hurtownia elektryczna

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 31
Rejestracja: 26 sie 2019, 22:24

hurtownia elektryczna

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

mozecie polecic mi jakas sprawdzona hurtownie elektryczna?
Awatar użytkownika
MonikaNos
Posty: 32
Rejestracja: 28 sie 2019, 23:54

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: MonikaNos »

Czesc,

ja moge Ci polecic hurtownie elektryczna asaj.
Ostatnio kupowalem tam stycznik 3 fazowy i musze przyznac, ze byl to sklep, gdzie znalazlem go najtaniej.
Takze polecam tam zajrzec i poszukac, pewnie znajdziesz to co Cie interesuje! :D :D
Awatar użytkownika
roonz
Posty: 143
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:52

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: roonz »

JakubNowakowski pisze: ↑03 mar 2020, 23:21 Czesc,

mozecie polecic mi jakas sprawdzona hurtownie elektryczna?
Najlepiej szukać online bo ostatnio coś spore problemy są z dostawami do sklepów. W każdym razie u mnie w okolicach Poznania wieczne braki są i lepiej poszukać w internecie ______________________________________________________________________________________
małecki

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: małecki »

Ja od jakiegoś czasu robię zamówienia tylko na https://www.tim.pl/ bo to solidna hurtownia, jak gwarantują dostawę 24h to tak idzie wysyłka. Ja akurat na to patrzę, bo kiedy mam zlecenie na instalację to nie mogę długo czekać za towarem. Tylko polecam się zarejstrować, by otrzymać wycenę indywidualną
jarosławski

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: jarosławski »

JakubNowakowski pisze: ↑03 mar 2020, 23:21 Czesc,

mozecie polecic mi jakas sprawdzona hurtownie elektryczna?
Zdecydowanie polecam Delta Elektro. To internetowa hurtownia elektryczna, co jest tylko na plus. W wolnej chwili zamawiam towar, często wieczorem po pracy, a na drugi dzień mam wszystko dowiezione na budowę. To bardzo wygodne, nie muszę już gromadzić wszystkiego na zapas i z językiem na brodzie jechać kilkanaście kilometrów po części, do tego stać w korkach i tracić czas, teraz wszystko przyjeżdża bezpośrednio do mnie.
ODPOWIEDZ