Jaka antykoncepcja na początek?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
murielka
Posty: 62
Rejestracja: 23 wrz 2019, 13:03

Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: murielka »

Zastanawiam się na wyborem rodzaju i nie wie na który rodzaj sie zdecydować...
Awatar użytkownika
plasma
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:47

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: plasma »

Ja od 2 lat biorę tabletki vines więc taką antykoncepcję mogę Ci polecić ale i tak o tym zdecyduje lekarz jakie Ty tabletki dostaniesz więc radziłabym zacząć jednak od wizyty u ginekologa
Awatar użytkownika
84Marek
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:35

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: 84Marek »

Bez wiedzy nie można tu doradzać. Czekam aż ktoś inny się wypowie.
Wiedziałam, jak ciężko jest być córką ludzi, którzy cię nie dostrzegają, nawet jeśli stoisz przed nimi i tupiesz nogą.
Awatar użytkownika
Madonnowa
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:20

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: Madonnowa »

Nikt nie zdecyduje za ciebie :) tu potrzebny jest lekarz i podstawowe badania. Mozliwosci masz duzo, najbardziej popularne są chyba tabletki bo mają dużą skutecznosc. Poczytaj sobie tutaj http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonc ... j-kobiety/ czemu sa tak chetnie wybierane :)
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 127
Rejestracja: 09 wrz 2019, 18:14

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: Katarzyna »

plasma pisze: ↑30 wrz 2019, 8:52 Ja od 2 lat biorę tabletki vines więc taką antykoncepcję mogę Ci polecić ale i tak o tym zdecyduje lekarz jakie Ty tabletki dostaniesz więc radziłabym zacząć jednak od wizyty u ginekologa
ojj tak vines na sam start są idealne, maja mało hormonów przez co świetnie korelują z organizmem. Dodatkowo dobrze dobrana antykoncepcja potrafi naprawdę przynieść szereg pozytywnych skutków http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonc ... -na-miare/ jak na przykład to, ze nasze włosy i skora twarzy jest naprawdę w lepszej kondycji no i co najważniejsze, pms nie sa takie uciążliwe
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 114
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: cersei »

:)
Awatar użytkownika
Amelka20
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:54

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: Amelka20 »

No to znaczy tak. Jeśli to by ode mnie zależało, to ja bym się na pewno nie pakowała w żadne nieciekawe historie, tylko jeśli już, zdecydowałabym się po prostu na prezerwatywy, tylko takie https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... oducent=or , nielateksowe. One są bezpieczniejsze, a jednak niczym się człowiek nie truje.
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: megusta »

A ja na początek też dostałam tabletki vines, cieszę się bo wiele o nich dobrego czytałam więc zakładam że i ja będę z nich zadowolona
Awatar użytkownika
mon
Posty: 97
Rejestracja: 29 maja 2020, 7:55

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: mon »

Warto wiedzieć, ze anty czasami zawodzi niestety... Dlatego tak ważne jest aby zawsze mieć możliwość skorzystania z pigułki wczesnoporonnej. ja na przyklad zamawiałam pigułki u https://9tygodni.pl i mam pewność przynajmniej ze niechcianej ciąży nie bedzie.
gość

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: gość »

myslę że tabletki
Awatar użytkownika
frajka
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:41

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: frajka »

Mnie ginekolog jaką pierwszą antykoncepcję zapisał tabletki vines. Dużo mi o nich opowiadał, że mają niską zawartość hormonów, że nie będę miała przez to skutków ubocznych itp. I muszę przyznać, że faktycznie miał rację. Mija już kolejny rok, a ja nadal czuję się tak samo dobrze jak na początku.
Muśka

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: Muśka »

Gdy antykoncepcja okaże się zawodna to w Polsce ciężko liczyć na pomoc. Czechy są normalniejsze pod tym względem, tam dopuszczalne jest przerwanie ciąży do 12 tygodnia. Można to zrobić bezpiecznie, w warunkach kontrolowanych przez lekarzy. Najbliżej mamy do czeskiej klinik ginekologicznej Stonava, jest ona zaledwie 5 kilometrów od granicy.
Patyś

Re: Jaka antykoncepcja na początek?

Post autor: Patyś »

Muśka pisze: ↑28 maja 2021, 18:45 Gdy antykoncepcja okaże się zawodna to w Polsce ciężko liczyć na pomoc. Czechy są normalniejsze pod tym względem, tam dopuszczalne jest przerwanie ciąży do 12 tygodnia. Można to zrobić bezpiecznie, w warunkach kontrolowanych przez lekarzy. Najbliżej mamy do czeskiej klinik ginekologicznej Stonava, jest ona zaledwie 5 kilometrów od granicy.
Tak samo świetna opieka lekarska jest w czeskiej klinice aborcja.cz, gdzie również można legalnie przerwać ciążę.
ODPOWIEDZ