jest tak duża.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 30 sty 2022, 22:56
autor: Bernard1983
Ja również mogę polecić tę kancelarię, zwłaszcza gdy ktoś miał wypadek samochodowy są bardzo pomocni. To profesjonaliści w każdym calu. Dlatego tak bardzo ich cenię. I chociaż zwykle nie pisze opinii w internecie, im musiałem wystawić laurkę. Są naprawdę tego warci. Świetna kancelaria, która ma super podejście do klientów i ogromne doświadczenie w odszkodowaniach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 lut 2022, 20:29
autor: Izolda
Jeśli ktoś z Was miał wypadek przy pracy, w drodze do pracy lub w drodze z pracy, to ta Kancelaria Odszkodowawcza, na pewno pomoże Wam w uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania. Są świetni w tym co robią i doskonale znają się na rzeczy. Jestem przekonany że będziecie zadowoleni z ich działań. Mają i wiedzę i doświadczenie potrzebne do poprowadzenia Waszej sprawy do zwycięstwa.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 lut 2022, 17:49
autor: budzislaw
Dla mnie ta Kancelaria, a raczej współpraca z nimi to był prawdziwy ratunek. Chodziło o zwrot nadpłaty kredytu i oni tak to wszystko załatwili, że jestem naprawdę zadowolony. Cieszę się, że trafiłem właśnie na nich, to prawdziwi profesjonaliści, co czuć na każdym spotkaniu, widać w każdej przeprowadzonej z nimi rozmowy. Szczerze polecam współpracę z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 lut 2022, 12:45
autor: Rudolf
Jeśli szukacie dobrej kancelarii odszkodowawczej, dla której nie są straszne sprawy o błędy medyczne, to ta kancelaria będzie tym czego szukacie. Są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie do każdej prowadzonej sprawy. Naprawdę warto im zaufać, będą walczyć o Wasze odszkodowanie jakby walczyli o swoje. Możecie spokojnie wejść z nimi we współpracę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 lut 2022, 21:27
autor: Gniewomira-61
Ta kancelaria to świetna kancelaria odszkodowawcza, wiadomo, że wypadek komunikacyjny czy wypadek przy pracy, to nie jest nic przyjemnego. Dlatego dobrze jest mieć w zanadrzu kontakt do kogoś, kto będzie po naszej stronie, w takich sytuacjach. Prawda? Kancelaria AE to naprawdę najlepsza opcja w takiej sytuacji. Polecam Wam ich w stu procentach. Naprawdę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 lut 2022, 4:42
autor: żanna_63
Oczywiście bardzo polecam współpracę z tą kancelarią, nie będziecie zawiedzeni, jeśli tylko potrzebna jest Wam pomoc na przykład żeby załatwić zwrot nadpłaty kredytu we frankach, to ich działania Wam pomogą. Są niesamowicie zdeterminowani, żeby każdą sprawę doprowadzić do szczęśliwego końca. Naprawdę polecam współpracę z nimi, są świetni w swoim fachu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 lut 2022, 18:49
autor: Murat_82
Jeśli potrzebujecie pomocy dobrej kancelarii odszkodowawczej, to kancelaria AE na pewno spęłni Wasze oczekiwania. Są świetni. Gdy miałem wypadek przy pracy, to oni właśnie pomogli mi w uzyskaniu odszkodowania. Bardzo sprawnie wszystko poszło, jestem zadowolony że trafiłem własnie na nich. To firma której w stu procentach można zaufać i na pewno nie zawiodą tego zaufania.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 lut 2022, 9:24
autor: milosz
Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat tej kancelarii. Naprawdę, żadne z nich nie są przesadzone. Firma jest w stu procentach godna polecenia. Może w ciemno korzystac z ich usług. Nie macie się co zastanawiać, to zdecydowanie najlepsza kancelaria odszkodowawcza z jaką możecie współpracować. Mają ogromne doświadczenie, więc na pewno warto powierzyć im swoją sprawę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 lut 2022, 23:09
autor: damroka_73
Ta Kancelaria Odszkodowawcza to mój ratunek! Potwierdzam w stu pięćdziesięciu procentach, że to świetna kancelaria, która na pewno nie zostawi żadnego klienta bez pomocy. Doskonale sobie radzą z ubezpieczycielami, wiedzą jak walczyć o pomyślne rozwiązanie dla klientów. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony, jak poprowadzili moją sprawę. Super robota!

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 lut 2022, 12:53
autor: Ludomil_72
Jeśli jeszcze nie znacie tej kancelarii, a macie problem z ubezpieczycielem, to serdecznie polecam - zapoznajcie się z ich ofertą. Nie boją się żadnej sprawy, czy to wypadek na chodniku, czy wypadek komunikacyjny, będą walczyć, o to, żebyście dostali jak najwyższe odszkodowanie. Są bardzo skuteczni i na pewno są jedną z najlepszych kancelarii tego typu. Bardzo polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 lut 2022, 13:08
autor: Malina1965
Wypadek przy pracy, czy wpadek w drodze do pracy może naprawdę narobić mnóstwa problemów. Czasem ubezpieczyciel nie chce uznać takiego wypadku, czeka nas wtedy długa droga do dochodzenia swoich praw. Na szczęście jest taka firma jak Kancelaria AE, która naprawdę doskonale sobie radzi w tego typu działaniach. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 lut 2022, 17:49
autor: Wojciech
No i ja podobnie jak właściwie wszyscy pozostali wyżej, bardzo polecam Wam usługi tej konkretniej kancelarii odszkodowawczej. Jestem bardzo zadowolony, bo miałem problem ze zbyt niskim odszkodowaniem, które zostało mi zaproponowane, a dzięki nim udało się uzyskać naprawdę sensowną kwotę. Polecam https://kancelariaae.pl to naprawdę świetna kancelaria

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 lut 2022, 3:33
autor: tina
Nie mam zastrzeżeń, firma, która naprawdę zna się na swojej pracy, wiedzą co zrobić, żeby pomóc osobom takim jak ja, które czują się poszkodowane w wyniku działania agencji ubezpieczeniowych. W moim przypadku chodziło akurat o wypadek komunikacyjny, ale sprawa została rozwiązana naprawdę szybko i z naprawdę bardzo zadowalającym dla mnie skutkiem. :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 lut 2022, 10:52
autor: Leka-69
Nie miałam pojęcia, że kiedykolwiek będę musiała skorzystać z usług tego typu kancelarii zajmującej się odszkodowaniami, ale cieszę się, że takie firmy istnieją, bo pomogli mi rozwiązać mój problem. Ja miałam w zeszłym roku wypadek na chodniku, w wyniku którego złamałam obie ręce, nie był to dla mnie łatwy czas, a dzięki kancelarii dostałam dobre odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 lut 2022, 14:36
autor: Mirolada-69
To fakt, że znają się na swojej pracy chyba jak nikt inny, a wiem co mówię, dlatego, że miałam do czynienia z różnymi kancelariami pomagającymi w odzyskaniu odszkodowania. Oni od razu, po przedstawieniu im sprawy wiedzieli jak się za nią zabrać, żeby efekt dla klienta, w tym przypadku dla mnie, był najlepszy. polecam, bardzo dobra kancelaria odszkodowawcza.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 lut 2022, 22:48
autor: Tekla-68
Ja jeszcze dopiszę, bo naprawdę dziwię się, że nikt wcześniej o tym nie wspomniał - a jeśli wspomniał, a ja przeoczyłam taką informację, to naprawdę za to przepraszam - że w tej kancelarii pracują też naprawdę sympatyczni ludzi. Tacy, który jak się wydaje chcieliby nieba uchylić swoim klientom. Ja miałam problem z tym, że moje odszkodowanie jest niskie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 lut 2022, 7:52
autor: Emir1979
Zdecydowanie warto zapisać sobie namiary na tę kancelarię. Bo oczywiście, nikomu nie życzę żadnych problemów, ale wiemy jak to jest w życiu, różne rzeczy mogą nam się przydarzyć, więc jak to się mówi, przezorny zawsze zabezpieczony. U mnie pomogli z odszkodowaniem po wypadku, a chodzi o wypadek przy pracy, więc naprawdę nie było łatwo :) Dali radę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 lut 2022, 8:42
autor: Narcyz1967
Ja naprawdę dziękuję Wam za ten wątek z opiniami. Może wydawać się to błahe, ale szczerze mówiąc, szukałem opinii bo sam potrzebowałem namiary na kancelarię odszkodowawczą z prawdziwego zdarzenia, która pomogłaby mi w mojej sytuacji. Oni mi pomogli i uważam, że z ich pomocą odzyskanie odszkodowania jest naprawdę kwestią do ogarnięcia bez problemów :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 lut 2022, 11:39
autor: Leon-92
Powiem Wam tak, u nas był problem z kredytem we frankach, naprawdę spędzało nam to sen z powiek i obawialiśmy się, że całe życie będzie się to za nami ciągnęło, bo wiem, że sporo rat nadpłaciliśmy. Okazało się, że kancelaria AE pomaga również w takich przypadkach, jak nadpłata kredytu we frankach i to co mogę powiedzieć, co naprawdę specjalistami z tego zakresu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 lut 2022, 13:58
autor: jacek-94
Wprawdzie sam nie miałem okazji korzystać, ale kto wie, może jeszcze kiedyś się zdarzyć tak, że będzie taka potrzeba - oczywiście, lepiej żeby nie. Ale mój wujek miał wypadek w gospodarstwie rolnym, dość poważny i właśnie on skorzystał z pomocy usług kancelarii AE. Bardzo sobie chwalimy. Wujek na szczęście wyszedł z problemów zdrowotnych, a teraz cieszy się z odszkodowania.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 lut 2022, 5:49
autor: Telimena60
No szczerze powiem, że nie wiem czy jest większy sens tego, żeby jeszcze dodawać tutaj swoją opinię, swoją cegiełkę na temat tej kancelarii odszkodowawczej z Częstochowy. Ale właściwie, w końcu dlaczego nie. Też jestem bardzo zadowoloną klientką, udało się uzyskać dokładnie takie odszkodowanie, na jakie liczyłam, na pewno sama bym sobie z tym nie poradziła.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 lut 2022, 23:51
autor: Wiktoria84
Wiecie co, drodzy Państwo. Tak naprawdę, jakbym miała ocenić tę kancelarię odszkodowawczą bardzo krótko, to moim zdaniem wystarczyłoby jedno zdanie. Są najlepsi. To faktycznie krótkie zdanie, ale przekazuje całość. Ja w razie potrzeby jeżdżę do nich z Katowic, więc o czymś to świadczy. Jeśli chodzi o odzyskanie odszkodowania, to naprawdę polecam, tylko oni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 mar 2022, 12:42
autor: Mirabela-72
Jeśli ktokolwiek z Was po tylu pozytywnych opiniach nadal zastanawia się czy warto skorzystać z usług tej kancelarii odszkodowawczej, to ja powiem jeszcze tyle, że też skorzystałam, pomogli mi zawalczyć o pieniądze, które przecież mi się należały. Polecam Wam, jeśli szukacie pomocy w takim zakresie jak wypadek przy pracy. Oni znają się na swojej pracy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 mar 2022, 15:35
autor: Sergiusz_79
Oj tak, zdecydowanie znają się na swojej pracy jak nikt inny. Wiele razy słyszałam już sporo opinii na temat tego, że ludzie mają problem z odzyskaniem ubezpieczenia, że walczą o swoje odszkodowanie i często są na straconej pozycji. Właśnie dlatego warto skorzystać z usług kancelarii takiej jak ta, a nawet dokładnie tej. To jest najlepsza kancelaria odszkodowawcza.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 mar 2022, 17:06
autor: augustyna1985
Dziękuję Wam bardzo za ten wątek, bo szukałam informacji, różnych opinii na temat kancelarii, które oferują tego typu usługi i okazało się, że właśnie Kancelarię Odszkodowawczą Automobile Expert poleca naprawdę wiele osób. Też zdecydowałam się skorzystać z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Moim problemem był wypadek komunikacyjny i zaniżone odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 mar 2022, 22:08
autor: Onufry_78
A czy możecie mi powiedzieć, jak długo - oczywiście tak mniej więcej trwają wszelkiego rodzaju procedury związane z uzyskaniem takiego odszkodowania? Oczywiście planuję odezwać się do kancelarii Automobile Expert bo opinie faktycznie mocno przemawiają na ich korzyść, natomiast chciałam dopytać też Was :) Moim problemem jest kredyt we frankach i słyszałam, że też pomagają.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 mar 2022, 5:31
autor: Jona98
W czasie zeszłego roku, zimą przydarzył mi się wypadek na chodniku przed jedną z filii urzędu miasta, a nadal walczę z ubezpieczycielem o uzyskanie odszkodowania w tym temacie. Postanowiłam, że skorzystam z usług tej kancelarii, skoro tak wiele osób poleca ich usługi, dziękuję Wam naprawdę za polecenie, bo potrzebuję profesjonalnej pomocy. Jeszcze raz dziękuję;

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 mar 2022, 7:15
autor: farida_83
Moja sprawa jest dość delikatna, bo chodzi o błędy medyczne, dlatego bardzo mi zależało na tym, żeby zajęła się tym naprawdę profesjonalna kancelaria odszkodowawcza, która ma już doświadczenie w kwestii tego typu spraw. No i po przeczytaniu opinii, okazało się, że najlepszym wyborem będzie właśnie kancelaria Automobile Expert z Częstochowy. Trzymajcie kciuki.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 mar 2022, 22:09
autor: ludwina_90
Wielkim plusem tej kancelarii, a właściwie ich działalności jest fakt, że oni zajmują się kompleksowo sprawami o odszkodowania. Ja dzięki nim nie tylko dostałam, a właściwie mówiąc konkretniej - odzyskałam naprawdę sensowną kwotę, a do tego załatwili dla mnie samochód zastępczy z oc sprawcy, naprawdę wielka wygoda. Polecam usługi tej kancelarii. :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 mar 2022, 9:58
autor: Dominik-76
Juz na pierwszym spotkaniu w kancelarii można poczuć, że faktycznie zależy im na tym, żeby pomóc swojemu klientowi. Ja po prostu poczułem, że mogę im zaufać, że oni zajmą się profesjonalnie moimi problemami z ubezpieczycielem. I bardzo się cieszę, że do nich trafiłem, bo sytuacja była na tyle trudna, że naprawdę raczej sam nie dałbym rady tego ogarnąć. Polecam https://kancelariaae.pl

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 mar 2022, 10:23
autor: jana1966
Słyszałam, że z ich pomocą można unieważnić kredyt we frankach, czy wiecie może na jakiej zasadzie ma to wyglądać? Chyba wszyscy, którzy wzięli kredyt w franku szwajcarskim wiedzą, jak od kilku lat wyglądają ich raty, ciągły stres. A podobno jest tak, że nadpłaciło się raty. Faktycznie, kancelaria odszkodowawcza AE ma bardzo dobre opinie, sprawdzę co mi zaproponują.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 mar 2022, 11:52
autor: Tekla_96
Ja, jeśli mogę być z Wami szczera, to napiszę tylko, że ja nie miałam nawet pojęcia na temat tego, że takie firmy, takie kancelarie, które specjalizują się w pomocy odzyskaniu odszkodowania. A jakiś czas temu mój stryjek miał wypadek w gospodarstwie rolnym i właśnie z ich pomocy udało się dostać odszkodowanie, dzięki któremu mógł wykupić rehabilitację i stanął na nogi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 mar 2022, 13:05
autor: idzisława1988
I ja z czystym sumieniem mogę Wam polecić usługi kancelarii odszkodowawczej Automobile Expert z Częstochowy. Sama trafiłam do nich z polecenia znajomych, którzy również mieli problem zbliżony do mojego i pomogli im. Ja również jestem bardzo zadowolona, z podejścia, profesjonalizmu. Miałam okazję korzystać z ich usług dwukrotnie, polecam, świetna kancelaria odszkodowawcza.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 mar 2022, 3:20
autor: lajla86
No właśnie ja poślizgnęłam się na chodniku i złamałam rękę, konkretnie przedramię. Dość długo się z tym męczyłam, nadal nie wróciłam do pełnej sprawności a jestem przekonana, że gdyby nie pomoc pracowników kancelarii AE, to miałabym problem z uzyskaniem odpowiedniej wysokości odszkodowania za wypadek na chodniku, dlatego ja też polecam ich usługi. :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 mar 2022, 12:21
autor: Anzelma1983
Kancelaria AE dała mi nadzieję na to, że będę miała środki finansowe na to żeby wrócić do zdrowia. Rehabilitacja po wypadku samochodowym nie jest łatwa i nie jest szybka, ale powoli dochodzę do siebie. Wypadek komunikacyjny, w którym brałam udział, skończył się naprawdę źle, a dodatkowo miałam problem z uzyskaniem odszkodowania, kancelaria pomogła mi w tym.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 mar 2022, 20:32
autor: Małgorzata
Jeśli chodzi o błędy medyczne, to ta kancelaria ne boi się podjąć walki o udowodnienie takiego przewinienia. Dziękuję Wam za to że jesteście i za to że tak walczycie o sprawy swoich klientów. To było dla mnie ważne, czuć, że ktoś stoi po mojej stronie. Dzięki Wam wiedziałam, że ta walka ma sens. Bardzo polecam Wam tę kancelarię. Jest naprawdę znakomita.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 mar 2022, 0:27
autor: korneli
Jeśli szukacie skutecznej, dobrej kancelarii odszkodowawczej, bo mieliście na przykład wypadek przy pracy, to polecam Was współpracę z nimi. Szybko, bardzo skutecznie i bezproblemowo. Ja jestem zadowolony, że trafiłem właśnie na nich, moja sprawa wymagała doświadczenia ze strony prawników, a takie doświadczenie mają pracownicy tej kancelarii. Szczerze polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 mar 2022, 13:00
autor: Ananiasz1996
Ja miałem z nimi do czynienia, bo starałem się o zwrot nadpłaty kredytu we Frankach. Ta kancelaria pomogła mi uzyskać taki zwrot, co było dla mnie naprawdę ważną sprawą. To prawdziwi fachowcy, których można tylko chwalić, nie znam lepszej kancelarii odszkodowawczej od nich. Mają to coś, co sprawia że można im wierzyć i można im powierzyć swoją sprawę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 23 mar 2022, 7:21
autor: Alfred90
To naprawdę świetna kancelaria odszkodowawcza, bez względu o jaką sprawę chodzi, walczą do końca, do wygranej. Klient może pod ich opieką czuć się w stu procentach bezpieczny, na pewno nie zostawią go na lodzie. To dla mnie było bardzo ważne - czuć, że nie jestem w tej sprawie sama. Oni zapewniają to poczucie bezpieczeństwa, dlatego są tacy świetni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 mar 2022, 8:26
autor: Lenart1975
Mieliście wypadek przy pracy i macie problem z uzyskaniem odszkodowania, nie bójcie się, jeśli zgłosicie się do tej kancelarii na pewno odszkodowanie zostanie Wam wypłacone szybko i bez zbędnych opóźnień. Oni naprawdę wiedzą co robią. Możecie mi wierzyć, że takie sprawy to dla nich chleb powszedni. Doskonale wiedzą jak je prowadzić i jak uzyskać najwyższe z możliwych odszkodowań.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 26 mar 2022, 20:28
autor: lara1996
Gdyby nie ta kancelaria odszkodowawcza nigdy nie ujrzałbym odszkodowania za wypadek w drodze do pracy. Ubezpieczyciel tak kręcił, tak motał, że za chwilę okazałoby się że ja ani nie pracuję, ani nie miałem wypadku, a co najwyżej spowodowałem wypadek innego człowieka. Na szczęście trafiłem na tę kancelarię i mogłem odetchnąć z ulgą. Są świetni i doskonale wiedzą co robią.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 28 mar 2022, 12:32
autor: Seweryna-68
Jeśli mieliście wypadek w gospodarstwie rolnym i potrzebujecie wsparcia w dogadaniu się z firmą ubezpieczeniową, to szczerze polecam Kancelarię AE. Prowadzili już nie jedną, nie dwie takie sprawy i doskonale wiedzą co robić żeby wygrać. Dla klienta są prawdziwym wsparciem, walczą jak lew i nie poddają się nigdy. Dlatego szczerze mogę polecić tę kancelarię każdemu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 30 mar 2022, 10:33
autor: Angelina68
Jeśli chodzi o błędy medyczne, to na pewno są to łatwe sprawy, wiele kancelarii nie chce się podejmować takiej sprawy, a ta przyjmuje je bez problemu. To świetni fachowcy, którzy doskonale wiedzą co robią, którzy mają doświadczenie i wiedzę pozwalającą im wygrywać takie sprawy. Jeśli szukacie kogoś, komu naprawdę zależy na wygranej, to postawcie na tę kancelarię. Warto.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 kwie 2022, 15:23
autor: Hilary1965
Drodzy Państwo, naprawdę z czystym sumieniem mogę Wam zarekomendować usługi właśnie tej kancelarii odszkodowawczej. U nich naprawdę czuje się to, że pracownikom kancelarii zależy na tym, żeby klient był zadowolony. Tak było w naszym przypadku, od pierwszego spotkania aż do rozwiązania sprawy. A chodziło o błędy medyczne więc dość trudny temat, polecam

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 kwie 2022, 20:58
autor: ferdynanda
Mój wujek miał wypadek w gospodarstwie rolnym, w którym niestety ucierpiał w dość znacznym stopniu. Nie mieliśmy pojęcia, że istnieje coś takiego jak kancelaria odszkodowawcza, z której usług w takich sytuacjach warto skorzystać. Na szczęście dobra dusza dała nam namiary na kancelarię AE. I to było naprawdę świetne rozwiązanie, pomogli wujkowi uzyskać sporą kwotę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 kwie 2022, 9:42
autor: Hortensja
Co ja tutaj mogę jeszcze dodać do tych wszystkich naprawdę pozytywnych opinii, które raczej nie są wyssane z palca, dlatego, że ja również jestem naprawdę ogromnie zadowolony z usług tej kancelarii. Oni znają się na swojej pracy, mają ogromne doświadczenie w świadczeniu takich usług jak odzyskiwanie odszkodowań, więc jeśli macie problem wymagający takiej pomocy, polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 kwie 2022, 14:09
autor: florian-80
Myślę, że z czystym sumieniem można napisać tutaj, że Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert z Częstochowy, jest jedną z najlepszych w okolicy, ba - może nawet najlepszą na południu naszego kraju. Znam sporo osób, które miały okazję korzystać z ich usług i właściwie nie znam nikogo, kto chociaż odrobinę nie byłby z tych usług zadowolony. To o czymś świadczy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 kwie 2022, 13:25
autor: Barnaba1977
No dokładnie, też tak uważam. Zresztą, w mojej okolicy kiedy zapytałem znajomych jaką, a właściwie którą z kancelarii, które zajmują się pomocą w uzyskaniu odszkodowania polecają, wszyscy jednogłośnie wskazali na kancelarię AE https://kancelariaae.pl Naprawdę zbudowali sobie bardzo dobrą opinię. Jest to firma z ogromnym doświadczeniem, sporo spraw mają wygranych :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 kwie 2022, 20:29
autor: felicjana_66
Jestem bardzo zadowolonym klientem tej kancelarii. Super że udało mi się trafić właśnie do nich. Miałem wypadek komunikacyjny i już straciłem nadzieję na uzyskanie odszkodowania, gdy dostałem namiary właśnie na kancelarię AE. Świetnie się spisali a ja w spokoju mogłem zająć się swoją rehabilitacją. Szczerze polecam tę firmę i współpracę z nimi, są super.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 kwie 2022, 21:09
autor: Pelagiusz
Ja również mogę wyrazić się o tej kancelarii wyłącznie w samych superlatywach. To firma, której można natychmiast zaufać, budzą to zaufanie już na pierwszym spotkaniu. Widać że mają doświadczenie, widać, że praca to ich pasja i że naprawdę znają się na rzeczy. Zwłaszcza jeśli chodzi o wypadki przy pracy. Nie wyobrażam sobie w tej chwili, oddania moich spraw w inne ręce. Będę na pewno się ich trzymał jeszcze bardzo długo.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 kwie 2022, 15:02
autor: Dyzma-90
I ja przyłączę się do pochwalnych pieśni dotyczących tej kancelarii. Miałem wypadek przy pracy a raczej w drodze do pracy, który jest tak samo traktowany. Długo nie mogłem doprosić się o swoje odszkodowanie. Już skończyłem rehabilitację, wróciłem do pracy a ubezpieczyciel nadal się ociągał. Kancelaria szybko i skutecznie załatwiła tę sprawę. Dzięki nim uniknąłem długów :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 kwie 2022, 22:56
autor: borys1971
Jeśli szukacie bardzo solidnej kancelarii odszkodowawczej to szczerze polecam właśnie ich. Potrafią walczyć o sprawy klienta, potrafią być bardzo skuteczni i wiedzą, co dla klienta będzie najlepsze. Jestem zadowolony, że mogłem przyglądać się ich pracy i że odczułem jej efekty na własnej skórze. Dobre przygotowanie merytoryczne, duża wiedza i doświadczenie. To naprawdę procentuje.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 kwie 2022, 0:47
autor: Izolda_90
Kancelaria AE to kancelaria odszkodowawcza, która jest marką sama w sobie. Naprawdę genialni fachowcy, którym możecie zaufać, którzy Was nie zawiodą i którzy poprowadzą Waszą sprawę od początku do końca. Na każdym spotkaniu będziecie pewni, że są do niego w stu procentach przygotowani. Ja nie mogę powiedzieć o ich pracy jednego złego słowa. To świetna kancelaria.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 kwie 2022, 11:31
autor: Linda-84
Jeśli boicie się, że ubezpieczyciel nie wypłaci Wam odszkodowania, jeśli robi jakieś problemy, a Wasz wypadek komunikacyjny był już dawno temu - odezwijcie się do kancelarii AE. Na pewno załatwią Waszą sprawę pomyślnie, mają w tym niezwykle duże doświadczenie i wiedzą doskonale jak wygrywać takie sprawy. Szczerze polecam tę kancelarię i wszystkich jej pracowników.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 kwie 2022, 11:29
autor: Dorota1982
Dla mnie kancelaria AE to kancelaria której nie tylko można, ale trzeba zaufać. Zwłaszcza jeśli miało się to nieszczęście i spotkał nas Wypadek komunikacyjny lub inne tego typu zdarzenie. A dodatkowo ubezpieczyciel opóźnia wypłatę odszkodowania, lub w ogóle nie chce go wypłacić. Wtedy wchodzą oni, cali na biało i robią tak, że kasa z ubezpieczenia szybko ląduje na naszym koncie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 kwie 2022, 17:09
autor: Henrieta1997
Mieliście kiedyś tę nieprzyjemność, że przydarzyły Wam się błędy medyczne? A może Wszy bliscy stali się ofiarami tych błędów. Jeśli nie wiedzieliście jak walczyć o ukaranie sprawców tych błędów to już spieszę z pomocą: kancelaria AE świetnie sobie radzi z tego typu sprawami. Wygrywa takie sprawy, a Wy przynajmniej możecie uzyskać odszkodowanie, które pomoże w powrocie do zdrowia. A na pewno nie zaszkodzi. Polecam tę firmę z całego serca.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 20 kwie 2022, 21:48
autor: Klotylda-65
Szukacie kancelarii odszkodowawczej najwyższej klasy - polecam kancelarię AE. Mają wszystko, żebyście mogli odnieść sukces w swojej sprawie. Będą przygotowani merytorycznie i walecznie. Będą wiedzieli jak sprawić, żeby Wasza sprawa zakończyła się sukcesem, to fachowcy na których naprawdę można polegać. Jestem zadowolona że współpracowałam właśnie z nimi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 kwie 2022, 2:47
autor: Uta-76
Kancelaria AE to świetna, naprawdę fachowa kancelaria odszkodowawcza. Jeśli macie jakikolwiek problem z ubezpieczycielem, jeśli ktoś opóźnia wypłatę należnego Wam odszkodowania, możecie zwrócić się do tej kancelarii, a oni rozwiążą Wasz problem. Świetnie się na tym znają i naprawdę im zależy, żeby wygrać każdą sprawę. Ja jestem zadowolony, że zaufałem właśnie im.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 kwie 2022, 20:24
autor: Chwalimir65
Dla mnie ta kancelaria to moje zbawienie, nie mogłem doprosić się wypłaty odszkodowania za wypadek komunikacyjny, cięgle firma mnie zbywała, ciągle coś ściemniała. Mieli milion wymówek, a ja nawet nie wiedziałem czy to jest zgodne z prawem. Oddałem sprawę w ręce tej kancelarii i bardzo szybko okazało się, że wszystko można załatwić szybko i bez żadnych opóźnień. I nawet nie potrzebna sa jakieś wymówki.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 24 kwie 2022, 20:41
autor: Walentyn_65
Również dołączę do tego chóru zadowolonych klientów tej kancelarii. Wzięli nawet sprawę w której do udowodnienia były błędy medyczne. Świetnie się spisali, więc na pewno będę korzystał z ich usług w podobnych sprawach. Oby jednak nie jeśli chodzi o błędy medyczne, bo tego mogę jednak nie przeżyć :) W każdym razie: możecie im zaufać. Zrobią wszystko, żebyście wygrali swoją sprawę. Polecam bardzo.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 kwie 2022, 7:03
autor: Patryk_61
Jeśli ktoś z Was miał wypadek przy pracy lub inne tego typu zdarzenie, to pomoc tej kancelarii będzie na pewno nieoceniona. To świetni fachowcy, którym da się zaufać od pierwszego spotkania, od razu widać ich zaangażowanie i to, że pracują w tej firmie sami fachowcy. To naprawdę czuć na takim spotkaniu. Jestem zadowolony, że trafiłem właśnie na nich. To dużo ułatwiło w moim życiu.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 25 kwie 2022, 10:42
autor: marcin1964
Ważne, żeby po takich wydarzeniach jak wypadek komunikacyjny, znaleźć wsparcie i kogoś to będzie stał po naszej stronie. To nie tylko daje poczucie bezpieczeństwa, ale daje także siłę do walki o to co się nam należy. Takim kimś może być kancelaria AE. Zawsze stoi o stronie swoich klientów, walczy do samego końca o każdą sprawę. Dla mnie to był prawdziwy skarb ich znaleźć.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 27 kwie 2022, 18:22
autor: Barnim-76
Świetnie, że potrafią także załatwić samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. Nie musiałem być pozbawiony środka komunikacji, na czas naprawy mojego auta. Dla mnie to bardzo ważna sprawa, bo samochód służy mi do pracy. Kancelaria zajęła się tym, żebym szybko mógł skorzystać z takiej opcji. Odszkodowanie za wypadek też mnie mile zaskoczyło. Świetna robota.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 28 kwie 2022, 18:17
autor: Ludmiła98
Bałam się że po wypadku przy pracy, nie będę w stanie nigdy do niej wrócić. Tym bardziej że miałam problem z uzykaniem odszkodowania i bałam się ze nie będę miała pieniędzy na rehabilitację. Ktoś polecił mi tę kancelarię. Na początku byłam nieco sceptyczna, ale okazało się że to był strzał w dziesiątkę. Bardzo sprawnie, szybko załatwili wszystko, a ja już wróciłam do pracy :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 maja 2022, 23:48
autor: Kwietosław86
Zimą moja babcia miała wypadek na chodniku i ze względu na to, że wina ewidentnie leżała pod stronie zarządcy, dlatego że chodnik po pierwsze nie był odśnieżony, a po drugie, był pokryty dodatkowo naprawdę grubą i niebezpieczną warstwą lodu, więc należało się odszkodowanie. Pracownicy kancelarii odszkodowawczej AE stanęli na wysokości zadania i pomogli.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 02 maja 2022, 18:53
autor: teobald_82
Naprawdę nie mam pojęcia, czy moje zdanie ma jeszcze jakikolwiek sens, bo jest tutaj sporo pozytywnych opinii na temat tej kancelarii, że moja - też kolejna bardzo pozytywna chyba niewiele wniesie do rozmowy ;) Ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że miałabym dać inną ocenę, jeśli nie najwyższą. Naprawdę dla nich liczy się dobro klienta, polecam https://kancelariaae.pl

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 maja 2022, 1:57
autor: danuta_92
Super, że kancelaria specjalizuje się właśnie w sprawach dotyczących odszkodowań. Dlatego, że oni zazwyczaj już od pierwszej minuty wiedzą, jak podejść do tematu, żeby pomóc klientowi, żeby sprawa była naprawdę wygrana. W rodzinie mieliśmy dwukrotnie sytuację, że okazało się, że mieliśmy zaniżone odszkodowanie i jestem wdzięczna kancelarii AE za pomoc.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 04 maja 2022, 21:44
autor: Aniol1990
Nasza sprawa była dość skomplikowana i muszę powiedzieć, że gdyby nie pomoc specjalistów, czyli pracowników kancelarii odszkodowawczej AE pewnie nadal ciągnęłaby się nie wiadomo jak długo. A przyznam, że i tak trwała naprawdę długo, ze względu na to, że była dość trudna, dlatego, że chodziło o błędy medyczne, więc sami rozumiecie jak to wygląda. :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 maja 2022, 16:50
autor: Jasuf1974
Jakiś czas temu w internecie, ale też wśród znajomych szukałem informacji i opinii na temat różnych kancelarii odszkodowawczych. Zdecydowanie najwięcej osób polecało mi właśnie kancelarię odszkodowawczą Automobile Expert, z Częstochowy. Skorzystałem z usług i powiem Wam szczerze, że jeśli znów pojawi się jakiś problem z odszkodowaniem, to będę wiedział gdzie się udać.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 maja 2022, 22:27
autor: Gardomir_83
Niestety, wypadki przy pracy się zdarzają i pewnie nadal zdarzać się będą, niezależnie od tego, jak bardzo będzie się przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, jednak są sytuacje, że te zasady zostają naruszone. Wtedy szczególnie należy się odszkodowanie za wypadek w pracy. Ja miałem taką sytuację i właśnie dzięki kancelarii AE uzyskałem odpowiednie odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 maja 2022, 21:47
autor: Eugenia-74
Wiadomo, że różne sytuacje w życiu się zdarzają i nigdy nie możemy być pewni, że nie będziemy potrzebować namiarów na dobrą kancelarię pomagającą z uzyskaniu odpowiedniej kwoty odszkodowania. Dlatego jestem zdania, że warto zapisać sobie albo numer telefonu, albo chociaż stronę internetową https://kancelariaae.pl tej kancelarii odszkodowawczej, bo oni się na tym znają najlepiej.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 07 maja 2022, 22:31
autor: Bolesława93
Rewelacyjne jest to, że poza pomocą z uzyskaniu odpowiedniej kwoty odszkodowania, o czym piszą tutaj wszyscy, pracownicy tej kancelarii robią dla swoich klientów naprawdę wszystko. Dzięki ich pomocy udało się załatwić dla mnie po wypadku komunikacyjnym - samochód zastępczy z oc sprawcy a z tego co się orientuje, że nie zawsze jest to normą, dlatego plus.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 maja 2022, 21:01
autor: Irmina
Nie wiem co mogłabym tutaj jeszcze napisać. Przede wszystkim to, że naprawdę polecam tę kancelarię odszkodowawczą. Chyba wszystko inne, co mogłabym napisać, zostało już wcześniej powiedziane przez inne osoby, a z tego co widzę, pozytywnych opinii na temat tej kancelarii jest naprawdę sporo. Co naprawdę zupełnie mnie nie dziwi, polecam też, jeśli macie kredyt we frankach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 maja 2022, 14:27
autor: Felicyta
Mój wujek, właściwie ojciec chrzestny, brat mojego taty jakiś czas temu miał dość poważnie wyglądający wypadek w gospodarstwie rolnym. Przez jakiś czas obawialiśmy się, że nie będzie w stanie chodzić, natomiast po długich rehabilitacjach doszedł do stosunkowej sprawności i nawet jest w stanie pracować chociaż już nie tak jak wcześniej. Dzięki kancelarii AE udało się uzyskać spore odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 10 maja 2022, 7:11
autor: sabrina1961
Kancelaria, która jest naprawdę godna polecenia. Faktycznie, jeśli podpytać ludzi, dokąd się udać, jeśli mam problem z ubezpieczycielem i zdecydowanie zaniżoną kwotą odszkodowania, to większość poleci właśnie kancelarię odszkodowawczą Automobile Expert z Częstochowy. Zupełnie mnie to nie dziwi, znają się na swojej pracy jak nikt inny, wiedzą co robią.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 maja 2022, 11:58
autor: wespazjan94
Potrzebna była mi jakiś czas temu pomoc prawna w zakresie takim jak odszkodowanie za szkodę majątkową. Powiem szczerze, że nie wiedziałam, co jest dla mnie bardziej opłacalną opcją, czy przywrócenie stanu poprzedniego, czy może jednak gotówkowa likwidacja szkody. Pracownicy kancelarii AE wszystko mi wyjaśnili i wspólnie z nimi podjęliśmy decyzję :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 maja 2022, 4:22
autor: Ryksa-69
Wiecie co, ja trochę się Wam tutaj wyżalę, bo szczerze mówiąc, nie miałem wcześniej pojęcia, że naprawdę tak trudno jest walczyć z ubezpieczycielami, że tak niechętnie wypłacają odszkodowania, albo tak chętnie zaniżają kwoty wypłaty tych odszkodowań. Fajnie, że są takie kancelarie, które specjalizują się w tego typu usługach jak odzyskiwanie odszkodowań. I kancelaria AE jest naprawdę świetna.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 maja 2022, 20:57
autor: Ofelia_73
Wiadomo, że kiedy przydarzy się wypadek, to często nie myślimy w pierwszej kolejności o odszkodowaniu, więc warto mieć gdzieś zapisany kontakt do specjalistów, którzy zajmują się fachowo odzyskiwaniem odszkodowań. W mojej rodzinie zdarzył się jakiś czas temu wypadek na chodniku, nawet nie zimą, ale problemem były ruchome płytki chodnikowe. I pomoc kancelarii AE była nieoceniona. Świetna kancelaria odszkodowawcza.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 maja 2022, 12:24
autor: Hubert1989
Świetna kancelaria odszkodowawcza, rewelacyjni pracownicy, naprawdę godni zaufania, nie ma się do czego przyczepić, a nie ukrywam, że sytuacja zmusiła mnie już trzykrotnie do tego, żeby skorzystać z ich usług. Naprawdę można odczuć, że mają indywidualne podejście do sprawy i klienta, podchodzą do tematu nieszablonowo. Dzięki temu zapewne, mają na swoim koncie wiele wygranych spraw.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 maja 2022, 20:15
autor: cyryl-93
Tak, to zdecydowanie jest kancelaria odszkodowawcza, którą można polecić. Dlatego, jeśli szukacie tego typu usług, pomocy, jeśli macie problem z zaniżonym odszkodowaniem, to jest to właściwy adres. Cieszę się, że zaufaliśmy właśnie im, bo nas nie zawiedli, profesjonalne podejście i wygrana sprawa. Udało się uzyskać takie odszkodowanie, na jakie liczyliśmy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 maja 2022, 1:15
autor: Maurycy98
Przede wszystkim, skoro zdecydowałam się już tutaj napisać, to chciałam Wam naprawdę serdecznie podziękować za ten wątek. Bo to właśnie dzięki Wam zdecydowałam, że może jednak warto zawalczyć z ubezpieczycielem o wypłatę odszkodowania. Zdecydowałam się na konsultację z pracownikami Kancelarii AE z Częstochowy. Pomogli, okazało się, że zaniżone odszkodowanie uda się zmienić.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 maja 2022, 8:48
autor: Morzana-90
Warto tutaj dodać, że faktycznie, kancelaria odszkodowawcza AE https://kancelariaae.pl jest z Częstochowy, ale swoje sprawy prowadzi na terenie całego kraju, dlatego, jeśli macie wątpliwości, problemy związane z odszkodowaniami, to warto odezwać się właśnie do nich. Ja jestem naprawdę zadowolona, że udało się skorzystać z ich pomocy, że znaleźli czas.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 maja 2022, 4:42
autor: Franciszka-68
Obawiałam się tego, że tego typu sprawy ciągną się przez długi czas, natomiast jak się okazało, z pomocą pracowników kancelarii AE poszło naprawdę szybko i sprawnie - udało się odzyskać odszkodowanie, a sprawa była dość skomplikowana, chodziło o wypadek w miejscu pracy i podejrzewam, że samodzielnie nie udałoby nam się tego załatwić w taki sposób :)

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 17 maja 2022, 12:29
autor: gniewosz
Wiem, że sporo osób nadal ma problemy związane z kredytem we Frankach. A nie wiem czy zdają sobie sprawę, że mogą skorzystać z pomocy prawników z kancelarii odszkodowawczej, którzy pomagają również w tego typu sytuacjach. Ja naprawdę bez jakichkolwiek wątpliwości jestem w stanie powiedzieć, że oni zdecydowanie są w swoim fachu najlepsi. Skonsultujcie się z nimi, jeśli macie kredyt we frankach.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 maja 2022, 13:14
autor: Farida-89
Fajnie, że załatwiają również samochody zastępcze, z tego względu, że wiadomo, że różnie bywa, czasem podróżowanie komunikacją miejską nie wchodzi w grę. Ja mieszkam poza miastem, więc byłoby mi trudno dojeżdżać do pracy. Co chcę napisać - to jest kancelaria odszkodowawcza, która zajmuje się swoimi klientami, sprawami, kompleksowo, od a do z, załatwią wszystko.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 01 cze 2022, 23:17
autor: Fatima74
Ostatnio dość popularny jest temat kredytów, wcześniej głównie frankowych, a teraz również złotówkowych. My akurat mieliśmy problem z nadpłaconym kredytem frankowym, ale jeśli chodzi o pomoc frankowiczom ze strony pracowników kancelarii AE, to jest naprawdę nieoceniona. Polecam Wam skorzystać z ich pomocą możesz otrzymać zwrot nadpłaty z kredytu frankowego.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 cze 2022, 17:54
autor: Urszula98
Jeśli staracie się o odszkodowanie za błędy medyczne to tylko i wyłącznie z pracownikami kancelarii AE. Naprawdę znają się na swojej pracy, wiedzieli, jak podejść do tematu, żeby sprawa rozwiązała się szybko i przede wszystkim na naszą korzyść. Jestem naprawdę zadowolona, nie mam się do czego przyczepić i cieszę się, że właśnie ta firma, ta kancelaria została nam polecona.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 03 cze 2022, 22:28
autor: Leonard81
W zeszłym roku miałem wypadek komunikacyjny ze szkodą i okazało się, że mogę dostać większe odszkodowanie niż zostało mi zaproponowane. Dobrze, że zareagowałem w porę i przede wszystkim dostałem namiary na tę firmę odszkodowawczą z Częstochowy. Dzięki wyższemu odszkodowaniu, które udało się uzyskać, mogłem pozwolić sobie na dłuższą i skuteczniejszą rehabilitację.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 05 cze 2022, 10:49
autor: Ludomil75
Tak naprawdę, to sam nie wiem już co tutaj mógłbym jeszcze dopisać, bo naprawdę ogrom pozytywnych opinii świadczy o klasie i pełnym profesjonalizmie tej kancelarii odszkodowawczej https://kancelariaae.pl a może przede wszystkim, jej pracowników. Polecam z czystym sumieniem, bo kilkukrotnie ja, czy inni członkowie mojej rodziny mieliśmy już okazję korzystać, zawsze zadowoleni.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 06 cze 2022, 18:46
autor: Samson88
Cieszę się, że udało mi się jakiś czas temu znaleźć ten wątek. Chociaż słowo "znaleźć" jest tutaj chyba zbyt duże, dlatego, że nie ukrywam, że trafiłem tutaj przypadkowo. A jednak okazało się, że przypadku czasem jednak mają ogromny wpływ na życie. W tym przypadku bardzo pozytywny. Za wypadek na chodniku udało mi się z ich pomocą uzyskać naprawdę spore odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 cze 2022, 4:53
autor: Beat-93
Tak jak ktoś wyżej już chyba napisał, z tego co kojarzę, różne sytuacje nas w życiu czekają, różne rzeczy mogą się zdarzyć, dlatego warto mieć namiary na tego typu firmę. Ja uważam, że jeśli chodzi o odzyskiwanie odszkodowań, to Kancelaria Odszkodowawcza Automobile Expert nie ma sobie równych, bo są po prostu najlepsi i zależy im na tym, żeby pomóc klientowi.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 08 cze 2022, 18:43
autor: izabela77
Mam prawo jazdy od wielu lat, właściwie odkąd skończyłam osiemnaście lat, a jak pewnie się domyślacie z mojego nicka, było to jednak już jakiś czas temu, sporo podróżuję samochodem i do tej pory udało mi się wszystko na tyle, że nie miałam żadnej kolizji na drodze. Do niedawna, ale na szczęście nie stało się nic poważnego. A pracownicy kancelarii AE zorganizowali dla mnie samochód zastępczy.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 09 cze 2022, 17:24
autor: ludmiła
A ja się przyznam, bo nie uważam, że miałby to być dla mnie jakikolwiek powód do wstydu (tym bardziej, że jestem w stu procentach przekonana, że nie jestem w tym sama), że nie miałam pojęcia, że są takie kancelarie, które specjalizują się właśnie w takich sprawach jak odzyskiwanie odszkodowania za wypadek (czy to przy pracy, czy komunikacyjny, nieważne). Polecam firmę.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 11 cze 2022, 15:09
autor: ładana_62
W zeszłym roku wujek miał dość poważny wypadek w gospodarstwie rolnym i szczerze mówiąc, nie chcę nawet wiedzieć, jak w tym momencie mogłoby wyglądać jego życie, gdyby nie fakt, że dostaliśmy namiary na tę kancelarię odszkodowawczą https://kancelariaae.pl/wypadek-w-gospodarstwie-rolnym/ myślę, że nikt inny nie byłby w stanie aż tak dobrze pomóc w tej sytuacji.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 12 cze 2022, 0:18
autor: greta-67
Umówmy się, sprawy o zaniżanie odszkodowania nie są łatwe, bo wiadomo, że walka z ubezpieczycielem często jest naprawdę nierówna. Ale właśnie z pomocą specjalistów, zazwyczaj jest do wygrania, dlatego ja miałam już kilka razy okazję korzystać, no jeśli chodzi o odszkodowanie, to naprawdę oni są specjalistami w każdym calu, naprawdę. Polecam z czystym sumieniem.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 cze 2022, 11:29
autor: Beata88
Pomogli mi ostatnio po wypadku komunikacyjnym. Dostałam nie tylko samochód zastępczy, ale też dzięki pracownikom kancelarii AE moje odszkodowanie za szkodę majątkową, w postaci uszkodzonego samochodu nie zostało zaniżone. Jeśli chodzi o dopłaty do szkód w pojeździe, to korzystając z ich pomocy, możecie być naprawdę spokojni, napiszę jak wszyscy wyżej, znają się na tym.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 13 cze 2022, 17:18
autor: mojmira
Jest naprawdę sporo możliwości, z których warto, a nawet więcej, z których nawet trzeba korzystać, jeśli chodzi o zaniżone odszkodowania. Bo walka z ubezpieczycielami jest często trudna, ale do wygrania, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że takie kancelarie jak AE https://kancelariaae.pl są naprawdę skuteczne w tych postępowaniach, polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 14 cze 2022, 14:48
autor: Rozetta1983
Zeszłej zimy moja kochana babcia miała wypadek na chodniku może nie był jakiś poważny, natomiast uszkodziła sobie w jego wyniku nogę i tak naprawdę konsekwencje zdrowotne ciągną się do teraz. Wiadomo, to jest starszy człowiek, który nie regeneruje się już tak jak kiedyś. Dzięki pomocy pracowników kancelarii AE udało się uzyskać sensowne odszkodowanie.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 15 cze 2022, 18:14
autor: Nikoleta
Tak sobie przeglądam te opinie i zastanawiam się, co właściwie mogłabym jeszcze tutaj dopisać do tych wszystkich pozytywnych - i oczywiście słusznie pozytywnych - opinii na temat samej kancelarii AE i ich pracowników. Ja korzystałam już dwukrotnie i naprawdę, za każdym razem byłam w pełni zadowolona. Z ich pomocą załatwiłam też samochód zastępczy z oc.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 cze 2022, 8:11
autor: Fera_89
Też jestem zadowoloną klientką kancelarii Automobile Expert z Częstochowy. Mam do nich niedaleko, co jest wielkim plusem, bo dzięki temu mogłam wybrać się osobiście i przedyskutować sprawę związaną z zaniżonym odszkodowaniem, która mnie dotyczyła. Naprawdę znają się na swojej pracy, wiedzieli od razu jak się mówiąc przysłowiowo "za to zabrać". Polecam, profesjonalna kancelaria odszkodowawcza.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 16 cze 2022, 20:47
autor: benedykt1986
Na wstępie, przede wszystkim dziękuję Wam za ten wątek i za to, że dzięki Wam trafiłem do tej kancelarii odszkodowawczej. Szukałam specjalistów, bo niestety moja sprawa była dość skomplikowana i nie każdy był w stanie jej sprostać. Dlatego się cieszę, że udało się ją rozwiązać, szczególnie - po mojej myśli. W skrócie, chodziło o odszkodowanie za błędy medyczne.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 cze 2022, 8:17
autor: kamil-77
Prawdopodobnie nikogo już nie zdziwi kolejna pozytywna opinia i powiem szczerze, że nawet zastanawiałem się, czy jest sens pisać, skoro jak widać wszyscy klienci kancelarii są zadowoleni, ale stwierdziłem, że tak, skoro pomogli, to zostawię swoją opinię. Moja sprawa dotyczyła odszkodowania za wypadek w pracy, wprawdzie bez dużego uszczerbku na zdrowiu, ale jednak.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 18 cze 2022, 18:13
autor: tessa89
Jakiś czas temu zdarzył mi się wypadek komunikacyjny i od swojego ubezpieczyciela dowiedziałam się, że nie dostanę samochodu zastępczego, bo z mojego oc mi się nie należy, natomiast nikt nie doradził, że mogłabym skorzystać z takiej opcji jak samochód zastępczy z oc sprawcy kolizji. Udało się to zorganizować właśnie dzięki kancelarii AE i jej pracowników, polecam.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 19 cze 2022, 17:47
autor: Bronislaw1994
Szczerze powiem, że jeszcze jakiś czas temu nie miałem pojęcia, że istnieją takie kancelarie, które specjalizują się właśnie w odzyskiwaniu odszkodowań. Bardzo się cieszę, że kiedy potrzebowałem pomocy tego typu, polecono mi kancelarię odszkodowawczą AE, pomogli, bo z tego co słyszałem, takie sprawy jak odzyskiwanie odszkodowania nie są łatwe i najlepiej zaufać specjalistom.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 21 cze 2022, 11:43
autor: Konrada1983
Szczerze mówiąc, bardzo się obawiałam rozwiązania mojej sprawy, to znaczy, obawiałam się, że po prostu nie pójdzie tak, jakbym sobie tego życzyła, na szczęście wszystko poszło sprawnie, bezproblemowo (bez problemowo dla mnie, bo podejrzewam, że pracownicy kancelarii musieli sporo pracy włożyć w sprawę). Moje zaniżone odszkodowanie było można powiedzieć "ciosem w policzek", nie poradziłabym sobie sama.

Re: kancelariaae.pl - opinie

: 22 cze 2022, 14:54
autor: Waryn_91
Mieliśmy bardzo przykrą sytuację w rodzinie, w wyniku wypadku komunikacyjnego jakiś czas temu zginął na drodze nasz wujek. Okazało się, że pomimo tego, że częściowo, ale zaznaczam, częściowo, zdarzenie drogowe było również z jego winy, okazało się, że rodzinie przysługuje odszkodowanie za szkodę ze skutkiem śmiertelnym. Całość załatwili nam właśnie w kancelarii AE.