Wynajem drukarek do firmy

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Wynajem drukarek do firmy

Post autor: KacperSz »

Wynajem drukarek do firmy, jakie są Wasze opinie w tym zakresie? Będę wdzięczny za wszystkie konkrety!
Awatar użytkownika
Uzels
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:24

Re: Wynajem drukarek do firmy

Post autor: Uzels »

W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek gdzie będziecie mogli wygodnie i szybko wynająć, bądź wydzierżawić różnego typu drukarki dla swojego biznesu. Jest to całkiem dobra opcja, która jednocześnie daje spore oszczędności. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że będziecie zadowoleni z wyboru!
Awatar użytkownika
SebekUz
Posty: 37
Rejestracja: 25 mar 2020, 9:27

Re: Wynajem drukarek do firmy

Post autor: SebekUz »

I tutaj też wypowiem się pozytywnie na temat firmy ale.pl i warunków jakie zapewniają przy wynajmie sprzętu. Dobre ceny, miła obsługa i brak problemów z terminową dostawą (no i nie ma żadnych dodatkowych ukrytych kosztów).
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Wynajem drukarek do firmy

Post autor: KacperSz »

Dobrze wiedzieć i dzięki wielkie za podpowiedzi. Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór dla mojego biznesu, bo przede wszystkim zależy mi na efektywności oraz ograniczaniu dużych wydatków.

wypadek motocyklowy zakopianka
Awatar użytkownika
Uzels
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:24

Re: Wynajem drukarek do firmy

Post autor: Uzels »

No to sprawdzaj, daj znać jak idzie. Mam nadzieję, że pójdzie sprawnie i praca będzie w pełni efektywna.
Awatar użytkownika
Kandinski
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2020, 21:31

Re: Wynajem drukarek do firmy

Post autor: Kandinski »

Jeśli chodzi o drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne i ich sprzedaż, dzierżawę czy serwis to zgłoście się do Ksero Contakt ze Szczecina http://www.ksero-contakt.pl/ W ofercie mają też tonery, kartridże i papier kserograficzny. Mają rozsądne ceny i dobrą obsługę klienta no i świadczą też usługi informatyczne związane z instalacją kupionych/dzierżawionych urządzeń w sieci komputerowej użytkownika.
Awatar użytkownika
Maciek29
Posty: 7
Rejestracja: 26 sie 2020, 12:44

Re: Wynajem drukarek do firmy

Post autor: Maciek29 »

Ja bym jeszcze zwrócił jedną uwagę na tonery. Można obniżyć koszty kupując dobry zamiennik, np. z Asarto. Nie łamią praw patentowych, sprzęt jest wydajny, praktyczny, prosty do montażu i wyjmowania
Awatar użytkownika
PawełP85
Posty: 29
Rejestracja: 01 wrz 2020, 11:30

Re: Wynajem drukarek do firmy

Post autor: PawełP85 »

Prawda. Dodam od siebie jeszcze, że jest deklarowana wydajnosć, tak więc bez dwóch zdań jeżeli mamy w firmie kilka lub kilkanaście drukarek to w skali roku jest to bardzo duża oszczędność
ODPOWIEDZ