Kupując projekt...

Wszystko o podatkach. Jakie podatki musi płacić przedsiębiorca, Wysokość dochodu a podatki.
Awatar użytkownika
klaja20
Posty: 67
Rejestracja: 19 lut 2019, 16:42

Kupując projekt...

Post autor: klaja20 »

Hej, zastanawiam się nad zakupem jednego projektu, zanim w ogóle będę myśleć o budowie. Jak jest wtedy z ewentualnym zwrotem? I druga sprawa, czy kupując od danej firmy, rozliczam się z tego jakoś? Czy po prostu mam od nich projekt i tyle?
koleś

Re: Kupując projekt...

Post autor: koleś »

Hej, nie do końca rozumiem. Co to znaczy, że się jakoś rozliczasz? Raczej nigdzie samego zakupu nie zgłaszasz, dopiero potem budowę.
A co do drugiego członu, to tak, możesz śmiało w MG Projekt nawet w ciągu 2 miesięcy zwrócić projekt. Wydaje mi się, że to bardzo uczciwa propozycja. A wcześniej tu https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal zapisz się do grupy i sprawdź, czy dany projekt jest dla Ciebie .
chórek

Re: Kupując projekt...

Post autor: chórek »

No właśnie też nie ogarniam, o co Ci chodzi z tym rozliczaniem. A co do grup, to ja swego czasu byłem zapisany do dwóch. To się ze sobą nie kłóciło. A na koniec i tak poprosiłem MG Projekt o indywidualny rysunek domu. Wszystko się sprawdziło.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Kupując projekt...

Post autor: Lolka »

Jeśli chodzi o Pracownię Architektoniczną MG Projekt, to ja widziałam ostatnio na jej stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/, że trwa tam obecnie bardzo fajna promocja ;) W cenie projektu można teraz otrzymać paczkę dodatków gratis, której wartość wynosi aż 1640 złotych ;) Wydaje mi się , że warto z tego skorzystać ;) A Wy co sądzicie?
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Kupując projekt...

Post autor: otylia »

Na pewno kupując projekt od Archon+ masz 30 dni na zwrot, 90 dni na wymianę na inny projekt. Widziałam ich gotowe projekty domów i wiem jedno, że jest w czym wybierać zdecydowanie. Nawet jeśli się rozmyślisz po jakimś czasie to nie będzie problemu żeby na inny plan wymienić. Wiem, że to czasami się zdarza, jesteśmy tylko ludźmi i jak przemyślimy sprawę możemy zmienić koncepcję. Dobre biura projektowe dopuszczają taką ewentualność i wychodzą na przeciw klientom.
ODPOWIEDZ