Wózek dla dziecka

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
polna
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:29

Wózek dla dziecka

Post autor: polna »

Czy Wy też macie problem z wyborem wózka dla swojego dziecka? Asortyment jest tak ogromny, że trudno się zdecydować. Spodobał mi się taki: https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam ... nfigurator gdyż wydaje mi się, że jest estetyczny a zarazem funkcjonalny. Czy spełni swoją rolę i sprawdzi się na miejskich, nierównych chodnikach? Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?
Awatar użytkownika
kornelia
Posty: 67
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:39

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: kornelia »

W wolnej chwili zajrzyj też na stronę https://bejbi.eu/. Jest to bardzo dobrze wyposażony sklep internetowy dla maluchów. W swojej ofercie mają też duży wybór wózków.
Awatar użytkownika
Amelka20
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:54

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Amelka20 »

Też tak uważam. Dziś na rynku jest taki szeroki wybór wózków dziecięcych , że naprawdę trudno się zdecydować. Dla mnie najważniejsze jest to, by był on wygodny i bezpieczny dla dziecka, a także dobrze się prowadził, był lekki i łatwo się składał. Wszystkie te wymagania spełniają Wózki dla dzieci Mima. A ty? Wybrałeś już wózek dla maluszka, czy dopiero stoisz przed tym ważnym wyborem?
Awatar użytkownika
Kriegstein
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 14:49

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Kriegstein »

Ciężko będzie coś doradzić tutaj. Zwłaszcza, że się na tym nie znam.
Crash nie miał zbyt wielu szarych komórek i często musiały machać do siebie, by zwrócić uwagę koleżanek.
Awatar użytkownika
erdnusse
Posty: 37
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:59

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: erdnusse »

Wybór dobrego i praktycznego wózka spędza nie jednej sen z powiek. Zależy nam na bardzo dobrym komforcie naszego maluch i nic w tym dziwnego. W końcu dziecko spędza sporo czasu we wózku. Widziałam ostatnio bardzo fajne wózki na https://www.ceneo.pl/Wozki_dzieciece_i_ ... ljunga.htm i nawet mój narzeczony stwierdził,że są w miarę dobre. Więc sądzę,że jednak suszę się i zamówię taki. Trzeba wykorzystać okazję póki facet się na to zgadza
Awatar użytkownika
zulus
Posty: 38
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:43

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: zulus »

Wybór wózków jest naprawdę duży i warto wziąć różne opcje pod uwagę. Mi na przykład bardzo spodobał się ten model: https://aberlystore.pl/pl/p/Disney-by-E ... ament/1047 . Moim zdaniem jest niedrogi a ciekawie się prezentuje.
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 175
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:52

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: tekla »

U nas szczególną wagę przykładaliśmy do wyboru wózka. Nie było łatwo, ale udało się. Wybór padł na ten model 3 w 1 https://umalucha.pl/produkt/wozek-anex- ... bex-aton-m z serii Anex cross e/type. I polecam, bo nas nie zawiódł. Jest bardzo wygodny i bezpieczny. Dobrze wyposażony. A do tego świetnie się prezentuje.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: mczay »

Wybierając wózek dla naszego dziecka warto jest zauważyć czy posiada on odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa ale także czy jest wygodny i łatwy w przewożeniu. Wózki od https://espiro.pl/wozki-spacerowe są tutaj dobrym wyborem i to je polecam wam zakupić. Są doceniane przez klientów którzy się na nie zdecydowali, to najwyższa jakość.
Awatar użytkownika
plasma
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:47

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: plasma »

dokładnie!
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: megusta »

Wiadomo, to przecież podstawa ale teraz wszystkie wózki chyba mają certyfikaty i są bezpieczne. Moje zaufanie na pewno wzbudza x-lander x-move bo to stabilny wózek i poradzi sobie w każdym terenie, nie ważne czy to chodnik, las czy plaża.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Marek78 »

Są fajne opcje wózków 3w1 i to chyba najbardziej ekonomiczna wersja. Można znaleźć oferty wózków z wszystkimi dodatkowymi akcesoriami, w cenie dużo niższej, niż gdybyśmy to wszystko kupowali osobno.
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: ritabra »

Jeżeli mówimy o wózku dla dziecka to ja powiem że Riko Qubus, bo to świetny , nowoczesny wózek. Wyposażenie wózka jest solidne, posiada on aluminiowy stelaż, gondolę i siedzisko z regulowanym oparciem oraz wytrzymałe koła . Do tego prowadzi się go bez wysiłku , bo jeździ lekko i płynnie.
Awatar użytkownika
murielka
Posty: 62
Rejestracja: 23 wrz 2019, 13:03

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: murielka »

Mam wózek silver cross surf i to jest modny, elegancki, luksusowy wózek a przy tym jest bardzo funkcjonalny, ma fantastyczną amortyzację, pojemny kosz, łatwo się składa i rozkłada, można też łatwo zrobić z niego wózek idealny w teren montując zamiast 2 przed kół jedno trekkingowe.
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: megusta »

Ten wózek nie jest zły, widać że praktyczny, ale chyba jest nowy, jak swój kupowałam to nigdzie takiego nie widziałam, chyba ma duży kosz zakupowy a to też ważne ale ja bym wolała jednak x-landera bo kolory mają fajniejsze i chyba są tańsze i bardziej solidne.
Awatar użytkownika
Walentowicz
Posty: 55
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:50

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: Walentowicz »

Przeglądam aktualnie wózki spacerowe. Szukam spacerówki tak do tysiąca złotych. Czy w tych pieniądzach jestem w stanie kupić przyzwoity wózek czy nie bardzo? Doradzicie mi coś w tym temacie? Byłabym bardzo wdzięczna.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 93
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:56

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: owsianka91 »

Zobacz sobie wózek Riko Basic Pastel. My mamy ten wózek i bardzo go lubimy. Jest to wózek 3w1 i powiem CI szczerze, że nie wymienimy go na zaden inny. Zarówno wersja z gondolą jak i spacerówka jest mega! Wózej jest duży, ale fajnie się go prowadzi, ma amortyzatory i dziecko ma w nim sporo miejsca.
wiśnia

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: wiśnia »

Dość solidnie wygląda, pewnie się sprawdzi choć nie wiem czy mój x-lander nie byłby lepszy, bo my spacerujemy po lesie bardzo często i mogę powiedzieć że to jest prawdziwa terenówka, daje radę po korzeniach, piasku i po trawie. :)
ęwcia

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: ęwcia »

solidne wózki robi też marka Cavoe :) Polecam szczególnie OSIS, ciekawy, funkcjonalny i typowo miejski. Lekko się prowadzi, składa się z łatwością do małych rozmiarów. ma dość obszerny kosz na zakupy z łatwym dostępem :)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: mczay »

Dziecko będzie wymagało sporo opieki, a Twoje życie z nim na pewno mocno się zmieni. Właśnie dlatego będziesz potrzebować gadżetów które ułatwią Ci to zadanie i życie. Na stronie: https://goliathome.pl/dziecko jest ich mnóstwo, a wśród dostępnych tutaj artykułów znajdziesz nawet zabawki. Właśnie dlatego w pierwszej kolejności polecam Ci zajrzeć tutaj.
silućka

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: silućka »

też jestem za marką cavoe. tylko, że jeśli nie mieszkacie w lesie i szukacie czegoś bardziej w teren to ten drugi model AXO jest kapitalny, mamy go od miesiąca :) regulowany podnóżek, 5 punktowe pasy z osłonkami. Ma nawet elementy odblaskowe :) a dzięki świetnej amortyzacji i kołom z całorocznym bieżnikiem jest nie do zdarcia :)
Awatar użytkownika
plasma
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:47

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: plasma »

Słyszałam o tych wózkach ale mnie siostra namówiła na x-landera że sprawdzony, bo ona go miała i nie narzekała no i mi się bardzo podoba a poza tym jeśli chodzi o bezpieczeństwo to x-lander poszedł jeszcze dalej, nie ma elementów odblaskowych ale panel led dzięki któremu nawet w nicy jest z daleka widoczny
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: sapex »

A jeśli chodzi o zabawki to gdzie zamawiacie? Interesują mnie zabawki dla małego chłopca czyli coś w stylu https://www.stiga.pl/sklep/pozostale/ko ... ry-zabawki tylko, że kosiarkę i traktorek już ma więc przydałyby się podobne zabawki, ale nie takie same. Polecicie jakieś fajne sklepy z zabawkami?
vęcka

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: vęcka »

Myśle, ze warto tu jeszcze wspomnieć o wózkach z Easy Go. U nich też znajdziecie kilka ciekawych modeli. Ja postawiłam na Minima Plus bo zależało mi na czyms kompaktowym i bardzo lekkim. niedroga a bardzo praktyczna spacerówka :) nie powiem bo urzekły mnie też te pastelowe kolory :)
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Wózek dla dziecka

Post autor: mem32 »

Przede wszystkim warto wybrać coś dobrej jakości, co spokojnie posłuży przez lata. Polecam Cavoe AXO. Jest wytrzymały, ma gumowe koła i świetną amortyzację. Przy tym jest niewielki, więc i zwrotny - dzięki temu nie mam problemu, żeby poruszać się po alejkach sklepowych.
ODPOWIEDZ