Prawnik z Wrocławia

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
Dagmara92
Posty: 5
Rejestracja: 30 maja 2019, 18:07

Prawnik z Wrocławia

Post autor: Dagmara92 »

Zastanawiam się z jakim prawnikiem z Wrocławia warto by było nawiązać współpracę. Szukam kogoś kto ma doświadczenie w prawie pracy i działa w obszarze nieruchomości. Polecacie kogoś zaufanego?
Awatar użytkownika
sarita86
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2019, 20:17

Re: Prawnik z Wrocławia

Post autor: sarita86 »

Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą kancelarią KWK - Pani Kazimiera Kubicka ma bardzo duże doświadczenie i ma indywidualne podejście do klienta. Warto się do niej zgłosić.
Awatar użytkownika
Borys
Posty: 22
Rejestracja: 19 sie 2019, 2:29

Re: Prawnik z Wrocławia

Post autor: Borys »

Pani Kazimiera ma ogromne doświadczenie w prawie pracy. Pomogła mi sporządzić projekty umów i doradziła w zakresie zatrudnienia cudzoziemców. Dzięki jej zaangażowaniu i rzetelności udało mi się załatwić niezbędne formalności. 
Awatar użytkownika
AdamPiotr22
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2020, 14:57

Re: Prawnik z Wrocławia

Post autor: AdamPiotr22 »

Polecam ich: https://www.kancelariasobota.pl/ świetni fachowcy.
IreneszStaroń0927

Re: Prawnik z Wrocławia

Post autor: IreneszStaroń0927 »

Radca prawny Wrocław - polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobrzy fachowcy. Mają zespół naprawdę zdolnych prawników. Korzystałem z ich pomocy w bardzo skomplikowanej sprawie i udało się wszystko wyprostować. Bez nich pewnie byłoby kiepsko. Polecam bardzo bardzo!

wyłącznik astronomiczny
Awatar użytkownika
dyllam
Posty: 57
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:24

Re: Prawnik z Wrocławia

Post autor: dyllam »

Dagmara92 pisze: ↑07 sty 2020, 15:09 Zastanawiam się z jakim prawnikiem z Wrocławia warto by było nawiązać współpracę. Szukam kogoś kto ma doświadczenie w prawie pracy i działa w obszarze nieruchomości. Polecacie kogoś zaufanego?
Może Kancelaria https://gaworkancelaria.pl/ będzie tobie w stanie pomóc? Akurat mają swoją filię na terenie Wrocławia.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: Prawnik z Wrocławia

Post autor: ksenia88 »

Ja polecam, zanim przejdziesz się do prawnika, postawić na porady prawne online, które również mogą pomóc Ci w ustaleniu pewnych kwestii i znalezieniu rozwiązań. To często prostsza opcja i znacznie mniej kosztowna, a efekt może być bardzo zbliżony. Na pewno warto zastanowić się nad tą kwestią i pomyśleć o tym na dłuższą metę :)
Walduś

Re: Prawnik z Wrocławia

Post autor: Walduś »

Jeżeli szukasz prawnika od nieruchomości i prawa budowlanego polecam https://www.prawo-budowlane.info/. Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Podejrzewam że mają też prawników od prawa pracy bo mają kilkanaście serwisów tematycznych z różnych dziedzin prawa. Z samego prawa budowlanego mają kilkunastu prawników, poczynając od wynajmu, kupna po budowę domu. Ja korzystałem w sprawie pozwolenia na budowę, rozwieli moje wątpliwości i pomogli zalegalizować częściową samowolę budowlaną.
ODPOWIEDZ