Spór z ZUS - jaka kancelaria?

Wszystko, co musisz wiedzieć o składkach, rozliczeniach, wnioskach i dokumentach dla ZUSu.
Awatar użytkownika
Kalina68
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2020, 14:48

Spór z ZUS - jaka kancelaria?

Post autor: Kalina68 »

Witajcie, poszukuję profesjonalnej kancelarii z Łodzi, która świadczy usługi w zakresie prawa pracy. Znacie kogoś godnego polecenia?
Awatar użytkownika
Juliusz1974
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2019, 20:17

Re: Spór z ZUS - jaka kancelaria?

Post autor: Juliusz1974 »

Najlepszy radca prawny, z jakim miałem okazję współpracować to https://kancelaria-osiewala.pl/. Pani Anna doskonale zna się na prawie pracy, ale nie tylko w tej dziedzinie jest specjalistką. Polecam Ci sprawdzić ofertę jej kancelarii.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 19
Rejestracja: 13 lut 2020, 16:52

Re: Spór z ZUS - jaka kancelaria?

Post autor: Aligru »

Warto też zapytać się tutaj https://www.kancelariasobota.pl/ czy nie podjęliby się takiej sprawy.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Spór z ZUS - jaka kancelaria?

Post autor: otylia »

Polecam skontaktować się z tą kancelarią w Gdyni www.radcaprawny-trojmiasto.pl/podatki-marynarskie/ . Mój znajomy marynarz długi czas z niewiedzy nie płacił podatków w ogóle, dopiero z czasem dowiedział się o takiej konieczności. Pomocy udzieliła mu radca prawny Natalia Zielmachowicz . Od lat sprawnie obsługuje marynarzy.
Łukasz

Re: Spór z ZUS - jaka kancelaria?

Post autor: Łukasz »

Takimi sprawami na pewno zajmuje sie Pan Tomaszczyk z Kancelarii JST z Warszawy. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie, widać, ze zna się na rzeczy i wie co robi. Każdego klienta traktuje poważnie, a co fajne udziela porad online a to bardzo wygodne.
kałko

Re: Spór z ZUS - jaka kancelaria?

Post autor: kałko »

Według mnie musieliście porozmawiać z Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Panie wyjątkowo znają się na prawie, mają ku temu smykałkę i ogromne doświadczenie. Myślę, że z takiego podejścia byłabyś wyjątkowo zadowolona. Trzeba tylko dobrze wyjaśnić sprawę i określić, czego oczekujecie.
ODPOWIEDZ