Preparaty na blizny

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Jene
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:24

Preparaty na blizny

Post autor: Jene »

Szukasz najlepszych preparatów na blizny? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą Apteka-leki.pl. Znajdziesz tam najlepsze kremy i maści na blizny – które przyśpieszą ich gojenie.
Awatar użytkownika
mate
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:02

Re: Preparaty na blizny

Post autor: mate »

Mnóstwo porad i sugestii jest w necie. Na pewno długo nie będziesz szukał.
Czy widzę w Twoim ręku broń, czy tak się cieszysz na mój widok?
Awatar użytkownika
Karinka09
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:25

Re: Preparaty na blizny

Post autor: Karinka09 »

U mnie niestety na twarzy obecne są blizny po dośc obfitym trądziku i niezbyt prawidłowej pielęgnacji cery za młodu. Teraz już wiem, że takie składniki jak olejek herbaciany - https://www.cocolita.pl/oleje/mokosh-ol ... anego-10ml pozwalają szybciej i skuteczniej uporać się z problemem trądziku. Dzięki temu krostek będzie mniej i nie będzie kusiło żeby je wyciskać i doprowadzać do powstawanai blizn potrądzikowych.
:)
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Preparaty na blizny

Post autor: Lolka »

Najgorsze blizny powstają wtedy, kiedy rana długo się goi i co gorsza ulegnie zakażeniu. Dlatego też w razie uszkodzenia skóry warto zastosować na przykład spray na rany octenisept, który ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Preparaty na blizny

Post autor: mczay »

Ja proponuję zaopatrzyć się w cepan.
___
http://znadrukiem.eu/
Awatar użytkownika
Madonnowa
Posty: 47
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:20

Re: Preparaty na blizny

Post autor: Madonnowa »

Na moje blizny nie pomogl zaden preparat bez wzgledu na firme i cene. Dopiero zabieg laserowy w Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy dal rade poprawic moj wyglad za co jestem im niezmiernie wdzieczna. Załuje tylko ze tyle pieniedzy niepotrzebnie wydalam wczesniej na te wszystkie smarowidla zamiast odrazu umowic sie na zabieg
Awatar użytkownika
mariacka
Posty: 98
Rejestracja: 24 paź 2019, 14:34

Re: Preparaty na blizny

Post autor: mariacka »

ja tez uwazam, ze na blizny laser sprawdza sie najlepiej, to zdecydowanie najskuteczniejsza metoda. sama mialam dosc brzydka blizne w widocznym miejscu, zadne kremy i mazidla nie przynosily efektow, kolezanka poradzila mi udac sie do Dermedu w Katowicach, swoja droga, super klinika, wlasnie tam zaproponowali mi zabieg laserowy i jest o niebo lepiej, roznica kolosalna
Awatar użytkownika
lotyka
Posty: 118
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:47

Re: Preparaty na blizny

Post autor: lotyka »

No tak, moja siostra tez byla na laserowym usuwaniu blizny u pani doktor zukowskiej w lodzi - niestety zadne kosmetyki ani masci nie pomagaly a dzieki zabiegom udalo sie zapomniec o tym, ze blizna w ogole istniala :)
Awatar użytkownika
kitti32
Posty: 56
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:54

Re: Preparaty na blizny

Post autor: kitti32 »

Jeżeli chodzi o preparaty na blizny to warto je sprawdzić zanim zdecydujemy się na jakieś skomplikowane zabiegi. Ja słyszałam ostatnio o https://www.contractubex.pl/ . Podobno ma świetne działanie, nakłada się go łatwo bo jest dostepny w formie żelu lub plastrów. Warto przetestować.
Awatar użytkownika
impakt
Posty: 17
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:05

Re: Preparaty na blizny

Post autor: impakt »

na leczenie blizn jest wiele metod, ale te nowoczesne technologie daja duzo lepsza skutecznosc i szybsze gojenie sie po zabiegach. Ja usuwalam blizne laserowo w https://bienkowscyclinic.pl/cele-leczenia/blizny/ - na konsultacjach pan doktor doradzil jakie zabiegi beda najskuteczniejsze i na biezaco obserwowalismy i konsultowalismy stan leczenia. Efekty super, bo zabiegi praktycznie bezbolesne pozwolily mi dosc szybko uporac sie z nieestetyczna blizna na rece.
Awatar użytkownika
Donna
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 16:55

Re: Preparaty na blizny

Post autor: Donna »

Aż się dziwię, że nikt Tobie nie polecił Octeniseptu, moim zdaniem to najpopularniejszy lek na blizny. ja go stosowałam na blizny po zacięciach podczas golenia nóg i mi pomógł. Mam go cały czas w apteczce
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Preparaty na blizny

Post autor: otylia »

Na blizny to Octenicare. Po odkażeniu ranę warto posmarować, znacznie przyspiesza gojenie, regeneruje. Zabezpiecza ranę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jak tylko się cienki nabłonek pojawi to ja już smaruje tym kremem. Nie mam widocznych blizn potem. Polecam.
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Preparaty na blizny

Post autor: mem32 »

otylia pisze: ↑27 sie 2020, 5:56 Na blizny to Octenicare. Po odkażeniu ranę warto posmarować, znacznie przyspiesza gojenie, regeneruje. Zabezpiecza ranę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jak tylko się cienki nabłonek pojawi to ja już smaruje tym kremem. Nie mam widocznych blizn potem. Polecam.
Dokładnie tak ! Robię tak samo i octenicare działa cuda! Właśnie dlatego ciągle mam go w swojej apteczce i jest niemal cały czas używany. Polecam!
ODPOWIEDZ