Producent pościeli dla dzieci?

Polecamy sklepy online. W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
mamuśka17

Producent pościeli dla dzieci?

Post autor: mamuśka17 »

Chciałabym otworzyć sklep internetowy z pościelą dla dzieci. Jednak szukam producentów polskich, którzy mają naprawdę dobre produkty. A pościel jest szyta z najlepszych tkanin. Czy możecie polecić?
Aśka1987

Re: Producent pościeli dla dzieci?

Post autor: Aśka1987 »

Takich producentów jest dużo. Jednak bardziej znanym jest np. Ewox. Są z Torunia, mają tu swój sklep stacjonarny i własny sklep online. Wiele osób na temat ich pościeli pisze bardzo dobre opinie. Najważniejsze by pościel ładnie prezentowała się wizualnie, bo Mamy na to uwagę właśnie zwracają. Ale również by była bezpieczna i wykonana z tkanin z certyfikatami. Czym większy wybór tym lepiej dla ciebie, więc warto mieć kilka ofert producentów.
Kryśka

Re: Producent pościeli dla dzieci?

Post autor: Kryśka »

Ja to się zastanawiam nad kupnem pościeli z https://selene.pl/produkty/posciel-i-pr ... iel,2,9693 dla swojego dziecka. Niby nie jest to producent pościeli dla dzieci, jednakże ich wzory i materiał z którego robią te pościele jest naprawdę najwyższej jakości. Co o tym myślicie?
Sebuś77

Re: Producent pościeli dla dzieci?

Post autor: Sebuś77 »

Jeśli chodzi o pościele to warto rzucić okiem na https://www.e-hurtowo.eu/posciel-c-24.html Znajdziecie tam mnóstwo pościeli, które są porządnej jakości. Według mnie w sklepach stacjonarnych tak dużego wyboru pościeli nie znajdziemy, dlatego też warto rzucić okiem na sklep online.
ODPOWIEDZ