Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Mariam91
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2019, 22:58

Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: Mariam91 »

Cześć, czy są tu jakieś mamy, które szybko wróciły do pracy lub ogólnie są aktywne? Przymierzam się do kupna wózka, zamierzam szybko wrócić do pracy, mój narzeczony dużo pracuje, często będę sama odwozić maluszka do dziadków, później do żłobka, dlatego szukam małego, lekkiego wózka, najlepiej 3w1 :P Możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
Mariam91
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2019, 22:58

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: Mariam91 »

Faktycznie śliczny, idealny! Dzięki! :)
Awatar użytkownika
Liwia
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:21

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: Liwia »

Jeśli zamierzasz szybko wrócić do pracy, to z pewnością przyda Ci się elektroniczny podgrzewacz do pokarmy i sterylizator w jednym :)
Awatar użytkownika
Robert55
Posty: 5
Rejestracja: 28 lip 2019, 23:26

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: Robert55 »

Mariam91 pisze: ↑08 sie 2019, 2:45 Cześć, czy są tu jakieś mamy, które szybko wróciły do pracy lub ogólnie są aktywne? Przymierzam się do kupna wózka, zamierzam szybko wrócić do pracy, mój narzeczony dużo pracuje, często będę sama odwozić maluszka do dziadków, później do żłobka, dlatego szukam małego, lekkiego wózka, najlepiej 3w1 :P Możecie coś polecić?
Kupiłem synowi właśnie wózek 3 w 1, taki
Wózek dziecięcy Tutis Tapu (3 в 1), kupiłem tutaj https://allmega.pl/kolaski/, jest bardzo lekki i żona jest tym wózkiem naprawdę zadowolona) Ja też))
Awatar użytkownika
Estera_87
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2019, 4:08

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: Estera_87 »

Serdecznie polecam wózek Cybex Mios 2.0 Nie dosyć, że bardzo funkcjonalny, to jeszcze piękny :)


Obrazek
Awatar użytkownika
BuuBaa
Posty: 37
Rejestracja: 16 lip 2019, 12:58

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: BuuBaa »

Jeśli chodzi o spacerówkę to polecam rzucić okiem na taki model: https://aberlystore.pl/pl/p/Disney-by-E ... ament/1047 . Mi bardzo przypadł do gustu. Uważam, że motyw Disneya to oryginalna opcja.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 20
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:57

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: milagros »

Wózek to najważniejsza kwestia ale ja chciałam zapytać czy taka chusta kółkowa jak na stronie https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Nosidelk ... -1303.html to dobry prezent dla młodej mamy? Bo siostra urodziła niedawno i chcę dać jej coś praktycznego a sama nie mam doświadczenia w tym temacie dlatego was pytam. Korzystacie może z takiej?
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: ritabra »

A co powiesz na spacerówkę Euro-cart Volt Pro , która posiada siedzisko przeznaczone już dla malucha od dnia narodzin. Możesz go rozłożyć jedną ręką, posiada amortyzowane łożyskowane koła oraz budkę z dodatkową sekcją. Prowadzi się go bardzo przyjemnie, steruje się nim łatwo.
Awatar użytkownika
plasma
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:47

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: plasma »

fajne są te wózki do biegania
Awatar użytkownika
murielka
Posty: 62
Rejestracja: 23 wrz 2019, 13:03

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: murielka »

Tak ale super jest też silver cross surf do którego zamiast przednich kół możesz założyć jedne trekkingowe i normalnie robisz z wózka rasową terenówkę, wózek "idzie jak wściekły" nawet po wyboistym terenie i pod górę.
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: megusta »

Ja mam x-landera x-run, to jest świetny wózek dla mam które kochają bieganie i aktywność na świeżym powietrzu i chcą to połączyć ze spacerami z dzieckiem, wózek jest doskonale przystosowany, stabilny i ma dodatkowy hamulec
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 175
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:52

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: tekla »

Dla aktywnej mamy przyda się też nosidełko dla niemowlaka . Można iść na spacer i w bezpieczny sposób przenosić dziecko. Tylko musi ono być wygodne, dlatego trzeba zwracać uwagę na producenta. Słyszałam, że na Tulisie.pl jest duży wybór nosidełek od dobrych producentów. Ceny też są ok. Sklep przekazuje też 1% z każdego zakupu na rzecz biednych i potrzebujących dzieci.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Wózek dziecięcy dla aktywnej mamy

Post autor: mczay »

Polecam Euro-Cart Volt Pro. Wózek masywny, dobrze się prowadzi i podbija. Jest bezpieczny dla dziecka, co też jest istotne. Jestem dosyć aktywna i wózek nie ustępuje mi na krok, a jednak nie czuję jakby był dla mnie "ciężarem". Dlatego uważam, że powinnaś go wybrać.
ODPOWIEDZ