Strona 1 z 1

Dobry adwokat Łódź

: 07 maja 2020, 8:37
autor: Świetlana84
Cześć, potrzebuję profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa cywilnego. Znalazłam ofertę kroladwokat.pl - czy ktoś z was korzystał z usług tej kancelarii?

Re: Dobry adwokat Łódź

: 09 maja 2020, 13:19
autor: Miłogost84
Bardzo polecam tę kancelarię. Pan Adrian Król pomógł mi wywalczyć alimenty, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. To bardzo zaangażowany człowiek z indywidualnym podejściem do każdego klienta :)

Re: Dobry adwokat Łódź

: 17 maja 2020, 13:39
autor: Olkka
Wszystko zależy od dziedziny w jakiej potrzebujesz pomocy. Ale ja ze swojej strony moge polecić kancelarię JST z Warszawy. chętnie konsultują choćby przez skypa więc odległość to nie problem. Ja już kilka razy korzystałam tam z pomocy Pana Tomaszczyk i zawsze byłam zadowolona.

Re: Dobry adwokat Łódź

: 31 maja 2020, 10:15
autor: majsterekmaly
W Łodzi bardzo dobre opinie ma mecenas Mariusz Olężałek, można śmiało zgłaszać się do niego ze sprawami karnymi. Zawsze spotkamy się tam z rzetelną i fachową pomocą, kancelaria ma numer czynny całą dobę, dzięki temu mogą osobiście pomóc nawet w bardzo dziwnych godzinach nocnych. W przypadku areszt czy zatrzymania również bardzo skutecznie ratują z opresji.

Re: Dobry adwokat Łódź

: 06 cze 2020, 16:03
autor: lotyka
Moja sprawe rozwodowa to Łukasz Wegłowski prowadzil, w Szczecinie, bo tam wczesniej z mezem mieszkalam. Naprawde dzieki niemu odbylo sie to bezbolesnie i szybko i z takimi efektami jakich oczekiwalam.

Re: Dobry adwokat Łódź

: 26 maja 2022, 23:00
autor: Zofia
Ja polecam adwokata Macieja Organiściaka - wybitny specjalista od spraw cywilnych i rodzinnych. Korzystałam z usług kilku mecenasów w Łodzi i ten przypadł mi najbardziej do gustu i ma bardzo konkurencyjne stawki. Wcześniej szukałam sporo opinii na forach i w rankingach i mecneas Organiściak jest jednym z lepiej ocenianych. Mi pomagał w rozwodzie i sprawa przebiegła dla mnie bardzo pomyślnie, a w dodatku bez mojego większego udziału. Wszystko załatwił za mnie pan adwokat, więc zrobione tak jak to powinno być.

Re: Dobry adwokat Łódź

: 17 cze 2022, 16:31
autor: Asiek78
Korzystałam ostatnio z usług adwokata Jarosława Szkudlarka i jestem bardzo zadowolona z jakości i wyniku sprawy. Bardzo profesjonalna kancelaria, a sam mecenas zawsze na sprawie był przygotowany. Szczerze polecam moja sprawa dotyczyła podziału majtku z ustaleniem nakładów i udziałów oraz rozliczenia firmy męża, a wcześniej rozwód z winy męża, oczywiście z ustaleniem alimentów na mnie i dzieci.
W obu sprawach adwokat Jarosław Szkudlarek sprawdził się na 100%. :D Joanna B