renowacja mebli

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
digil
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:48

renowacja mebli

Post autor: digil »

Czy macie jakiś pomysł, jak niskim kosztem odnowić stare meble ?
Awatar użytkownika
bernos
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:08

Re: renowacja mebli

Post autor: bernos »

hmm wiesz co teraz w tych sieciówkach ceny nowych mebli wcale nie są duże. Ja też myślałem na początku by podziałać samodzielnie ale ostatecznie kupiłem w dobrej cenie nowy zestaw.
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: renowacja mebli

Post autor: ritabra »

a ja lubię odnawiać stare meble i okazuje się, że czasem wystarczy zmiana uchywtów/gałek czy nózek i mebel nabiera zupełnie innego charakteru.
Awatar użytkownika
digil
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:48

Re: renowacja mebli

Post autor: digil »

ooo o tym nie pomysłałem :) muszę więc poszukać gdzieś w sieci jakiś fajnych gałek, mam białe meble więc to faktycznie może się udać bo można pobawić się kolorem itd.

chrome javascript
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: renowacja mebli

Post autor: ritabra »

dokładnie tak :) bardzo duży wybór ciekawych uchwytów znajdziesz w GTV https://www.gtv.com.pl/pl/produkty/kata ... ekoracyjne. Ja dodatkowo kupowałam tam jeszcze zawiasy i prowadnice. Szybka wysyłka, dobra jakość a przy tym niezłe ceny :)
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 175
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:52

Re: renowacja mebli

Post autor: tekla »

bernos pisze: ↑13 sie 2019, 16:55 hmm wiesz co teraz w tych sieciówkach ceny nowych mebli wcale nie są duże. Ja też myślałem na początku by podziałać samodzielnie ale ostatecznie kupiłem w dobrej cenie nowy zestaw.
Dokładnie tak. Coraz mniej osób myśli o renowacji mebli, bo to po prostu się nie opłaca. Rzuć okiem np. tu https://promykmeble.pl/c/meble-tapicerowane/pufy/ na ceny puf. Dla mnie to normalny wydatek - mogę tyle zapłacić. A renowacja nie wyjdzie dużo taniej niestety.
Awatar użytkownika
Madonnowa
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:20

Re: renowacja mebli

Post autor: Madonnowa »

Na internecie znajdziesz duzo porad na odnowienie mebli DIY wiec mozesz cos pokombinowac. No a jesli chodzi o tkanine np na kanapie to juz musisz miec fachowca albo firme :) My wymienialismy tkanine naroznika na magic home bo stawiam na jakosc i latwosc czyszczenia :D Tu nie mam z tym problemu
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: renowacja mebli

Post autor: Lolka »

W dzisiejszych czasach są już takie farby i lakiery, że możliwa jest renowacja praktycznie każdego mebla. Jeśli więc macie jakieś stare meble do renowacji, to nie wyrzucajcie ich na śmietnik - odnowione mogą wyglądać naprawdę pięknie, a jednocześnie oryginalnie ;)
Awatar użytkownika
cersei
Posty: 120
Rejestracja: 03 lut 2020, 14:49

Re: renowacja mebli

Post autor: cersei »

Renowacja mebli to jedno, my teraz własnie kupiliśmy jeszcze farby do ścian żeby odświeżyć całe nasze mieszkanie :) Bo naprawdę jest to bardzo potrzebne, a chciałabym tez, żeby było ładnie. Wybralismy kilka kolorów, jeden z nich to biały mam nadzieję, ze bedzie ok wszystko :)
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: renowacja mebli

Post autor: Uleńka »

Myslę ,że świetnym pomysłem jest wypozyczenie takich odpowiednich maszyn stolarskich typu szlifierka krawędziowa czy automatyczna tokarka - dzięki którym łatwo odnowimy i nadamy nowego charakteru takim meblom :) Ta firma https://maszyny-stolarskie.com.pl/ akurat oferuje takie sprzety w dobrych cenach. Nie musimy ich kupować , więc to świetne rozwiązanie i ekonomiczne. No i to łatwy oraz wygodny sposób na odnowienie mebli, które wpasują się w każdą aranżację :)
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 123
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:52

Re: renowacja mebli

Post autor: Alicja »

Skoro mowa o maszynach - te niestety w najmniej oczekiwanym momencie potrafią ulec awarii lub usterce. W takiej sytuacji warto mieć namiary na odpowiednią firmę,która oferuje dobrej jakości części zamienne i oryginalne do maszyn a także materiały eksploatacyjne takie jak np smar. Zajrzyjcie na ofertę Interhandler www.interhandler.pl myślę ,że znajdziecie tu wszystko co trzeba :)
Awatar użytkownika
Wektor
Posty: 143
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:40

Re: renowacja mebli

Post autor: Wektor »

Jakbyście potrzebowali też odnowić okna w domu to mam dla was dobry namiar https://renovations.pl/ z Łodzi. Firma jest mega solidna, to genialni profesjonaliści, zresztą zobaczcie sobie na stronie efekty ich prac. Korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy z nich w 100 % zadowoleni.
ODPOWIEDZ