Gdzie w sieci oglądacie filmy?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Walentowicz
Posty: 55
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:50

Gdzie w sieci oglądacie filmy?

Post autor: Walentowicz »

Gdzie w sieci oglądacie filmy?
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Re: Gdzie w sieci oglądacie filmy?

Post autor: Joachim »

Ja sporo na tvp vod oglądam, bo lubię polskie produkcje. Tam jest taka strefa ABO, gdzie jest naprawdę dużo filmów i seriali. Oczywiście nie tylko polskich. Generalnie naprawdę jest co oglądać.
Awatar użytkownika
kanieszna
Posty: 46
Rejestracja: 13 lis 2019, 9:53

Re: Gdzie w sieci oglądacie filmy?

Post autor: kanieszna »

W sieci to jak najbardziej oglądam ale seriale, bo filmy to raczej preferuję w kinie, na dużym ekranie. Tym bardziej teraz, kiedy w kinie CSK będzie festiwal Millennium Docs Against Gravity, pełnego ciekawych pozycji. Ja tam jeszcze sobie bilet wyrwałam.

gastrologia tychy
Awatar użytkownika
bergamotka
Posty: 126
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:59

Re: Gdzie w sieci oglądacie filmy?

Post autor: bergamotka »

We wszystkim trzeba znać umiar. Ale trzeba tez przyznać że internet bardzo ułatwia nam życie. Sama zainwestowałam w szybkie łącze do domu od pan wybierak i mam teraz pełno seriali i filmów i co tylko się da załatwiam online, to niesamowita oszczędność czasu w wielu przypadkach
Awatar użytkownika
Bellea
Posty: 185
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Gdzie w sieci oglądacie filmy?

Post autor: Bellea »

Akurat nie muszę oglądać online, mam duży pakiet wykupiony w telewizji satelitarnej, zawsze jak czegoś szukam to znajdę bez większych problemów. Warto i też kupić sobie jakiś dobry telewizor. Jak macie w planach taki zakup to może i stronka https://www.ceneo.pl/Telewizory/Przekat ... y:OLED.htm wam się przyda? Ja chciałabym kupić telewizor 65 cali.
ODPOWIEDZ