gdzie kupie zaproszenia na ślub ?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

gdzie kupie zaproszenia na ślub ?

Post autor: panalkra »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, polecam poczytać artykuł https://anetagawel.pl/zaproszenia/zapro ... lubne-eko/
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: gdzie kupie zaproszenia na ślub ?

Post autor: Lolka »

Ja ostatnio widziałam naprawdę bardzo ładne, wyjątkowe i oryginalne zaproszenia na ślub w sklepie internetowym Happenings.pl. Ceny w tym sklepie również są bardzo atrakcyjne, więc jeśli macie chwilę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć ;) Na pewno nie pożałujecie ;)
Sławka445

Re: gdzie kupie zaproszenia na ślub ?

Post autor: Sławka445 »

Zaproszenia to pikuś, a gdzie zorganizować wesele, które cała rodzina będzie wspominać przez długie lata? Osobiście uważam, że nie warto inwestować masy pieniędzy na kawałek papieru, który każdy po weselu wyrzuci do kosza. Według mnie lepiej te pieniądze przeznaczyć na wynajem świetnego miejsca na imprezę. Kiedyś byłam na weselu organizowanym w https://grandchotowa.pl/. To miejsce zrobiło na całej rodzinie mega pozytywne wrażenie :)
kąta

Re: gdzie kupie zaproszenia na ślub ?

Post autor: kąta »

Nie wiem, to jest kwestia indywidualna. NA PEWNO w sieci znajdziecie kogoś, kto się tym odpowiednio zajmie. Ja wam podpowiem, że dobra fotografia ślubna Warszawa to ta od Pana MARCINA ORZOLKA. On jest specjalistą w kwestii robienia zdjęć i nie pożałujecie, jeśli się z nim skontaktujecie. Bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi problemami.
Łukasz12312

Re: gdzie kupie zaproszenia na ślub ?

Post autor: Łukasz12312 »

Jeśli chodzi o zaproszenia to zajmował się tym mój wedding planner poznań. Zaproszenia były unikatowe i dostosowane specjalnie pode mnie. Cenowo wychodziło naprawdę tanio , chociaż moim zdaniem na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać - w szczególności, że ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu.

interia facebook
ODPOWIEDZ