Magazyn a szczury

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
pruso
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 13:25

Magazyn a szczury

Post autor: pruso »

Jak radzicie sobie w swoich magazynach z zabezpieczeniem towaru, który dosyć długo musi stać a niestety różne insekty czy szczury się do niego dobierają i zwyczajnie go niszczą? Zastanawiam się czy nie wezwać ekipy do deratyzacji https://prusator.pl/ - bo mam za wielkie straty w towarze. nie kalkuluje się to. a może firma na stałe objęłaby miejsce nadzorem itd. co sądzicie?
Awatar użytkownika
geniusz
Posty: 58
Rejestracja: 04 mar 2020, 19:06

Re: Magazyn a szczury

Post autor: geniusz »

Koniecznie musisz zatrudnić ekipę, która się tym zajmie. Ja na szczęście nie mam z tym żadnych problemów. Wynajmuję powierzchnię magazynową od KMC services https://kmc-services.com.pl/ przy autostradzie A4 i przy lotnisku Kraków-Balice, w Modlniczce k. Krakowa. Dobra cena i lokalizacja.

badanie wzroku soczewki cena
kolesiowy11

Re: Magazyn a szczury

Post autor: kolesiowy11 »

W takim razie nadszedł czas na deratyzację! Sam miałem okazję ostatnio korzystać z takich usług a problemem zajęli się www.insecta-dezynsekcja.pl/ . Pozbycie się szczurów było dla nich drobnostką.
Monika jeźierska

Re: Magazyn a szczury

Post autor: Monika jeźierska »

O nie tylko nie szczury.... ja miałem właśnie taki problem w zeszłym roku i musieliśmy wołać firmę www.dezynsekcjahemmerlingbydgoszcz.pl i oni rozprawili się z tym gniazdem szczurów. Obawiałam się, że to jest nie do ogarnięcia i te szczury nas w końcu zjedzą. Taki się niestało, a firma wykonała zadanie na 5+.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Magazyn a szczury

Post autor: kolka »

Obecnie wiele firm zajmuje się skutecznym zwalczaniem gryzoni i innych szkodników. Ja akurat w firmie miałam problem z pluskawami. Dobrze, że w miarę szybko udało mi się znaleźć w sieci namiar na odpluskwianie bo inacze to chyba musielibuśmy zamknąć nasz magazyn. A wiadomo że to potem są duże strary.
ODPOWIEDZ