gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
bernos
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:08

gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: bernos »

Macie jakieś pomysły ? to będzie dopiero mój pierwszy tatuaż no ale zależy mi na tym by był udany więc szukam tylko doświadczonego tatuatora. Chętnie wezmę pod uwagę każdy namiar na studio w Wawie.
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: ritabra »

o też się chętnie podepnę do tematu, kończę niedługo 25 lat i obiecałam sobie kiedyś, że taki właśnie sobie zrobię prezent urodzinowy :)
Awatar użytkownika
digil
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:48

Re: gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: digil »

ja swój pierwszy tatuaż też robiłem w moje urodziny haha :) a jeśli chodzi o dobre studio w Wawie to dla mnie bezkonkurencyjne jest JAH LOVE TATTOO :) Znajdziecie ich na ulicy Wilczej, w samym centrum. Super miejsce, fajna atmosfera i zgarana ekipa.
Awatar użytkownika
bernos
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:08

Re: gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: bernos »

już mi się chyba gdzieś kiedyś obiła ta nazwa o uszy ale jakoś wyleciało mi z głolwy. Pracuje niedaleko na Kruczej wiec tu rzut beretem w sumie. do kogo warto się zapisać ?
Awatar użytkownika
digil
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:48

Re: gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: digil »

warto do wszystkich heh tak naprawdę każda z tych osób ma swój własny styl i charakter pracy. Zalezy co chcesz sobie zrobić, w sensie jaki motyw. Przejrzyj sobie fotki ich prac i może coś wpadnie Ci w oko ( mają profil na fb).
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 143
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:40

Re: gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: Wektor »

Co do fajnego tatuażu to w Warszawie zgłoście się do Art Force https://artforce.pl/ Pracuje tam fajna ekipa i dokonuje cudów :) Wszystkie tatuaże, które u nich robiłem to są moje najlepsze tatuaże, także ja już tylko do nich się zapisuję.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: otylia »

Jak to Twój pierwszy tatuaż to z góry powiem o pielęgnacji po zrobieniu. Wiem jaka to radość jak się pierwszy zrobi, okazuje się że tak mocno nie bolało i w ogóle o Bożym świecie się zapomina. Ale to jest świeża rana o trzeba kilka dni o nią zadbać. Wystarczy jak będziesz psikać Octeniseptem. Polecany jest do pielęgnacji tatuaży i sprawdza się bardzo bardzo dobrze.

nsch
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: prawek1 »

Trzeba sprawdzić, gdzie świetnie robią tatuaże. Jednak taki zostaje na lata, więc musi być profesjonalny. Najlepiej poczytać opinie link o danym tatuażyście. Tatuaże można dzisiaj sobie robić nawet na całym ciele, ale to już trzeba mieć pewność, że ktoś solidnie takie wykona.
aśka4

Re: gdzie na fajną czarno-białą dziarkę w Warszawie ?

Post autor: aśka4 »

W każdym mieście dzisiaj można sobie wykonać tatuaż i wiem, że tutaj https://www.skytattoo.net/studio-salon- ... -szczecin/ w Szczecinie znajdziemy salon, gdzie wykonują prawdziwe dzieła. Warto im zaufać, bo już wykonali nie jeden tatuaż. Będzie on piękny przez lata.
ODPOWIEDZ