Ortopeda

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 123
Rejestracja: 02 wrz 2019, 20:52

Ortopeda

Post autor: Alicja »

Znacie jakichs dobrych ortopedow do ktroych chodzi na leczenie w razie potrzeby? Ja np ostatnio miałam problemy z kolanami i nie mogłam biegać. Zarejestrowałam się na wizytę u Pana Rafała Więcka ,który artroskopię kolan i jest już lepiej. Bardzo doświadczony lekarz, polecam. http://www.rehabilitacje.org/

algi brunatne odchudzanie
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Re: Ortopeda

Post autor: Eliza111 »

Możesz zobaczyć na fmclodz.pl/rehabilitacja/ ja w tym centrum byłam na rehabilitacji kręgosłupa ale wiem że przyjmują tam także ortopedzi. Poczytajcie ofertę na stronie. Polecam.
Awatar użytkownika
Uleńka
Posty: 252
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:09

Re: Ortopeda

Post autor: Uleńka »

na rehabilitacje chodze tylko do specjalistów w Krakowie bo znają się na rzeczy. Na stronie rehabilitacje.org faktycznie można dokonać szybkiej rejestracji i tym samym omijamy kolejki. Wedlug mnie to spoko sprawa ,zwlaszcza ze dr Więcek jest świetnym ortopedą z duzym doświadczeniem i odpowiednim podejściem do pacjenta
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: Ortopeda

Post autor: Marek78 »

Witam,zalezy mi na tym,aby byc pod opieka wielu specjalistow,wiec zastanawiam sie nad skorzystaniem z pakietow medycznych. Co sądzicie o tym https://mediccentre.pl/ ? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Ortopeda

Post autor: ritabra »

ja też regularnie odwiedzam ortopedę. a jeśli chodzi o konkretne miejsce to szczególnie polecam specjalistów z warszawskiej przychodni MediVita :) lecze się tu od dawna, terminy wizyt są dośc szybkie, panie na recepcji są pomocne i bardzo uprzejme. można tu też wykonac badania związane z medycyną pracy.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 162
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:19

Re: Ortopeda

Post autor: Zośka123 »

Ortopedia to dział medycyny który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem nabytych, albo wrodzonych urazów i chorób narządów ruchu. jeśli potrzebujecie pomocy od takiego lekarza specjalisty to wybierzcie się do ortopedia.org.pl tutaj przyjmują nalepsi na cała okolicę lekarze. Polecam.
dżulietta12

Re: Ortopeda

Post autor: dżulietta12 »

W kwestii zdrowia nie ma żartów, dlatego jeśli mamy problem ze stawami lub więzadłami, to najlepiej jak najszybciej wybrać się do ortopedy. Ja czytałam o ortopeda dziecięcy Rzeszów, który leczy i wykonuje operacje, także dla dzieci. Szczegóły znajdziecie na stronie ortopedarzeszow.pl. Polecam o nich poczytać, bo mają doświadczenie, a ich ceny nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Ortopeda

Post autor: otylia »

Zależy jeszcze oczywiście w jakim mieście pytasz. Ortopedów dobrych na pewno nie brakuje, warto się sugerować opiniami. Najlepiej udać się do takiej kliniki jak Carolina Medical Center gdzie poza bardzo dobrymi lekarzami również wykonują wszystkie badania diagnostyczne.
bogumiła

Re: Ortopeda

Post autor: bogumiła »

A dlaczego nie wybierzecie się do Centrum Medycznego Gamma w Warszawie? W końcu jest to placówka, która głównie się specjalizuje w ortopedii i wszelkimi kwestiami związanymi z tym działem. Jest to prywatny ośrodek, ale leczenie nie jest u nich wcale kosztowne. Zresztą możecie wszystko rozłożyć na raty.
Awatar użytkownika
mon
Posty: 97
Rejestracja: 29 maja 2020, 7:55

Re: Ortopeda

Post autor: mon »

Też uważam, że jeśli środki pozwalają na to, warto połączyć rehabilitację prywatną z państwową. To na pewno nie zaszkodzi, a pomoże. Zwłaszcza, że często prywatna nie jest aż tak droga. Zerknij np. na ofertę http://www.rehabilitacje.org/ uważam, że mają ceny bardzo przystępne.
kamiluś

Re: Ortopeda

Post autor: kamiluś »

Moja córka ostatnio miała kontuzje kostki , więc musiałam jej szybko znaleźć specjalistę ortopedę . Trafiłam na klinikę Prima -Med tutaj https://prima-med.info/ . Trafiliśmy na fajnego lekarza med. Henryka Bisza . Odrazu udzielono mojej córce szybką opiekę i leczenie . Dzisiaj jest już całkiem sprawna nastolatką która może wrócić do swojego ulubionego sportu .
Duruś

Re: Ortopeda

Post autor: Duruś »

Ja ostatnio interesowałam się tematyką ortopeda dziecięcy , ponieważ u dziecka z nóżką coś się działo. Ale już jest dobrze, czasem taka konsultacja u specjalisty bardzo pomaga nam ogarnąć wszystko tak aby było dobrze dla dziecka i dla nas samych.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Ortopeda

Post autor: mczay »

Jeśli chodzi o kwestie zdrowia, zawsze trzeba do nich podchodzić z dużą odpowiedzialnością. Wybór dobrego lekarza jest więc obowiązkowy. Jeśli chodzi o ortopedę, Twoje oczekiwania na pewno spełni ten, którego ofertę znalazłam pod adresem: https://cmp.med.pl/cmp-ursynow/ortopeda/ . Polecam :)
Adrian41

Re: Ortopeda

Post autor: Adrian41 »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnego i profesjonalnego centrum medycznego FMC Łódz, które specjalizuje się m.in. w fala uderzeniowa łódz . Czy wiecie na czym zabieg fali uderzeniowej?
ODPOWIEDZ