Porady łóżkowe

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Porady łóżkowe

Post autor: Eliza111 »

Gdzie szukacie porad łóżkowych, związanych z Waszym zyciem seksulanym ?
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2020, 19:30 przez Eliza111, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Re: Porady łóżkowe

Post autor: Eliza111 »

Liczę na Wasze porady w tym temacie.
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 8
Rejestracja: 20 cze 2020, 13:38

Re: Porady łóżkowe

Post autor: ania11 »

W sieci znajdziesz wiele róznych stron, jednak osobiście zdecydowanie polecam Ci http://po-cichu.pl/ . Ten portal jest poświęcony rozwojowi życia intymnego. Znajdziesz wiele róznych artykułów, które mogą znaczącą poprawić Twoje życie z mężem .
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Re: Porady łóżkowe

Post autor: Eliza111 »

Portal wygląda naprawdę interesująco, juz znalazłam kilka tematów dla siebie.
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 8
Rejestracja: 20 cze 2020, 13:38

Re: Porady łóżkowe

Post autor: ania11 »

Bardzo się cieszę, moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy portal tego typu. Warto rozwijać życie intymne, więc zachęcam do czytania.
żuk

Re: Porady łóżkowe

Post autor: żuk »

A skoro mówimy o tym, jak sobie radzić w łóżku, jak to wszystko poprawiać i tak dalej, to czy macie w domu jakieś zabawki erotyczne? Wiem, że ciężko jest się do tego przyznać i wydaje mi się, że to może wam sprawiać kłopot, ale to forum niemal anonimowe, to nie będzie tak źle. My nawet się zastanawialiśmy czy dilda mamy kupić, czy nie.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Porady łóżkowe

Post autor: Marek78 »

Witam,mysle,ze przede wszystkim warto badac swoje zdrowie. Chętnie poznam wasze opinie na temat kontroli zdrowia u urologa. Czy wy się kontrolujecie? https://medicapark.pl/urologia,23,pl Ja w tym roku mam zamiar.
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Porady łóżkowe

Post autor: megusta »

Zdecydowanie warto dbać o zdrowie i odpowiednie zabezpieczenie przed nieplanowaną ciążą bo wtedy seks jest o wiele lepszy. Wiem po własnym przykładzie że dużo lepiej i pewniej się czuję odkąd stosuję tabletki antykoncepcyjne vines. Nie ma chyba nic gorszego niż strach przed wpadką.
ODPOWIEDZ