Tańsze zakupy spożywcze

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: mczay »

Macie jakieś swoje sposoby by taniej kupować jedzenie?
Jakie macie ulubione sklepy?

formatowanie dysku xp
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: otylia »

Polecam planować zakupy z wyprzedzeniem. Pisać kartkę i trzymać się tego co na kartce się znajduje. Kolejna sprawa to sklep oczywiście, są takie gdzie będziemy kupować i tanio i wszystko w jednym miejscu. Dla mnie taki to Lewiatan. A jak dodatkowo zbieramy punkty to potem możemy je wymieniać na bony na kolejne zakupy. Do tego potrzebna tylko karta lewiatan https://gazetka-lewiatan.pl/karta-lewiatan/ . Można taką zamówić przez stronę, wziąć w sklepie. I zarejestrować się w programie. Za każde wydane 5 zł dostaniemy wtedy punkt. Robiąc codzienne zakupy w tym sklepie szybciej niż myślicie uda się uzbierać na bon.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 151
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:06

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: kozi44 »

Słuchajcie, a czy ktoś z was odwiedza może na takie zakupy centrum handlowe w Rzeszowie? Z tego co widzę mają trochę ciekawych sklepów spożywczych, więc może warto byłoby się właśnie tam wybrać. Co wy o tym myślicie?
Awatar użytkownika
BigMilk
Posty: 30
Rejestracja: 01 cze 2020, 23:54

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: BigMilk »

Najczęściej robię zakupy w Carrefourze. Mają produkty dobrej jakości, spory wybór, odpowiada mi też ich cena:) A teraz, do 24.09 mają fajną akcję, bo z kupnem w ich aplikacji można kupić produkty marki własnej Carrefoura Jakość z Natury taniej aż o 20%
Wronka

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: Wronka »

Żeby zakupy wychodziły nam taniej,warto je planować,nie kupować niczego pod wpływem chwili czy emocji,a dodatkowo można samemu robić przetwory,soki,kompoty,dżemy,nalewki czy przeciery.Obecnie mamy sezon na większość warzyw i owoców,warto już teraz kupować je i przerabiać,by w zimie cieszyć się ich smakiem i aromatem.
Jeśli zabraknie wam słoików na przetwory, butelek na soki czy kapturki termokurczliwe będą potrzebne by nakryć butelkę z jesienna nalewką z owoców,warto zajrzeć do sklepu Superbutelki,znajdziecie w nim to wszystko i jeszcze więcej.
aburbars66

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: aburbars66 »

Taniej na pewno można kupować przez internet


__________________
parking Balice lotnisko
emsssa

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: emsssa »

BigMilk pisze: ↑20 wrz 2020, 2:11 Najczęściej robię zakupy w Carrefourze. Mają produkty dobrej jakości, spory wybór, odpowiada mi też ich cena:) A teraz, do 24.09 mają fajną akcję, bo z kupnem w ich aplikacji można kupić produkty marki własnej Carrefoura Jakość z Natury taniej aż o 20%
gdzie sprawdzić, któe produkty wchodzą do tych marek jakość z natury? Często tam robię zakupy ale jeszcze nie zainstalowałam aplikacji :mrgreen: trzeba to w końcu ogarnąć, rabat spory szkoda nie skorzystać
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: Lolka »

Jeśli chcecie zaoszczędzić na zakupach spożywczych, warto część z nich robić on-line. Ja na przykład zamawiam zawsze na zapas w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/286-ryz-paraboliczny.html ryż paraboliczny, który często przyrządzam na obiad :) Moja rodzina bardzo lubi takie dania z ryżu ;)
dąski

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: dąski »

Robicie zakupy przez internet? Ja ostatnio zaczałem - szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach. Niestety mało jaki sklep dowozi w moją okolice - duże markety mają spore ograniczenia terenowe. Na śląsku jest firma, która dowozi tam gdzie duże sklepy nie - polecam zapoznać się z ofertą https://dosiaty.pl/1/zakupy-online-mikolow mają sensowne ceny za produkty, tanią lub darmową dostawe przy wystarczająco duzym zamówieniu.
ina83

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: ina83 »

W sieci jest wszystko tańsze. Dotyczy to także zakupów spożywczych. Są na rynku dobre supermarkety online, z dostawą do domu. Sama często tak zamawiam i wiem, że sporo można zyskać. A przy okazji to ogromna wygoda. Osobom z Warszawy i okolic zaproponować mogę supermarket Anabru. Szeroki asortyment, dobre ceny, promocje na różne artykuły. Sklep dostarcza zakupy swoimi samochodami z chłodnią, a więc w optymalnych warunkach. Model sklepu pozwala, przy regularnych zakupach, planować zakupy z wyprzedzeniem (kilka dostaw do przodu). No i przy pierwszych zakupach można otrzymać rabat.
rebka

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: rebka »

Jeśli szukasz oryginalnych produktów z kuchni śródziemnomorskiej o niezwykłym smaku, zapoznaj się z ofertą na stronie https://www.idelikatesy24.pl/. Warto wspomnieć markę Sowell, polecaną przez wielu klientów więc koniecznie wypróbujcie
zeneku

Re: Tańsze zakupy spożywcze

Post autor: zeneku »

Ostatnio odkryłem ciekawe centrum handlowe z ubraniami w przystępnych cenach, które poleciła mi moja przyjaciółka. Możecie je znaleźć pod tym linkiem https://gdpoland.pl/odziez/. Mają szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach, więc warto zastanowić się nad zakupami tam.
ODPOWIEDZ