System płatności ratalnej wordpress

Wątek o prowadzeniu firmy.
Barińka

System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Barińka »

Witam!
Na co zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie można liczyć na konkretne wsparcie i jasne warunki przy długofalowej współpracy w zakresie znalezienia firmy oferujące porządny i polecany system płatności ratalnej do naszego sklepu? Pomożecie bo sam trochę sie w tym zagubiłem :)
Tełek

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Tełek »

Jak dobry system płatności ratalnej do sklepu postawionego na wordpress to na pewno warto tutaj wymienić iRaty.pl https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca przede wszystkim duże możliwości biznesowe i wygoda sprzedaży drogich produktów bo klienci naprawdę nie mają na co tutaj narzekać.
Łęcki

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Łęcki »

Także uważam, że wato właśnie na ich stronie można sprawdzić sobie na spokojnie moduł iRaty który powinien spełnić twoje wymagania zarówno pod względem jakości, profesjonalnej obsługi i jednocześnie fajnych możliwości leasingu. Mam nadzieję, że również pozytywnie się co do tego rozwiązania przekonacie i skorzysta na tym wasz sklep online ;)
Barińka

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Barińka »

Łęcki pisze: ↑29 maja 2021, 19:15 Także uważam, że wato właśnie na ich stronie można sprawdzić sobie na spokojnie moduł iRaty który powinien spełnić twoje wymagania zarówno pod względem jakości, profesjonalnej obsługi i jednocześnie fajnych możliwości leasingu. Mam nadzieję, że również pozytywnie się co do tego rozwiązania przekonacie i skorzysta na tym wasz sklep online ;)
Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę co i jak i liczę że temat jeszcze trochę tutaj będzie nam się rozwijał!
Epoń

Re: System płatności ratalnej wordpress

Post autor: Epoń »

Również dołączam do pozytywnych opinii odnośnie iRaty https://www.platformaratalna.pl/wspolpraca korzystamy pół roku. Sprawna obsługa, rozpatrywanie wniosków, klienci zadowoleni my także bo tak buduje się zaufanie i z miesiaca na miesiac na pewno klientów korzystających z takiej możliwości korzysta. Także duży plus!
ODPOWIEDZ