Strona 1 z 1

Nowy Ład - nowa firma

: 05 lut 2022, 8:29
autor: Ulryka
Czy ktoś z Was pomimo tego całego zamierzania z Nowym Polskim Ładem zdecydował się ostatnio na to, że jednak nie będzie czekał i otworzy teraz swoją firmę? Ja mam ciągle jakieś wątpliwości, ale z drugiej strony mówię sobie, jak nie teraz, to kiedy? Chcę otworzyć salon stylizacji paznokci, w tym momencie pracuję jako stylistka, więc doświadczenie mam już naprawdę spore.

Re: Nowy Ład - nowa firma

: 26 lut 2022, 14:49
autor: sroka
Mi ciężko było na początku z tym nowym ładem, bo zmian jest sporo z ulgami, podatkami, wykupiłam sobie dostęp do tego portalu https://www.lp-wip.pl/praktyczny-komentarz-do-ustawy-o-rachunkowosci można to zrobić na 14 dni, jest to okres testowym w którym można zrezygnować jeśli nie chcemy dalszego korzystania. Dostęp na 14 dni to kosztuje 9,90 zł. Można znaleźć mnóstwo artykułów na temat nowego ładu, materiały są przygotowane przez ekspertów .....

Re: Nowy Ład - nowa firma

: 21 lip 2022, 7:49
autor: konstanty
Jak własna firma to również strona www, dzięki której zaistniejesz w sieci i zdobędziesz nowych klientów. Firma Hermer tworzy efektywne i funkcjonalne strony www. W chwili obecnej posiada ofertę kierowaną do deweloperów. Oto link do oferty https://e-hermer.pl/strony-internetowe-dla-developerow Za rozsądną cenę otrzymujemy wspaniałą i wyjątkową stronę www. Firma posiada ponad 10 lat doświadczenia, które procentuje najwyższą jakością usług. Z pewnością firma Hermer jest godna polecenia, a spora ilość pozytywnych opinii pozwala zaufać. Szczerze polecam!!