Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Wątek o prowadzeniu firmy.
Saśka

Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Saśka »

Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń kosmetycznych jak autoklawy kosmetyczne? Jeżeli tak, to mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję i jednak też będzie to sprzęt na długie lata.
Miśka

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Miśka »

My akurat jeżeli chodzi o sam wybór skutecznych i przede wszystkim wydajnych urządzeń typu autoklaw to wygrał model Enbio s ze względy na duże możliwości sterylizacji narzędzi i bezpieczeństwo. Najlepszą ofertę udało nam się znaleźć w hurtowni kosmetycznej FineFactory https://finefactory.pl/p/218/106303/aut ... firma.html na promocji i obsługa również w pełni profesjonalna.
Doń

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Doń »

Jak najbardziej, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń kosmetycznych do swojej hurtowni to na pewno warto wymienić ofertę przygotowaną przez FineFactory i też autoklawy można u nich znaleźć model endo S który teraz chyba jest szczególnie cenionym modelem w gabinetach kosmetycznych, która pozwoli poprawić wydajność pracy!
Saśka

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: Saśka »

Doń pisze: ↑19 cze 2021, 11:23 Jak najbardziej, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń kosmetycznych do swojej hurtowni to na pewno warto wymienić ofertę przygotowaną przez FineFactory i też autoklawy można u nich znaleźć model endo S który teraz chyba jest szczególnie cenionym modelem w gabinetach kosmetycznych, która pozwoli poprawić wydajność pracy!
O proszę dobrze wiedzieć! Skoro tak sobie chwalicie to trzeba będzie sprawdzić ;)
AlicjaKeś

Re: Autoklawy kosmetyczne - jakie warto wybrać?

Post autor: AlicjaKeś »

Natomiast jeżeli chodzi o wybór optymalnego wyposażenia do swojego salonu kosmetycznego to warto tutaj wymienić właśnie FineFactory. Profesjonalna obsługa, racjonalne ceny i szereg funkcjonalności, jak intuicyjny i prosty w obsłudze, automatyczne raportowanie, sterylizacja kilku pakietów narzędzi na raz. Dla mnie jak do tej pory niezastąpiona.
ODPOWIEDZ