kancelaria - rozwod

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Anna66
Posty: 30
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:53

kancelaria - rozwod

Post autor: Anna66 »

Czesc,

znacie jakas dobra kancelarie, ktora zajmuje sie rozwodami? :D
Awatar użytkownika
Anna66
Posty: 30
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:53

Re: kancelaria - rozwod

Post autor: Anna66 »

Hej,

Ja moge Ci polecic https://kancelariahilarowicz.pl/uslugi/rozwod-separacja. Korzystalam z ich uslug jakis czas temu i musze przyznac, ze bylam bardzo zadowolona. Pracuja tam prawdziwi specjalisci. Polecam skorzystac z ich uslug! :D
Awatar użytkownika
sapex
Posty: 211
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:31

Re: kancelaria - rozwod

Post autor: sapex »

Ahh te rozwody szkoda, że według statystyk około 2/3 małżeństw kończy się rozwodem. Co do dobrego adwokata polecam wejść pod ten link na stronę główną kancelarii Tomasza Gizińskiego. W wielu takich sprawach rozwodowych brał udział i jest polecany przez ludzi także być może i dla Ciebie okaże się to dobrym wyborem. Swoją drogą ja jeszcze nie jestem w związku małżeńskim i teraz się zastanawiam czy w ogóle warto skoro statystyki są tak przerażające :)
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: kancelaria - rozwod

Post autor: Lolka »

Owszem, z tego, co się orientuję, to na przykład Kancelaria Prawna Gawor specjalizuje się właśnie w takich sprawach rozwodowych. Tak więc jeśli interesuje Cię taka pomoc prawna, to koniecznie zobacz cennik kancelarii na jej stronie internetowej ;) Będziesz mniej więcej wiedzieć, jak to się kształtuje :)
Aśka

Re: kancelaria - rozwod

Post autor: Aśka »

Jeśli chodzi o Warszawę to tutaj rozwodami na pewno zajmuje sie Pan Tomasz Tomaszczyk. Całkiem niedawno nawet pomagał mojej siostrze przy rozwodzie, konkretnie przy podziale majątku, i wiem, że była zadowolona. Konkretny i doświadczony a przy tym przyjazny i ludzki w kontaktach.
Awatar użytkownika
plasma
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:47

Re: kancelaria - rozwod

Post autor: plasma »

Pomoc adwokata przydaje się w niektórych sytuacjach, ale trzeba jeszcze wiedzieć gdzie i jak szukać pomocy, by było to właściwe rozwiązanie. Adwokatów jest wielu, mają też różne specjalizacje, więc należałoby to jeszcze odpowiednio zweryfikować. Najlepiej pytać znajomych i rodzinę, mi na przykład polecono adwokata Łukasza Węgłowskiego. Pomógł mi bardzo, zwłaszcza że świadczy kompleksową pomoc, od napisania pozwu po podział majątku po rozwodzie, ustalenie opieki nad dzieckiem czy alimenty
Aśka43

Re: kancelaria - rozwod

Post autor: Aśka43 »

Prowadzeniem tego typu spraw zajmuje się także kancelaria https://kawecka-guzek-aleksandrowicz.pl/rozwod/. W ubiegłym roku bardzo mi pomogli podczas rozwodu i ustaleniu alimentów dla dzieci. Posiadają w tym zakresie wysokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie. Podchodzą do swoich klientów indywidualnie i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania związane z prowadzeniem czynności prawnych. Osobiście byłam bardzo zadowolona z udzielonej mi pomocy.
Kaśka

Re: kancelaria - rozwod

Post autor: Kaśka »

Moją sprawę rozwodową prowadziła pani Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Zajmuje się wieloma dziedzinami prawa, w tym właśnie prawem rodzinnym. Rozwodem zajęła się sprawnie i profesjonalnie. Od początku czułam, że wszystkiego dopilnuje, wszystkim się zajmie. Jest rzeczowa, kompetentna, ale także empatyczna i zaangażowana w każdą prowadzoną przez siebie sprawę.
ODPOWIEDZ