Fan page na facebooku

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
Awatar użytkownika
Ticket
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2018, 12:53

Fan page na facebooku

Post autor: Ticket »

Czy prowadzicie własny fan page na facebooku?

Pytam sie ponieważ z żoną prowadzimy niewielka lokalną kawiarnię i sporo osób pytało sie nas z jakiego powodu nie mamy własnej strony na facebooku. Mamy stronę internetową, ktora jest na bieżąco aktualizowana oraz można znaleźć na niej aktualne menu. Nie skupialiśmy się na facebooku.

Czy bardziej opłaca się prowadzić taki fan page samodzielnie?
Czy może jednak skorzystać z usług firmy, która poprowadzi go za nas?
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:53

Re: Fan page na facebooku

Post autor: Karolina »

Polecam abyście zainwestowali w reklamę i regularne prowadzenie fanpage na facebooku. W dzisiejszych czasach wszyscy raczej korzystają z facebooka, także zyskalibyście wiele klientów w ten sposób.
Awatar użytkownika
ice
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:20

Re: Fan page na facebooku

Post autor: ice »

Prowadzenie Fun page na Facebooku często jest ważniejsze, niż posiadanie własnej strony. Użytkowników tego portalu jest mnóstwo, a przecież można do nich dotrzeć, bo na FB prowadzone są kampanie promujące post czy stronę firmową. Jestem jednak zdania, że nie powinniśmy się na jednym sposobie reklamy skupiać, a na kilku jednocześnie. To może nam przywieść większą liczbę klientów. Agencje typu Nakatomi właśnie tak działają, dlatego też są rozrywane na całym świecie i prowadzą przynoszące zysk działania.
Awatar użytkownika
el_bur
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Fan page na facebooku

Post autor: el_bur »

A nie myślałeś, żeby zapytać rodzinę o porady? Mi często pomaga ktoś z najbliższych.
Mam tak wiele, a uczucie do niej pochłania wszystko; mam tak wiele, a bez niej wszystko staje się niczym.
Awatar użytkownika
Urto
Posty: 25
Rejestracja: 19 maja 2019, 22:42

Re: Fan page na facebooku

Post autor: Urto »

Jeśli chodzi o wizerunek w sieci, to my zdecydowaliśmy się na strony internetowe poznań Dzięki ładnej wizytówce www jesteśmy lepiej oceniani i buduje się zaufanie do nas. Strona internetowa to must have w dzisiejszych czasach.
Awatar użytkownika
prawy
Posty: 54
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:50

Re: Fan page na facebooku

Post autor: prawy »

Ważne jest promowanie się w Social Media, ja się z tym zgadam. Dlatego też przypominam, że mamy takie możliwości jak oddanie prowadzenia Funpage, albo zlecenie reklamy go na Fb i poza nim agencji marketingowej Estyma - Promo . Działa na rynku od dawna, ma doświadczenie, a o tego rabat dla nowych klientów. Sprawdźcie to sami https://www.facebook.com/uslugireklamow ... &__tn__=-R .
Awatar użytkownika
prawy
Posty: 54
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:50

Re: Fan page na facebooku

Post autor: prawy »

FB rządzi.
Awatar użytkownika
klaja20
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:42

Re: Fan page na facebooku

Post autor: klaja20 »

Nie mam jeszcze własnego profilu na Facebooku, ale chciałabym właśnie założyć i tak czekam na poważne oferty z propozycjami. Najbardziej jednak obserwuję działania agencji IT Holding i to chyba do nich napiszę właśnie o takie działania promujące. Wydaje mi się, że to medium jest szalenie ważne w sukcesie firmy dzisiaj, a oni mają duże doświadczenie.
ODPOWIEDZ