Sprzedaż spółki - pomoc

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Sprzedaż spółki - pomoc

Post autor: KacperSz »

Cześć!
Planuję sprzedaż lekko zadłużonej spółki (aktywny płatnik VAT i VAT UE). Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i porady jak się za to zabrać i czy są specjaliści, którzy skutecznie w tym pomogą.
Awatar użytkownika
SebekUz
Posty: 37
Rejestracja: 25 mar 2020, 9:27

Re: Sprzedaż spółki - pomoc

Post autor: SebekUz »

W takim razie odezwij się do https://sprzedajspolke.pl/ którzy skupują spółki również zadłużone. Myślę, że Tobie również zapewniają jasne i konkretne warunki. Nam udało się w końcu skutecznie pozbyć tego problemu i zrzucić ciężar z barków. Pozdrawiam i oby u Ciebie poszło to tak samo sprawnie!
Awatar użytkownika
Uzels
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:24

Re: Sprzedaż spółki - pomoc

Post autor: Uzels »

Podzielam pozytywną opinię jeżeli chodzi o tych specjalistów i uważam, że zdecydowanie warto pójść w tym kierunku. Czasami lepiej jak najszybciej pozbyć się problemu niż ciągnąć to kolejnymi miesiącami i próbować ratować bo niestety nie zawsze przynosi to odpowiednie efekty.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Sprzedaż spółki - pomoc

Post autor: KacperSz »

Dzięki za pierwsze podpowiedzi! Na pewno mi się przyda, mam nadzieję że jeszcze jakieś ciekawe podpowiedzi mi podrzucicie. Pozdrawiam i na pewno jak będzie po wszystkim to podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.
Awatar użytkownika
SebekUz
Posty: 37
Rejestracja: 25 mar 2020, 9:27

Re: Sprzedaż spółki - pomoc

Post autor: SebekUz »

Super, nie ma za co i oczywiście liczymy że dasz nam znać jak już transakcja dojdzie do skutku na kogo postawiłeś i czy jesteś zadowolony.
ODPOWIEDZ