Mobilna pieczątka

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
jackowo
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:49

Mobilna pieczątka

Post autor: jackowo »

Znacie moze jakies sprawdzone rozwiazania z tego zakresu?
Awatar użytkownika
Rene
Posty: 42
Rejestracja: 21 lut 2020, 22:59

Re: Mobilna pieczątka

Post autor: Rene »

Pieczątka to pieczątka. Nie wiem w czym szukasz tej mobilności. To że przenośna? Czyli zwyczajna:)
Awatar użytkownika
inwestor
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2020, 17:32

Re: Mobilna pieczątka

Post autor: inwestor »

Na rynku stemplarskim znajduje się wiele produktów co ułatwia dobranie odpowiedniego rozwiązania. Najpopularniejsze aktualnie są pieczątki mobilne i automatyczne. Podstawową różnicą obydwu jest sposób nanoszenia tuszu na miejsce stemplowania. Jednym z głównych minusów automatów jest fakt, że wymagają idealnie równej powierzchni przez co są bardziej podatne na nierówności. Dodatkowo na powierzchni śliskiej istnieje ryzyko przesunięcia się automatu w trakcie aplikacji co może wpłynąć na jakość odbicia. W praktyce lepszym wyborem będzie drukarka e-mark - https://nana.com.pl/p8572,colop-e-mark- ... -inne.html ze względu na brak wyżej wymienionych mankamentów. Mobilność zapewnia jej także możliwość przypięcia jej nawet do smyczy więc możemy ją mieć ze sobą nawet na magazynie czy wydając towaru klientowi.
Awatar użytkownika
Bellea
Posty: 185
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:47

Re: Mobilna pieczątka

Post autor: Bellea »

Chyba tu chodzi o jakąś mniejszą pieczątkę tak? Są oczywiście mniejsze, kieszonkowe, łatwo można wszędzie je ze sobą zabrać. Jak będziecie takich właśnie szukać, również i innych, to zajrzyjcie sobie na stronę www.pieczatki-polastudio.pl. W tym miejscu na pewno coś odpowiedniego znajdziecie.
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Mobilna pieczątka

Post autor: kolka »

Wiesz co, ja pierwszy raz słyszę o takiej mobilnej pieczątce.. Ja zamawiałam klasyczne, duże pieczątki w sklepie online. Akurat to szeroko polecany sklep, więc wiedziałam czego mogę się spodziewać. Zerknij sobie właśnie na ofertę sklepu maxonline.pl , może i Tobie coś wpadnie w oko?
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 162
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:19

Re: Mobilna pieczątka

Post autor: Zośka123 »

Mobilną pieczątkę znajdziecie na stronie pieczątki firmowe jest tutaj ogromna ilość różnego rodzaju pieczątek firmowych. Musicie sprawdzić i zapoznać się z ofertami i opcjami jakie firma proponuje. Tutaj na pewno coś wybierzecie i zamówicie bo oni mają największy wybór na rynku jeśli chodzi o pieczątki i stemple. Polecam serdecznie.
Loluś

Re: Mobilna pieczątka

Post autor: Loluś »

Wiecie co, jeśli chodzi o mnie, to ostatnio zamówiłam do swojej firmy nowe pieczątki z grawerem. Korzystałam z usług firmy https://royalskey.pl/pieczatki-grawer/ którą polecił mi mój znajomy. Przyznam szczerze, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona ich profesjonalizmem i szybkością wykonania usługi. Polecam się do niej zgłosić, jeżeli planujecie takie zakupy.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
ODPOWIEDZ