Biznesowa prezentacja

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
tomasz81
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 19:41

Biznesowa prezentacja

Post autor: tomasz81 »

Ma ktoś z was doświadczenie w tworzeniu prezentacji biznesowych? Jak taka prezentacja powinna wyglądać? Potrzebujemy jej na spotkanie z potencjalnymi klientami, a nigdy nie mieliśmy okazji takowej tworzyć, więc przydadzą się rady.
Awatar użytkownika
Regina83
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 4:48

Re: Biznesowa prezentacja

Post autor: Regina83 »

Miałam podobną zagwozdkę, ale trafiłam na ofertę firmy re-prezentacja.pl. Bardzo mi pomogli w tworzeniu prezentacji, zajęli się wszystkim od projektowania, aż po wizualizację. Są kreatywni, słowni i przyjemnie się z nimi pracuje. Jeśli byłbyś zainteresowany, to odsyłam na ich stronę :)
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Re: Biznesowa prezentacja

Post autor: Eliza111 »

Razem z kolegami często spędzam czas po pracy w mabozoneclub . Świetny klub biznesowy, w którym można miło spędzić czas, przy okazji dbając o zdrowie. Dodatkowo jest to świetne miejsce na spotkania biznesowe.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Biznesowa prezentacja

Post autor: Lolka »

A co, jeśli ta takiej prezentacji trzeba przedstawiać różne szczegółowe dane? Czytałam ostatnio na stronie internetowej http://www.cognity.pl/power-bi-tooltips ... g,391.html, że wówczas pomocny może się okazać program Power BI, który pozwala właśnie na taką przejrzystą prezentację różnych danych ;)
ODPOWIEDZ