Problem z pracownikami tymczasowymi

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Bogusław-81
Posty: 8
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:49

Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: Bogusław-81 »

Cześć, czy wy też macie tak wiele problemów z pracownikami na budowie? Najczęściej nie przychodzą w ogóle do pracy, zawalają terminy, mają stawki takie, że nie wiem, gdzie mi taki kredyt dadzą. Co się dzieje? Gdzie szukać normalnych ludzi do pracy?

drukarka igłowa
Awatar użytkownika
Iliana1988
Posty: 7
Rejestracja: 02 cze 2019, 22:29

Re: Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: Iliana1988 »

Na Twoim miejscu skorzystałabym z pomocy agencji pracy tymczasowej i z opcji leasingu pracowniczego ;-) Dzięki takiej agencji unikniesz takich kłopotów, oni większość problemów będą rozwiązywać za Ciebie!

olejek z oregano tabletki
Awatar użytkownika
helena
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2019, 18:30

Re: Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: helena »

Może na jakichś blogach znajdziesz informacje Ci potrzebne? Poszukaj, na pewno coś znajdziesz.
Kumple to jebana strata czasu. Stać ich tylko na to, by sprowadzić człowieka do poziomu swej towarzyskiej, erotycznej i intelektualnej przeciętności.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: Lolka »

Ja uważam podobnie jak Iliana1988 - najlepiej byłoby skorzystać z pomocy jakieś agencji pracy. Na stronie https://polandworkforce.com/ możecie zapoznać się z ofertą Agencji Pracy Tymczasowej Poland Workforce, która może Wam bardzo pomóc w znalezieniu odpowiednich ludzi do pracy - nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.
Awatar użytkownika
Oleandro
Posty: 47
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:54

Re: Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: Oleandro »

Branża jest na pewno ciężka, nie chce też tak odgórnie osądzać, ale wydaje mi się że proponując troszkę inne warunki pracy, może też pracowników by się lepszych znalazło? Wątpie, że każdy pracownik ma umowę o pracę, a tak to jest to zarówno komfortowa sytuacjach dla pracownika jak i dla was. Na stronie https://www.bankier.pl/wiadomosc/Umowa- ... 00002.html opisują obowiązki i prawa pracownika na umowie o pracę, najbardziej powinien zainteresować was okres wypowiedzenia.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: kolka »

Dlatego też kluczową kwestią jest to, aby zdać się na pomoc sprawdzonych i doświadczonych agencji pracy tymczasowej. To bardzo ważne, jeśli nie chcecie mieć problemu z pracownikami. Ja swego czasu korzystałam z uslug MG Solutions i byłam bardzo zadowolona z tej współpracy. Sprawdźcie ich ofertę, może i was zainteresuje.
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: mem32 »

Wiele osób może mieć kłopoty z pracownikami z zagranicy, jeśli wcześniej nie sprawdzi się wszystkich ich dokumentów. Na szczęście można skorzystać z pomocy https://www.tgc.eu/specjalizacje/obsluga-cudzoziemcow która zajmuje się obsługą pracowników z zagranicy, jeśli ich zatrudnimy. Bardzo wygodna możliwość.
Awatar użytkownika
przeziomm
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:33

Re: Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: przeziomm »

Wydaje się to być świetną okazją. Ceny mają tam jak najbardziej korzystne.
Za młodu przewracamy góry. Na starość wygrzebujemy się spod nich.
Awatar użytkownika
frajka
Posty: 74
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:41

Re: Problem z pracownikami tymczasowymi

Post autor: frajka »

Myślę, że firmy mają nie tylko problem ze znalezieniem pracowników tymczasowych ale także i tych etatowych. Wiem, bo mi o tym mój brat mówił który rozwija swoją firmę. Namówiłam żeby zainwestował w w benefity, bo w końcu ludzie bardzo zwracają uwagę na takie rzeczy. No i jak podpisał umowę na pakiety medyczne w medicover jak i karty sportowe ok system to od razu jego sytuacja znacznie się polepszyła.
ODPOWIEDZ