Urządzenie wnętrz sklepy

Polecamy sklepy online. W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Moriń

Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: Moriń »

Pomyślałam, że może fajnie byłoby stworzyć taki wątek, gdzie wypisywalibyśmy wszystkie sklepy, w których zakupiliśmy artykuły remontowe i urządzanie wnętrz, między innymi sklepy meblowe czy sklepy z dodatkami do mieszkania. Co o tym myślicie?
bernadetta_niedźik

Re: Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: bernadetta_niedźik »

Ja polecam ten sklep https://ogrodolandia.pl/ maja fantastyczne donice i meble ogrodowe, które mozna wykorzystac tez w domu. Sama kupilam od nich kilka produktow i nigdy mnie nie zawiodly.
Julkż

Re: Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: Julkż »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy która wykona dla nas niepowtarzalne meble na wymiar to polecam zapoznać się z oferta tej firmy http://warsztatpomyslow.eu/. Ja zamówiłam u nich szafę wnękową z lustrem. Szafa jest piękna wizualnie ale też bardzo funkcjonalna.
krystiankąt3

Re: Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: krystiankąt3 »

Fajne porady znajdziesz nawet na homebook. Jak szukasz jakichś produktów bardziej prestiżowych koniecznie sprawdź tutaj.
Jaśkowiak

Re: Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: Jaśkowiak »

A co myślicie, by donice były betonowe? Bardzo spodobała nam się wylewka betonowa (oczywiście dobrze ją zabezpieczyliśmy) i zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem.

__________
betoniarnia Radomsko
– najlepsza oferta w regionie
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: sapex »

Przeglądam właśnie gazetka promocyjna obi i powiem Wam, że mają aktualnie bardzo ciekawą ofertę. Co do sklepów meblowych to ja mam tak, że mam kilka swoich sprawdzonych, ale z drugiej strony jak gdzieś akurat trwa fajna promocja, a takich rzeczy potrzebuje to czasem zamawiam też z nowych sklepów.

parafia męcina msze
martakuła

Re: Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: martakuła »

Urządzenie sklepu wcale nie jest taka łatwa sprawą. W końcu trzeba dokładnie rozplanować, żeby sklep był ergonomiczny i miał wszystkie niezbędne funkcjonalności. Wyposażenie pomieszczeń zależy tak naprawdę od tematyki, którą będziemy się zajmować. Inne meble będą potrzebne w sklepie spożywczym, a inne w sklepie elektronicznym.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: Marek78 »

Witam, co sądzicie o panelach ściennych? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://lubiemeble.pl/beds/panele-tapicerowane-scienne Czy uważacie,że warto w ten sposób urządzać ściany i mieszkanie? Z chęcią dowiem się więcej na temat montowania tych paneli. Pozdrawiam.
Łukasz96

Re: Urządzenie wnętrz sklepy

Post autor: Łukasz96 »

Jeżeli szukacie oferty metalowych mebli dla szkół, urzędów oraz innych budynków użyteczności publicznej, to chciałbym Wam polecić ofertę firmy ABES. Moim zdaniem jest to najlepsza oferta tego typu dostępna w sieci, w której możecie zakupić np. meble metalowe warsztatowe.
ODPOWIEDZ