W co inwestować?

Polecamy sklepy online. W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
Lukas555
Posty: 138
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

W co inwestować?

Post autor: Lukas555 »

Warto dobrze zastanowić się nad tym, w co konkretnie chcecie zainwestować, a potem zacząć to robić. Jeśli mówimy o nieruchomościach, to warto rozważyć taki kurs jak https://wiwn.pl/ To pozwoli Wam o wiele skuteczniej poradzić sobie z początkowymi trudnościami.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 160
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:55

Re: W co inwestować?

Post autor: pukla123 »

na pewno warto inwestowac ze własny rozwój. Póżniej łatwiej jest się przekwalifikować lub poszukać lepiej płatnej pracy. Sama ostatnio robiłam szkolenie i dzięki temu mam honorowany przez większość firm certyfikat f gazy Było warto
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: W co inwestować?

Post autor: Lolka »

A w co najlepiej inwestować pieniądze, jeśli ma się ich zgromadzoną niewielką ilość? Czy lepsze są Waszym zdaniem inwestycje krótko czy długoterminowe? Ile najwięcej udało się Wam zarobić na jakieś inwestycji?
Awatar użytkownika
rafalnowak89
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2020, 15:04

Re: W co inwestować?

Post autor: rafalnowak89 »

Warto brać udział w przetargach publicznych. Są to pewne pieniądze. Oczywiście trzeba wpłacić wadium pzp, ale naprawdę warto
Michał774

Re: W co inwestować?

Post autor: Michał774 »

Obecne czasy są na tyle niepewne, że wstrzymałbym się z odważnymi inwestycjami. Większość osób odkłada większe wydatki na późniejszy okres, spada również zaufania do banków. W takiej sytuacji warto sprawić sobie dobrej jakości sejf, by bezpiecznie przechowywać swoje oszczędności na tzw. czarną godzinę. Sam zdecydowałem się po namowie brata na zakup egzemplarza ze sklepu https://sejfexpert.pl/. Uważam, że był to bardzo dobry zakup.
Udęk

Re: W co inwestować?

Post autor: Udęk »

Na początku warto zacząć odkładać środki i zastanowić się dlaczego oszczędzamy pieniądze żeby mieć konkretny cel do którego to może nas przybliżyć. Dzięki czemu rośnie motywacja do odkładania, bo może to nas coraz bardziej do tego przybliżać na przykład jeśli są to podróże, czy również własne mieszkanie itd. Ja od kilku miesięcy staram się systematycznie odkładać pieniądze, również ze względu na wskazówki które możecie znaleźć na stronie Credy.pl Mam nadzieję, że skorzystacie i co najważniejsze przełoży się to również na lepszą przyszłość u wielu osób!
ODPOWIEDZ